GA.MA Italy

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Speciális termék, hajszárítók, formázó hajsütők, hajvasalók által hőforrással kezelt hajra. A folyadék értékes lenmagkivonatot tartalmaz.

anyyyca

2017. január 9.

Bár az én flakonom nem így néz ki, de a termék ugyanez, ezért bátorkodom véleményt írni. A LEGJOBB hővédő, amivel valaha találkoztam!!! Mióta rátaláltam, csak ezt veszem!!! Nem töredezik a hajam pedig majdnem minden nap vasalom, szintén Ga.ma vasalóval. Most kipróbálom az új argánolajos változatát is, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hasonlóan jó-e. Ha tehetném, 10 csillagot adnék rá!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Timo

2014. augusztus 10.

Imádom!
Mióta ezt használom,fényévekkel jobban bírja a hajam a vasalást!Azóta nem törik a hajam vége,tovább is marad egyenes.
Kevés is elég(bár nekem vékony szálú a hajam)2-3 fújás,így sokáig kitart.Nem nehezít és az illata is jó.Annyira meg vagyok vele elégedve hogy ezen kívűl mást ki se próbáltam!
Az az egy hátránya van,hogy nálunk nagyon nehezen beszerezhető...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Imádom!
Az az egy hátránya van,hogy nálunk nagyon nehezen beszerezhető...

timeej

2014. június 19.

Már régebben is használtam hosszú hajra, de aztán levágattam jó rövidre, így nem volt igazán szükségem rá. Újabban megint növesztem, és visszatértem ehhez. Nem használtam még ennél jobb hővédőt, a többitől mindig ragacsos, gubancos lett a hajam, száraz és érdes tapintású- még akkor is ha nedves hajra használtam. Ettől puha és fényes lesz, másnap- harmadnap is tartja a simaságát, nem kunkorodik vissza a hajam. Igaz, kicsit drágállom (neten 1500 ft körül mozog az ára, a nálunk lévő fodrászkellékesnél olyan 2000 ft-ért kapni), de abszolút megéri, nem is kell belőle sok, egyenletesen el lehet oszlatni a hajon. Nálam ez a N°1 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

bogár

2014. február 17.

Az egyetlen hővédő,ami tényleg azt nyújtja,amit várok.Hosszú,vastag,erős szálú a hajam.Ami ráadásul hullámos és rettenetesen kócolódik.A hajam puha,sima és fényes lesz.Nedves hajra szoktam használni,szárítás előtt.Túl sokat nem szabad fújni belőle,mert akkor ragacsos lesz a haj.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

Tike

2013. december 15.

Nagyon jó kis hővédő spray, előtte mindig Wella-t használtam, de végleg lecseréltem erre. Hosszú, vastagszálú , hullámos a hajam, nagyon gyakran vasalom sajnos, de ettől szép sima, és fényes lesz. Lenmag kivonatot tartalmaz, és azt írja, hogy nedves hajon kell használni, bár én mindig szárítás és vasalás között szoktam. Mivel kicsi a kiszerelése, az ára sem vészes. Szeretem. Oh és az illata is nagyon finom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Alizka

2013. november 9.

Én hajszárításhoz használtam ezt a terméket, törölközőszáraz hajra fújtam. Az illata számomra nagyon kellemes volt. Nem azt vártam tőle, hogy nem hullámosodik a hajam, hővédőként vetettem be. Vasalni is szoktam a hajam hetente 2-3szor, általában szárítás után. Igazából szárítás után jobb volt a formája a hajamnak, mint nélküle, és sztem ápolta is a hajam, Szerettem, de drágának tartottam a mennyiségéhez képest (100 vagy 125 ml). Viszont az is igaz, hogy kb. 2 hónapig elég volt úgy, hogy csak hetente 2szer használtam. Összességében jó volt sztem hővédőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

kismadár

2013. október 10.

Jó kis hővédő, szerettem használni! A hajamat valóban megóvja a hőtől, nem lesz töredezett, száraz. Nem tapasztja össze a hajam és még az illata is jó! Ami miatt mégis levonok egy csillagot, az az, hogy kicsit drágának találom, ennyi pénzért egy másik márka kétszer ennyi hővédőt ad, ugyanilyen minőségben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

egynevetsefogadel

2012. április 12.

Nekem eddig ez volt az eddigi legjobb hővédőm,amit használtam,pedig elég sokat próbáltam már.Biztos hajtípus függő is a hatása,de nekem csak jót tett a hajammal,ami sűrű,vastagszálú és nehezen kezelhető,ott hullámosodik ahol ő akar,valamint a legkisebb pára hatására már "birkaszőr" szerűvé válik..azért szeretem ezt a hővédőt mert fényesebb is lesz a hajam,a következő hajmosásig nem kell annyiszor vasalnom a hajam(csak reggel mikor indulok valahova),mint nélküle (naponta többször) és a legjobb,hogy párás időben már nem leszek "kisbirka". :) és az ára szinte semmi ahhoz képest,amit nekem nyújtott:) én 1400ért vettem fodrászkellékesben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Rony

2012. február 4.

Hajvasaláshoz használom. Igazából a haj formáját nem tartja meg, mert vasalás utáni nap, már megint vasalnom kell... de nem ég meg a hajam, tehát a hővédő hatása nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol