Fusswohl

Ár:   249 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. május 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Sheavajat, makadámdió olajat, glicerint és északi gyapot kivonatot tartalmazó formulájának köszönhetően lábának finom, ápolt, kellemes bőrézetet kölcsönöz - a szép és kellemes bőrért.

Jelizz

2020. április 3.

le volt akciozva ezert vettem meg. Sima labkrem illatu suru pakolas. Mondjuk lehet h az volt a baj hogy nem hagytam a labaimon hanem 20 perc mulva lemostam. Egy picit lett puha a talpam de semmi extra, nem vennem ujra , inkabb egy jo labkremet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

balazskrisztii

2020. március 29.

Nem éreztem, hogy bármilyen hosszútávú hatása lenne. Kellemes az illata, jó érzés esténként megmasszírozni a lábamat (bár ez nem a krém érdeme), de biztos nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Dhewilgirl

2020. január 6.

A Rossmann-os adventi naptárból jutottam hozzá. Először csak nézegettem, hogy mégis mi a manó az a lábmaszk, aztán egy áztatásos-körömvágásos szeánsz végén beiktattam. Szerintem nagyon sok a mennyisége, ha ezt tudom, akkor két alkalommal használom el. 25 percig hagytam fent, ideiglenesen nagyon puha lábakat eredményezett, de reggelre ugyanúgy a szokásos repedezett sarkaim fogadtak... Szóval sok hasznát igazából nem látom, hacsak nem valamilyen esemény előtt közvetlenül használja az ember, ahova nyitott szandálban megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

ava

2019. szeptember 27.

Sűrű tartalmas krém mégis beszippantotta a bőröm a kezeimre is tettem belőle ,azt hittem kellemetlen zsíros érzete lesz de nem,kellemes tisztaság illata van. Tetszik,újjra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol