Freedom Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimiti, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kiszerelés:   7,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Ajakvaj szerű szájfények, intenzív pigmentációval, különleges árnyalatokban. Hosszantartó és könnyed formulájú termék.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ancsa0726

2016. június 15.

Szépen pigmentált, egy picit gyorsan kopik. de a 360ft-ért szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Szépen pigmentált, egy picit gyorsan kopik. de a 360ft-ért szuper!!!

Dézi

2016. április 23.

Nekem a 105 Heat árnyalatban van meg. A Pepcoban vásároltam 390 Ft-ért. Nekem ez az eddigi kedvenc szájfényem, tuti hogy veszek még belőle több árnyalattal is. Eddig az Essence XXXL nude szájfénye volt nálam a befutó, de ez viszi a prímet. Szájfényhez képest nagyon tartós, mind fényt és színt tekintve. ( pedig nekem egy világos nude szín van meg, ezek általában gyorsabban kopnak, de ez szuper) .
Továbbá tetszik az is, hogy abszolút nem ragad, inkább enyhén csúszós réteget hagy az ajkaimon. Nem mászik el a szín nap közben, hanem szépen egyenletesen kopik. A száraz részeket szépen kiegyenlíti és úgy hidratál, mintha ajakápolót használnék.
Szerintem próbáljátok ki, ennyi pénzt simán megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Szerintem próbáljátok ki, ennyi pénzt simán megér.

H4eszter

2015. november 4.

Ma érkezett a cappuccino lover árnyalat, akciósan 890 ft,-ért. Jól pigmentált, hidratál de mégsem fényes hanem inkább matt szerű a végeredmény, emiatt építhető. Eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.