Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BrienneLannister, Módosítva: 2016. június 17.

Frissítő bodyspray fantasztikus kivi illattal. Vegán termék. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Parfuwoman

2018. június 11.

Szerintem szuper kis termék,oedig nem vagyok a testpermetek rajongója ,de otthon fújkálom magamra, üdítő,finom kivi,amit ígér ,megkapom. Rajtam 2 órán át tart,ami testpermethez mérten szerintem elég jó ,bár annyira nem vagyok képben ,mint a parfiknál. Ára is kedvező ,néha még a szobába is fújok belőle kicsit ,engem jó kedvre derít az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon tömény és alkoholos szaga van. Nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Nagyon tömény és alkoholos szaga van. Nekem nem tetszik.

cintialaura

2017. május 29.

Nekem inkább eper illat jut róla eszembe, de én ezt nem sajnálom. 🙄 Kellemes illata van, jó a tartóssága is, 2-3 óra múlva még érzem. Szívesen nyúlok hozzá nyáron, de konnyű vele eltelítődni, mert tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.