Frederic Malle

Ár:   47 000 és 70 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   47 000 és 70 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Orientális, meleg fűszeres, vaníliás érzéki kompozíció 2000-ből.

Ár: 4600 Ft, 7600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 58000 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 100 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL

Gyurr

2020. március 23.

Ennek istálló szaga van és nem csak a szalmára kell itt gondolni. Akinek ez tetszik az beteg vagy szereti a lóhúgy szagot.
Fenti sor a 2015-ös reformuláció előtti verzióra vonatkozik.
Az új illat kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

Fenti sor a 2015-ös reformuláció előtti verzióra vonatkozik.
Az új illat kiváló.

emb1p3

2019. szeptember 9.

A parfümök komplex szépségére teljesen érzéketlen férjem szerint karácsonyillata van rajtam. És végül is van némi igazság ebben: bódítóan fűszeres (fahéjas, szegfűszeges), vaníliás andalgás a téli éjszakában, de biztonságos közelségben maradva egy forró kandallóhoz. Ha ennyi lenne, az is elég ok lenne az elégedettségre, de ez bizony nem tizenkettő egy tucat gourmand, hanem a harapnivaló főszereplők mellett ott van az a morcos, kicsit koszos és állatias, feledhetetlenül karakteres mellékszereplő, aki megcsinálja az illatot: a pézsma. (Ez az, amit a kevésbé a műfajra kalibrált bőrkémiával rendelkezők fekáliaként szoktak azonosítani.) Nem véletlen, hogy róla nevezték el a kompozíciót, és nem a sokkal dominánsabb vaníliáról például, mert a pézsma a karcos, felnőtt, izzadt sötétségével tökéletes kontrasztja az önfeledt, a gyermekkor első rácsodálkozásait idéző gourmand lubickolásnak. A Muscs Koublai Khan mögé a második helyre fel is kapaszkodott Maurice Raucel pézsmainterpretációja szívem grádicsán, hogy ezzel a képzavarral éljek. Kár, hogy mindkettő drága, mint a méreg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Tiziana

2019. január 28.

Meglepett mennyire édes, valahogy nem erre számítottam.
Ez a Ravageur, "a Csábítás" maga, nők számára. Kedves gesztus a parfümőrtől,
hogy gondolt ránk, és alkotott egy ideális férfiillatot a mi,női ízlésünk szerint.
Ez az édes aromás mély illat az, amit érezni akarunk egy pasin.
Nekem már volt egy ilyen dobásom,illat ajándékom, és finoman szólva nem aratott sikert Férfimnél.
A kérdőjelek majd' kiestek a fejemből...mi van? mi az hogy nem tetszik??
hát nem érti, hogy azt szeretném, hogy ilyen illata legyen, mert NEKEM ez tetszik???
Nem, nem értette szegény.Ez egy professzionális szakirányú parfüm, 0-24 h.-ig praktizáló
latin lover-ek számára. Átlagos földi halandók értsd: nem parfüm fetisiszták
tán nehezebben azonosulnak vele.Nekem nagyon tetszik, de nem erőltetném mindenáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Meglepett mennyire édes, valahogy nem erre számítottam.
Ez a Ravageur, "a Csábítás" maga, nők számára. Kedves gesztus a parfümőrtől,
Ez az édes aromás mély illat az, amit érezni akarunk egy pasin.
A kérdőjelek majd' kiestek a fejemből...mi van? mi az hogy nem tetszik??
latin lover-ek számára. Átlagos földi halandók értsd: nem parfüm fetisiszták

galagonyanya

2017. október 17.

És a másik "pasi" aki elrabolta a szívemet az Andrássy úton - őreá rég kíváncsi voltam, és nem nyughattam, míg össze nem hoztam vele egy randit egy napfényes őszi délután. Elképzelésem sincs, mire gondolhatott az a véleményező, aki istállószagot, ilyesmit emlegetett, semmi hasonlót nem tapasztaltam, sőt megbántva érzem magam ilyen gyanúsítgatásoktól. Ez az illat egy csoda. Aki ismeri a Frederic Malle parfümöket, az tudja, hogy magasan van a mérce, minőség, egyediség, igényesség jellemzi valamennyit, többségük igazi ikon a parfümök világában - énnekem most ő a Nagy Ő közülük. Édes, fűszeres, melegséget és érzékiséget árasztó illat pézsmás alapon, semmi nem lóg ki belőle, a fahéj, a vanília, a tonkabab, a szegfűszeg, az ámbra valósággal versengnek a kegyeidért. Más ez az illat, mint az előbb dicsért Black Amber - nem füstös, nem olyan fás, sokkal édesebb, behízelgőbb. Amíg a Black Amber az erős, hallgatag cowboy, addig a Musc Ravageur a sármos, gáláns pasi. Mindkettőnek megvan a szexepilje, éspedig nem kevés; mindkettő képes elvenni az eszemet (azt a keveset is, ami a Madison-béli látogatásom után megmaradt...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

x

2017. január 9.

Meleg, fűszeres, édes, simogató, balzsamosan érzéki illat. Gyönyörűen összerakták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Lyric

2015. január 6.

Finom, meleg, fűszeres, állatias illat: vanilia, szegfűbors, fahéj, szantálfa és a pézsma dominálja. Karakteres, az egyik legjobb pézsma illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol