Frederic Malle

Ár:   47 000 Ft és 70 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ellaa, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   47 000 Ft és 70 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatkategória: virágos

Illatösszetétel: rózsa, vetivérfű, borostyán, pézsma, ibolya

Ár: 2,5ml/ 2.100ft 5ml/ 4.000ft 10ml/ 7.800ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Frederic Malle Lipstick Rose FÚJÓSOK
Ár: 2650-, 5000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Krisztocska

2019. október 21.

Hát ez is megvolt. Régóta fájt rá a fogam, mert keresem azt a klasszik rúzs illatot. Kifújáskor pár percig valóban az, majd viszonylag hamar átváltozik púderes írisszé. Rajtam szinte egy az egyben L'erbolario Iris-e. Ezért pedig nem éri meg az árát. Pedig már majdnem írtam a Jézuskának... 🤔 szóval nem rossz, de mást vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 21.

Lina6

2019. augusztus 3.

Masodszori neki futasra szerettem meg. Elöször nem adtam neki elég időt. Tovabb adtam. Majd ujravettem. Nagyon finom rúzs illat. Különleges. Tartossaga is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

karaibrahimgil

2019. július 28.

Számomra ez inkább érdekesség, mintsem igazi parfüm. Van benne valami zavaró, szintetikus, idejétmúlt, tolakodó. Ha van olyan márka, amitől örülnék egy hasonlóan sminkillatú parfümnek, az az Yves Saint Laurent. Ez a minta pedig marad ínyencség, üvegében egészen biztosan nem ruháznék be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Nenuka

2019. július 3.

Nagyon nehéz! Elsőre nem tagadom, nagyon fanyalogtam, nyanyásnak tűnt. De így 2 óra múltán, másik 2 niche illattal viselve /persze nem ugyanott/, zseniális. De főleg úgy szép, hogy mikor melyik csap meg, gyönyörű egyveleg egy diorral és egy TDC-val. Előkelő, nyaralós, díva, üzletasszony, méltóság... ezek jutnak eszembe. 30 alatt el sem tudom képzelni senkin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Pünyike

2019. március 15.

Caprin találkoztam vele, ibolyás vagy jázminos parfümöt kerestem. Ezt magamra fújtam és kisétáltam az üzletből, gondoltam teszek egy kört, kíváncsi voltam, mivé alakul a bőrömön. Rengeteg parfümöm van, mert keresem az igazit. Hatalmas lelkesedések, most aztán ez az igazi, nem is kell más...majd a csalódás, valami nem stimmel, mégsem ez az igazi. Kicsit olyan ez, mint a szerelem. Keresed az igazit, sok farokba (bocsánat) belebotlasz, lelkesedsz, majd jön az ébredés. Így voltam ezzel a parfümmel is. Tetszett az illata, de az itthoni gyűjteményem jutott eszembe, sok van, de nem használom őket. Biztosan ez is egy lesz a sok közül, nem fogom használni. Elsétáltam hát Augustus kertjéig, közben illatoztam, de nem tudtam élvezni a látványt, mert szinte az agyamban motoszkált az illat. Barátnőm közben teljesen belefeledkezett Capri szépségébe, ami engem akkor nem tudott magával ragadni. És jött a felismerés! Nekem kell ez a parfüm, ez lesz az igazi. Rohantam vissza az üzletbe, de zárva volt, a hölgy elment valahova. Vártam és vártam, de nem egyedül voltam, nem tudtam tovább várni. Így kellett lennie. Ha egy-két hónap múlva is azt érzem, amit most, akkor megrendelem. Ez szerelem!
Illatról: klasszikus rúzs, gyönyörű ibolya és érzéki rózsa. Az illatát még késő este is éreztem.
Sok minden jut eszebe róla. Az első szerelem, a gyermekkorom, tini éveim. Van benne valami megnyugtató. Olyan, mint amikor az ember hazaér.
*Piszok drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

*Piszok drága!

Tiziana

2019. február 9.

Fincsi, fincsi!!! Luxus rúzs és luxus make-up, és édes ibolya-rózsa desszert.
Azokra az kis bon-bonokra gondolok, amik rózsa, és ibolya dzsemmel vannak töltve!
Az eleje nagyon erősen, lineárisan csak rúzs. A java, úgy 30 perc után következik.
Kicsit megnyugszik, és létrejön egy fantasztikus egyensúly, az édessége
és egy friss rózsa fanyarsága között. Finom kesernyés fátyol a háttérben...talán a grapefruit?
Mikor elhalványul az a domináns retro rúzs illat, számomra az az igazi luxus.
Színtiszta élvezet!!! Tartóssága nagyon jó, 4-5 óra simán, sillage-zsa visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Fincsi, fincsi!!! Luxus rúzs és luxus make-up, és édes ibolya-rózsa desszert.
Kicsit megnyugszik, és létrejön egy fantasztikus egyensúly, az édessége
Mikor elhalványul az a domináns retro rúzs illat, számomra az az igazi luxus.

Ritus33

2019. január 30.

Számomra ő egy szexi illat. Kimondottan érzem benne azt a retro rúzs illatot, finoman rózsás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Marcsi66

2018. december 1.

Elfújta a szél,,,de rég láttam ezt a filmet,kb,25 évvel ezelőtt Mogyoródon ( autós mozi ) a régi filmsztárok mintha újra köztünk lennének,Ha Scarlett O Hara illatozna ettől a parfümtől meg sem lepődnék,,,hisz annyira az övének érzem,Vörös rúzsos száj,édes kacér mosolya,a földre teperi Butler kapitány szívét,,
A parfüm a retro és romantika védjegye szerintem,de mostani feldolgozásban,,,régi rúzsok voltak ilyen finomak,édesen púderes,extrán Nőies,igazán szép munka,
Akinek ez a vonal tetszik,érdemes tesztelni Silver Iris (bár a stílus más,hűvösebb,),v JHG Citizen Queen ez inkább púderes,mint rúzsos,

UP:Érdekes h vannak olyan parfümök ,mert nem ő van egyedül,ami nagyon tetszik,a minősége és a létjogosultsága örömmel tölt el,mégsem tudtam hordani,Le fáradtam,az ingert állandóan a csúcson tartja,és ez hiba is lehet,,,,mert helyette a Silver Irist választottam, 5 csillag maradhat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

szbhelga

2018. november 6.

Amikor néhány éve először találkoztam a niche parfümökkel, nagyon meglepett, hogy ezeket legtöbbször "luxusparfümnek" fordítják. Bevallom, számomra nagyon sok niche illat nem üti meg a luxusparfüm-kategóriát... Ugyanis valljuk be, ezek között is előfordul a "parasztvakítás", gondolok itt a faék egyszerűségű, de durván túlárazott parfümökre. A Lipstick Rose nem ilyen. Ez az illat remekül megtestesíti azt, amilyennek korábban - naivan - az összes niche parfümöt képzeltem. Minden egyes összetevőjét végtelenül kifinomultnak érzem, a jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. Az illat különleges, de nem hivalkodó, púderes, de nem fullasztó, virágos, de nem elcsépelt, és egy icipicit gyümölcsös, de még véletlenül sem olyan "divatosan közönséges" módon. Egyszóval ez egy tökéletes parfüm, csak úgy árad belőle a nőiesség és a visszafogott elegancia. Én személy szerint egyetlen hibájának is ugyanezt rónám fel: egy kicsit túlontúl is tökéletes. Persze azt kívánom, ez legyen a legnagyobb probléma egy parfümmel... De valahogy azt érzem, hogy ez az illat egy kicsit mintha mindenkinek tetszeni akarna, és mindenkinek meg akarna felelni. És lássuk be, nagyjából sikerül is neki! Ez szerintem egy biztonsági illatnak nevezhető, ezzel gyakorlatilag nem lehet tévedni. Senki sem fog rá fújjogni, senki sem fogja le "miezafüstölőillatrajtad?"-ozni, senkit nem vág orrba, inkább csak mindenkinek elcsavarja a fejét. Ha egy személy lenne, Katalin hercegné lenne, akiről viszont tudjuk, hogy mindig csak gondosan beállított fotók jelennek meg róla a médiában, és még kosárlabdázni is kifogástalan magassarkúban szokott... Egy olyan napon, amikor stresszes vagyok, mert meg kell jelennem valahol, jó első benyomást szeretnék tenni, és nem szeretnék hibázni, biztos, hogy ezt fújnám fel. De egy olyan napon, amikor önmagam szeretném adni, a hibáimmal együtt... Nos akkor biztosan mást választanék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 6.

Pár milliliter rúzs illatú parfüm...
A korosztályom rúzskedvelői biztosan azonnal felismerik ezt a valamikori jellegzetes rúzs illatot, amiről a személyes történetemet fogom most megosztani.
Rúzsmániám (is) már gyerekként megmutatkozott, tisztán előttem van anyukám ünnepi, kék színű, aranycsatos retikülje, amiben az egyetlen, arany fémtokban lévő, csodálatos pinkes rúzsát tartotta, amit én már ötévesen is kíváncsian és nagy lelkesedéssel nézegettem, illatoltam és szívem szerint ki is próbáltam volna. De akkor nekem azt még nem volt szabad, és titokban sem tettem, mert fegyelmezett gyerek voltam. Na annak a rúzsnak volt pont ilyen illata, mint ennek a parfümnek, ami azóta is az orromban van.
Köszönöm galagonyanyának, hogy a héten meglepett ezzel az illattal és ezt az emléket ismét felidézhettem, ráadásul pont Anyák napján.
Sajnos az a kék táska, benne a csodált rúzzsal már régóta a múlté. Ha lehetne, ma biztosan elővenném, megsimogatnám... legalább egy kicsit újból velem lehetne az anyukám is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 6.

Pár milliliter rúzs illatú parfüm...

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate