Freeman

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

8 antioxidánst tartalmazó agyag maszk.

Az acai, fekete áfonya, vörös áfonya, goji, mangó, mangosztán, noni, gránátalma kivonatok semlegesítik a környezeti károkat a bőrben.
Agyag tartalma felszívja a felesleges olajat, kitisztítja az eltömődött pórusokat

sannabella

2017. június 25.

Freeman termékek közül ez és az avokádós magasan a legjobb, sőt! Megkockáztatom, hogy legalább anniyra szeretem ezt a két terméket, mint a Lush Magnamintymet.
Csodás az állaga, az illata, a száradási idő, a hatása, a kiszerelés és az ár is.
Tisztítja a pórusokat, és remekül mattít. Javaslom párban vagy felváltva használni a Freeman avokádó maszkkal.
Kiváló termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Kiváló termékek.

Nashuaaa

2017. április 28.

Update:

hosszútávon sajnos nem sok haszna van, picit tisztít, de semmi igazán mély tisztítás. Egy pontot levonok.

Első használat után vagyok és eddig nagyon tetszik!! Bársonyosan puha lett tőle az arcom, finom tapintású és egységes. Egy használat után nem tudom megmondani mennyire tisztit erősen, de nekem úgy tűnt, hogy kevesebb a mitesszerem utána és az is biztos, hogy sokkal könnyebben kinyomhatóak lettek azok, amik megmaradtak.Szóval eddig 4 csillag, csak azért,mert hosszútávon nem tudom mennyire tisztitja meg az arcomat a mitesszerektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Update:

Kisu

2016. október 15.

Egy használat után egész elégedett vagyok vele.
Kellemes az illata,baromi vicces a színe,hüpikéktörpike lettem tőle:)
Kicsit irritálta a bőrömet,bár lehet kicsit sokáig hagytam fent,kipirosodtam tőle helyenként.
Viszont olyan szép tiszta és puha lett tőle az arcom,hogy csak na^^
Hosszabb távú használat után meglátom,megéri-e az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Egy használat után egész elégedett vagyok vele.
Kellemes az illata,baromi vicces a színe,hüpikéktörpike lettem tőle:)
Viszont olyan szép tiszta és puha lett tőle az arcom,hogy csak na^^
Hosszabb távú használat után meglátom,megéri-e az 5 csillagot :)

kata93

2016. június 19.

Már meg van nekem nagyon régen. Valahogy nem akar elfogyni pedig heti 1x használom. Nagyon jó maszk. Nekem nagyon sokat segít ha valami miatt elő jönnek a pattanasaim . Nyugtatja a börtönben és kellemes tiszta érzetet hagy maga után. Elég sűrű ezért kicsit nehez lemosni. Szerintem ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

paluspanka

2016. április 30.

Peel off maszk párti vagyok de ez megváltoztatta a véleményem, az illata isteni és teljesen átszoktam az agyagos maszkokra...félve vettem meg mert más acai bogyós termék borzalmas allergiás reakciót váltott ki de ez maga a csoda örök szerelem lett!!! kéz a kézben kedvenc a Freeman avokádós maszkkal de ennek az illatát egy icipicit jobban szeretem...a hatása tökéletes, soha nem volt még ilyen szép a bőröm mint ettől! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.