Frosch

Ár:   695 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes illatú, málna kivonatot tartalmazó tusfürdő, mely gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt.

• Természetes alapanyagokat tartalmaz, semleges (pH 5,5) kémhatású
  • Vegán termék
  • Nem tartalmaz színezéket, EDTA-t, parabént, állati eredetű összetevőket és mikro műanyagokat
  • Bőrgyógyászok által tesztelve

NeonPink

2021. március 2.

Nekem sajnos kissé szárította a bőrömet. De nem ez volt a problémám vele, hanem hogy konkrétan málnás tisztítószer illata van. Elég érdekes volt a fürdés vele, folyton az járt a fejemben “biztos magamra kenhetem ezt?”
Különben az állaga pont olyan, amit szeretek. Áttetsző, folyékony, kellően habzik.
Csak kipróbáltam családtagét, megvenni nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Csak kipróbáltam családtagét, megvenni nem venném meg.

claudia.nyilas

2021. január 22.

Sajnos ezt benéztem.... nagyon megtévesztő volt az eleje és a finom illata. Nagyon régóta nem használok ilyen SLS tartalmú tusfürdőket, ez meg sajnos az a habzós,”csúszós” fajta tusfürdő....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Imádom termék. Ez az új kedvencem. Puha lesz tőle a bőröm, nem szárít, nem viszket tőle a bőröm. Az illata pedig isteni 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

amalaschwinta

2019. október 19.

Nagyon megörültem, amikor a tusfürdős polcon megláttam a Frosch felhozatalt, azonnal izgalomba is hozott. Sajnos az utóbbi pár évben rettenetesen érzékeny lett a bőröm, egyáltalán nem mindegy már, mivel fürdök. Ezen a ponton jól is teljesít a tusfürdő, az illata, állaga kellemes, nem okoz bőrirritációt. Egyetlen negatívumát csak abban látom, hogy az illata rettentő illékony, pár óra elteltével már semmi nem marad belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid