Fructodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

C vitaminnal. Narancs ízzel.

Lory

2014. augusztus 18.

Pár évvel ezelőtt vettem egy tubussal,hogy kipróbáljam.Néha elegem van a nagyon mentolos fogkrémekből és ez így pont jó volt a maga kis gyümölcsös ízével:)Úgy emlékszem,hogy egyetlen pici bajom volt vele,az hogy nem habzott annyira mint ahogy más fogkrémektől megszoktam.Más kifogásolni valóm nem volt,valamiért újra mégsem vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Maniac

2013. február 17.

Tisztítóhatásával elégedett voltam, de az íze nekem a gyerekfogkrémekére hasonlít, ezért eléggé megundorodtam tőle. :) Mondjuk ez az én egyéni ízlésem, de azért akkor sem valami kellemes.. A tubus tartalmának fogytakor elég nehéz volt kivadászni a fogkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

kriszti.07

2012. december 4.

Nekem pár éve citromos volt belőle, szépen fehérített, pedig nem vártam tőle. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Viki000

2012. május 8.

Én nagyon szeretem az ízét. A citromosat használtam, annak fehérítő hatása is volt. Mostanában viszont nem láttam a boltokban, pedig szívesen használnám..Egy hátránya van. hogy elég drága más fogkrémekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Catcake

2012. május 8.

Nem rossz, bár kicsit érdekes volt, hogy narancsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

Nem rossz, bár kicsit érdekes volt, hogy narancsos.

bandita

2012. április 12.

Használtam már ilyen fogkrémet, kellemes meglepetésként hatott rám,hogy gyümölcsízű volt. Nem fluoridmentes, de szépen takarít a szájban. Kellemes habja volt, szerettem. Láttam ezt a terméket eper ízben is, szerintem jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 12.

annapanni

2012. február 4.

Kaptam egyszer a kolléganőmtől, valamiért megvette a kávéssal együtt ezt is. A kávés borzasztó volt, ez sokkal jobb. Elszoktunk már a nemmentolos ízektől :) Gyerekkorom rózsaszín cukorkaízű fogkrémét semmi sem múlva felül:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

danacanahai

2012. január 26.

Jó kis fogkrém, gyerekek számára pláne. Legalábbis az enyéim szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Jó kis fogkrém, gyerekek számára pláne. Legalábbis az enyéim szeretik.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Sorbitol