G. Bellini

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   Lidl

Boss Bottled klón, az UK-ban nagyon népszerű.

Csirip74

2016. április 21.

Nyáron vettem a Lidl-ben a férjemnek, azt hiszem egy ezresért árulják. Szerintem nagyon jó illatú, igaz az eredetit nem ismerem. Ez egy édeskés, enyhén fűszeres illat, nekem picit fahéjasnak tűnik, de lehet, hogy az orrom tréfálkozik. Mindenesetre nem egy hűvös- jeges férfiillat, amiktől falra mászok. Olyan kis szolid, szerény férfiaknak való illat, hétköznapokra vagy alkalomra ugyanúgy megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 21.

x

2013. április 10.

Volt már valakinek szerencséje hozzá? UK-ban (ráadásul Mayfair negyedben) vakteszteken nagyon jól teljesített. Mivel nőnemű vagyok, nem biztos, hogy egyhamar letesztelem, de simán bevállalok férfiillatokat is, amúgy is az uniszex illatok a szívem csücske, úgyhogy esélyes egy próbára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate