Freedom Makeup

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kiszerelés:   7,5 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Ragyogást adó highlighter

Használja a szemöldöke alatt, az orrnyergén és az arccsontján az extra ragyogásért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

_zsulu_

2018. április 24.

Amikor megérkezett és kézzel belenyúlkáltam, akkor rögtön csalódásként könyveltem el, nem látszott semmi kb. a kézfejemre kenve. Másnap azért adtam neki egy esélyt élesben, a következők a tapasztalataim: Első egy-két alkalommal állatira porzott amikor ecsettel belenyúltam, de ez elmúlt azóta (?). Ecsettel az arcomon elég látványos, holott ujjal még mindig nem tudok egy swatchot kicsikarni belőle :D Egyáltalán nem csillámos inkább szatén, rajtam a most divatos szinte vizes hatása van, nagyon szép! Diffused színben rendeltem, ez egy halvány rózsaszínes, hidegebb árnyalat, de az arcomon annak ellenére sem néz ki hülyén, hogy alapvetően sárgás tónusú bőröm van. Megdöbbenésemre elég tartós is, nem nagyon jellemző nálam, hogy délután még bármi látsszon a highlighteremből :D Összességében nagyon örülök neki, 3 font (kb. egy ezres) volt, lehet még kapni outletben a Revolutionbeaty-n, szerintem érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

pono

2018. február 16.

Szuper termek, en az Ambient arnyalatot hasznalom. Szerintem a highlighternek ennel tobb fenyt es csillogast nem szabad adnia, nem diszkogombok akarunk lenni. Ujjal probalva vannak benne nagyon apro csillamok, de arcon en nem latom. Nagyon szep visszafogott fenye van, nekem az ecsetem is rogton felvette (szintetikus) es konnyen kezelheto volt. Arertekben is szuper, sokaig eleg, en nagyon elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

korita07

2016. augusztus 13.

Hát tényleg nem nagy szám. Inkább csillog mint fényt ad. Hamar lekopik és én is csak ujjal tudtam felvinni, mert ecsettel szinte lehetetlen, de az ujjamon több anyag maradt mindig, mint az arcomon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Dibidobi

2016. március 10.

Röviden, tömören: szar. Semmilyen ecset nem vesz fel ebből a termékből semmit, hiába csinálok vele bármit nincs semmi az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.