Frederic Malle

Ár:   $960 és $1600   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Ár:   $960 és $1600
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2014.

Illatjegyek: agárfa(oud), rózsa, ámbra

Tiziana

2019. november 21.

Jajjaj,nagyon nehéz ügy ez!!! Állítólag ízlés kérdése, de én azt gondolom, nem teljesen.
Informálódtam:a keleti kultúrában ismert és elismert illat az oud-é, szeretik,értékelik.
Ebben állítólag az indiai található, D. Ropion kreációjában.Hááát....én azzal a véleménnyel
értek egyet hogy ez a parfüm egyáltalán nem lócitrom szagú! Szerintem a lócitrom jobban elviselhető,
mert könnyebb,mondhatni vegánabb a szag, mint egy tisztességes lóistálló környékén.
Nem vagyok nagy lovas, de ha egy ilyen tanya közelében járok, az az illat egyáltalán nem zavar, sőt,
van benne valami nosztalgikus,mint a sok vidéken töltött gyerekkori nyarak. Amit viszont itt kap az ember
az első kifújáskor, az a szerves trágyázáshoz használt, hígított fekália (illat??!).
Nagyon durva.Penetráns.
Nyáron elég csak átutazni valamelyik alpesi ország tágas mezején,a hatás ugyanez: kötelező haj és ruha mosás.
Azt,hogy én ilyet soha,talán írnom sem kell,de azt szeretném ha a környezetemben sem használna
soha senki ilyet,mert sokkoló.Nem tudom társítani az "illat-elegancia-kifinomultság-jól ápoltság"
érzését hozzá.
Ez az illat átlépett egy lélektani határt...szerintem kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Nagyon durva.Penetráns.
érzését hozzá.
Ez az illat átlépett egy lélektani határt...szerintem kár.

lazolkov

2019. november 15.

2014. év egyik legtökéletesebb alkotása, egy olajos rózsa, bőr, sáfrány, tömjén, pacsuli, ámbrával szegélyezett oud, döbbenetes minőségű alapanyagokból, szívet szaggató textúrájú elixír...ez a parfüm visel minket, nem pedig mi ŐT!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Aquilaria Agallocha Wood Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Limonene, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Eugenol, Linalool, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.