Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejwi, Módosítva: 2013. június 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Valódi narancskivonatot tartalmazó testápoló spray. A lédús, édes narancsból származó ellenállhatatlan "jó hangulat" illatkoktél egyszerűen meghozza a kedvet a testápoláshoz. A Fruttini Body Lotion Spray egy gyorsan beszívódó spray és testápoló tej egyben.

juokgtujh

2015. október 30.

Hidratálás: 3
Illat:5
Illat tartóssága: 1
Tehát marad a 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.

Hidratálás: 3
Illat:5
Illat tartóssága: 1
Tehát marad a 3*

Agi4

2015. május 5.

Ajándékba kaptam. imádom az illatát! Normál bőröm van, sok hidratálás nem is kell neki, nyárra jó lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Musil

2013. október 28.

Én is ugyanabban a cipőben járok, mint az előttem hozzászóló. Kilóra megvett az illatával, ezért beruháztam rá. Tényleg nem sok hatása van, ráadásul rettentő gyorsan fogy, és meglehetősen drága ehhez képest, szóval nagyon rossz az ár/érték aránya! Ennek a testápolónak a tubusos változata sokkal kiadósabb, és az állaga is jobb szerintem. Várom már, hogy ez mielőbb elfogyjon, mert én is nagyon megcsömörlöttem tőle sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

cintia995

2013. július 2.

1 éve ácsorog a polcomon. Már utálom az ilyen típusú termékeket. Boltban megszaglászom ->beleszeretek ->megveszem -> használom, majd egyre lankad a lelkesedés -> rájövök hogy nekem erre nem is volt szükségem. Ezzel is így voltam. Az illata jó, narancsos, de a testápoló hatása nulla, mondjuk nem is ezért vettem meg. Hamar be lehet sokallni tőle szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.