Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kardosszofi, Módosítva: 2012. január 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kókusztej kivonata, az eredeti mandulaolaj és E vitamin gazdagon simogatóan ápolják a bőrt.

Sz. Csilla

2017. január 8.

Nagyon finom illata van, de nem hidratál eléggé télen. Az összetevői sem a legszebbek, ezért 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

xxEDITxx

2015. június 5.

Az állaga eléggé vizes, emiatt könnyen beszívódik. Csatlakozom a többiekhez, akik szerint nem hidratál eléggé. Normál bőrre lehet hogy jó, az én száraz bőrömre, amit a vízköves víz még jobban szárít nem vált be. Az illata először kellemes, aztán nekem émelyítő.. pedig kókuszillat imádó vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

krisztina0012

2014. december 17.

Az illata nagyon jó, de az állaga nagyon folyékony, nem hidratál!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

Az illata nagyon jó, de az állaga nagyon folyékony, nem hidratál!

KrisztiP

2014. szeptember 9.

Az édes illatokat szeretem,így nekem nagyon tetszik ez a testápoló. Tartós illata van nagyon. Az egyetlen problémám vele,ha nagyon száraz a bőröm akkor nem sokat ér,csak illata van. Hidratáló hatása nem igazán erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Gwendoline

2013. június 11.

Na ez az igazi kókuszillat! Ellenben a Balea kókuszos testápolójával ez nem mű, nem is változott meg az illata egy idő után nekem, nagyon szeretem!!! Ráadásul leértékelve vettem így duplán megérte! Az egyik kedvenc testápolóm, ja és az illatán kívül a bőrömnek is jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

nettas

2013. február 26.

Ajjjjjjjj.... de fincsi volt mikor az üzletben beleszippantottam, aztán, keserű vegyszerszaga lett rajtam és olajos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

menczelenike

2013. február 25.

Émelyítő és nem hidratál eléggé. Az árához képest alacsony minőség. De az illat amúgy tartós, csak hát olyan mintha műanyag kókusz-valamit öntöttem volna magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

nettike

2012. június 22.

Az illata jó , de egy kicsit émelyítő , könnyen felszívódik de cseppet sem hidratál!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Oslacrimale

2012. január 21.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Az tény, hogy hamar felszívódik, a tubusban is kellemes az illata. Én sem éreztem, hogy hidratált volna, viszont ami a legnagyobb baj, az az illata, miután magamra kenem. Próbáltam csak kézkrémnek, az egész testemen, nagyon vékony rétegben, kicsit vastagabban felkenni, de rettenetes a szaga, engem konkrétan a zellerre emlékeztet. Felkenés után 10-15 perc múlva kezd az illata a kókuszra hasonlítani, de sajnos csak nagyon gyengén érződik. Kár, mert ha a hatása miatt nem is, a kókusz illat miatt elhasználtam volna, de így 4-5 használat utána a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Josie

2012. január 18.

Nekem semmit nem hidratált. Ki nem állhattam, a szagával együtt! Szűk felét használtam el. Még az a szerencse, hogy nekem egy forintomba nem került, mert ajándékba kaptam. Kár, hogy egyest nem lehet adni! ( De kis gonosz voltam, de sajnos ez az igazság.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.