Fruisse

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   1 eurós   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   1 eurós
Kategória:   Szappanok

Fruisse folyékony szappan mindennapos képzmosáshoz, vnília és narancs illattal. Kíméletesen tisztítja és gyengéden ápolja a bőrt, valamint kellemes frissességet biztosít.

csibike100

2016. június 25.

Nagyon finom az illata, de borzasztóan szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Nagyon finom az illata, de borzasztóan szárítja a bőrt.

bugosgizi

2015. szeptember 23.

Annyira beleszerettem az illatába hogy miután megvettem hazafelé végig ezt szagolgattam. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos ennek jelentős részét nem váltotta be.
A legfőbb gond hogy kegyetlenül szárított. Szóval ha használom muszáj utána krémet használnom. Ez elég nagy hátránya.
Kissebb kaliberű probléma hogy nagyon hamar elillan az illata.
Csupán az illata miatt kap három pontot. De ha hosszútávon lesz valami negatív hatása az ekcémámra akkor nem ússza meg a lepontozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Kissebb kaliberű probléma hogy nagyon hamar elillan az illata.