Fusion Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Krémes pirosító, mely AmpliFat komplexszel puhítja és feltölti a bőrt, rózsabimbó kivonattal csökkenti a pórusokat, ráncokat, bőrkondicionálókkal tápláló hatást biztosít, fokozza a bőr tömörségét. Feszesebb, fiatalosabb arcbőr egészséges pírrel.

Pöti

2015. január 12.

Szintén Cherub és Haute gazdi vagyok, nagy örömömre. Én imádom a krémpirosítókat, több darabbal is rendelkezek ebből a típusból. Amikor megláttam az eperneten, hogy extra akcióban van, nem is gondolkodtam tovább és megrendeltem őket. Nekem mindkét szín nagyon bejön, szeretem a rózsás árnyalatokat. A Cherub valóban picit csillámos, de egyáltalán nem feltűnően. Ami nagyon tetszik bennük, az az, hogy eldolgozás után pillanatok alatt púderes finish-t vesznek fel. Nagyon tartósak, az állaguk pont jó és elég kellemes adag van bennük. (2014.07.22.)

Update: megjöttek a tesókák, így szerelmünk még tovább mélyült. Mindegyik gyönyörű natúr szín, imádat a köbön <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

turbolya

2014. június 17.

A krémpirosító műfaja volt az, amire mindeddig azt mondtam, hogy na, ilyet biztos nem akarok, ilyen aztán nekem nem lesz. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy megrendeltem ezt, ráadásul rögtön kettőt is. És nagyon örülök, hogy szembeszálltam magammal, most már inkább azt mondom, hogy por állagút nem veszek többé:-) Természetes hatású, beleolvad a bőrbe, tartós, nem emeli ki a pórusokat és a száraz részeket. Egy icipicit kemény az állaga, kell egy kissé melengetni, hogy föltapadjon az ujjadra, ennélfogva ecsettel eléggé reménytelennek tűnik, legalábbis még nem találtam rá megoldást. Azt hittem, a sötétebb mályvás Cherub lesz a nyerő szín, de kiderült, hogy irizáló-aranyos fénnyel csillog, millió icipici csillám van benne -- nem baj. A Haute pedig teljesen csillámmentes, matt sötétebb rózsaszín, teljesen természetes hatást kelt. Egy picit képlékenyebb az állaga a Cherubénál. A tégely profi, letisztult, gyönyörű, jól záródik, de könnyen nyílik, és a tető belső oldala tükör. Az illatfóbiások sem kapnának frászt, teljesen szagtalan. A mennyiség egy nagyobb város teljes lakosságának elég volna. De a lényeg persze, hogy nagyon jó viselni, egész nap tart, könnyen eldolgozható, finom hatást ad és semmi rosszat nem csinál a bőrrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate