Freedom Makeup

Ár:   360 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. június 13.

Kiszerelés:   3,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű szájfény, ami teltebbé és csillogóvá varázsolja ajkaid.

Elérhető 6 színben

Vanessza0420

2019. január 4.

Ketto arnyalat van meg, nekem nincs problemam veluk. A tartossaga nem az igazi, de szerintem ennyi penzert tokeletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

zsofi02

2018. augusztus 15.

Tudom, furcsa, de nekem nagyon bevált, engem is meglepett. Egy világos, nude színben van meg. Szoktam tenni alá egy kis NYX soft matte lipcream-et, de tényleg csak picit. Így nagyon tartós, szépen kopik, nekem bejön. Plusz nagyon olcsó is, ezért jár az öt *!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Tartósságra hát nem a legjobb, árban fantasztikus egynek elmegy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Tartósságra hát nem a legjobb, árban fantasztikus egynek elmegy

Lauramakeup

2018. július 18.

3 arnyalatban hasznalom, a ket vilagosabb nincs annyira pigmentalt, mint a sotetebb, de ennyi penzert ilyet sehol sem kapunk. Tartossaga hagy kivannivalot, de ar ertek aranyban tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Destinyh

2018. május 26.

Nevetségesen olcsó. A képen látható árnyalat van meg, színe nem igazán van, olyan mint egy átlátszó szájfény. Az illata nagyon jó, csak sajnos nem tartós. Egy próbát megért, ha másra nem is, de matt rúzs fölé egész jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

iby123

2018. március 31.

Kíváncsiságból vettem meg, hiszen nagyon olcsó termékről beszélünk. De sajnos még annál is rosszabb, mint amire számítottam. Nem szépen fed, ragad és egyáltalán nem tartós. Ha szájceruzával beszínezem az egész számat, úgy egész türhető, de annyi nem tartós, hogy felesleges időt pocsékolni vele. Az egyetlen pozitív dolog, amit tudok mondani róla, az az illata. Senkinek nem ajánlom, 300 Ft-ot sem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

allthemakeup

2018. március 4.

Chocolate Deluxe színben van meg. Szerintem kihagyható, bár tény, hogy az áráért nem rossz, viszont nem is tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Kacsa

2017. december 24.

Alapból se vagyok nagy rajongója a szájfényeknek, de engedtem a kíváncsiságomnak, hogy vajon mit lehet kapni 360 Ft-ért. Nem mondhatnám, hogy meglepett az eredmény. A Chocolate Deluxe árnyalatot vásároltam meg, ami ránézésre egy kellemes nude szín, a valóságban azonban semmi színe nincs, csak egy kis fénye, pedig elég világosak az ajkaim. Sokat fel kell felvinni, hogy mindenhol egységes legyen, de nem nagyon éri meg rászánni az időt, mert 5 percet sem bír ki. Egyetlen pozitívuma talán az, hogy nem ragad. Maximum valami matt rúzsra tudom elképzelni, önmagában nem igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 24.

kiralykislany

2017. december 4.

A Heat árnyalat van meg, tetszik ez a szín, viszont az én számon nagyon csúnyán terül, és kicsit sem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

Nekem egy élénkebb árnyalat van meg, ami az ajkakra felkenve sokkal fakóbb lesz. Tartóssága maximum öt perc (evést, ivást nem bírja). Egyetlen pozitívum, hogy fantasztikus kókusz illatú. Nagyon olcsó, nem is vártam tőle Estèe Lauder minőséget. Nekem nem vált be!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.