Fudge

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biancah, Módosítva: 2020. április 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Sampon barna és sötét árnyalatú hajra. Egyedülálló OPTI-PLEX Technológiát tartalmazó sampon, amely helyreállítja a sérült kötéseket a hajban.

Biancah

2020. május 1.

15 évnyi szőkéről váltottam barnára. Az eredeti színem barna, és annak visszanyerése a cél.
Azzal nem számoltam, hogy az én fényes hideg barna hajszínem vörös effektekkel lesz tarkítva fényben, és ez engem zavar. Töredelmesen bevallom, hogy a szőke korszakos hamvasítós Schauma-mból még van itthon, kipróbáltam rá azt, hátha hamvas lesz. Hát nem lett, ugyanis a vöröses, narancsos színt nem a lila, hanem a kék "semlegesíti". Bújtam a netet, míg rátaláltam erre a kifejezetten Brunette samponra. Mivel jó 10 évig a Schauma-t használtam, nem volt fura, hogy befogja a tenyerem és a körmöm melletti bőrt, 1-2 kézmosás és eltűnik, szerintem nem olyan vészes, ahogy az angol nyelvű oldalakon olvastam, azért nem pazarlom a kesztyűt, főleg hogy most hiánycikk mindenhol :) A harmadik hajmosás után tapasztaltam az ígért hatást úgy, hogy rajta hagyom két percig, ahogyan a flakonon is írja. Viszont utánabalzsamozni kötelező, én első alkalommal nem tettem, és szárított. Láttam, hogy van balzsamja is, most egyelőre még van a Joico-mbol, azt elhasználom, és megnézem a balzsamot is.
Az illata nagyon tetszik, másnap egész nap érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Az illata nagyon tetszik, másnap egész nap érzem.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.