Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. szeptember 18.

Kategória:   Testápolók

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádooom! Szuper illata van! Egyből megvettem ennek az illatnak a többi termékét is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

adriennbota

2016. október 11.

AH imádom. Egy időben télen mindig ezt használtam. Azóta is ha megérzem azok az idők jutnak eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Lizybaba99

2016. július 7.

Apukámtól volt ajándèk Németországből, imádom! Nagyon tartós az illata, jól hűsít így nyáron. Nem viszketek tőle (!!). Fèlig van pedig tavaly nyáron is végig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

LolaDobrev

2015. december 28.

Nagyon dög illata van,imádom :) bőröm puhább tőle,és viszonylag olcsó:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon dög illata van,imádom :) bőröm puhább tőle,és viszonylag olcsó:)

Katie

2015. július 26.

Egyik ismerősömnek van ilyenje, nála próbáltam ki. Nekem túl tömény és édes a szaga, nem tetszik. A Lime-mentás változata sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

nikolett

2015. március 26.

Ennél a Milky Orange jobb egy kicsit, illatra legalábbis, de ezt is szerettem anno. Ha testpermet, akkor nekem Fruttini, más szóba sem jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

marianngod

2015. január 24.

Mindenképpen szerettem volna valami testpermetet, először az avonos termékeket nézegettem, mert tetszett, hogy szinte ki se kell mozdulni, házhoz jön. De a párom gyorsabb volt, kiszimatolta, mit szeretnék és hozott egy ilyet a Rossmannból. Mondhatom, a legjobb választás volt, az illata finom és tartós, messze felülmúlja az előbb említett avon testpermeteket (később őket is próbáltam), a végén maradtam ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Agi4

2014. július 4.

Testpermethez képest tartós az illata, nagyon finom! Ilyenkor nyáron sokkal jobban szeretem mint a parfümöket, még frissít is. Bőrömet sem irritálja, jó barátok vagyunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Charis

2014. május 1.

A minőségi parfümök elbújhatnak mellette a tartósságát illetően. Én ilyennel még sosem találkoztam. Fantasztikusan jó illata van, finom édes, 100% gyümölcs illat. Az ára is remek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Pinky

2014. március 28.

Imádom! Barátnőmtöl kaptam. Nagyon tartós illata van, kicsit túl édes nekem, de annyira nem zavar.
Mivel hónapok óta használom, eltudom mondani, hogy rendkívül tartós. Akár bőrön, akár ruhán. Utóbbin egyébként foltot sem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.