Gabi

Ár:   888 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kvicky1987, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kíméletes fürdető természetes növényi olajjal, amely segít megőrizni a baba bőrének természetes rugalmasságát, puhaságát.

A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával!

senskin

2015. augusztus 20.

Gyerekek imádják , én magam nem használom, mert nekem túl babás :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Gyerekek imádják , én magam nem használom, mert nekem túl babás :)

kissbarbara1990

2014. május 14.

Szeretem az illatát. Jól habzik,tisztít. Nyáron szoktam inkább használni amikor nem bírom az erős illatokat. Még a szempillaspirált is teljes mértékben leszedi és nem csípi a szemeimet.

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Cunika

2013. július 19.

A gyerekkorunkat idézi fel kisebb tesóimat fürdette evvel anya és persze engem is, nekem ez az illat egy jó emlék!! szeretjük

Cunika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Babooca

2013. június 1.

Általános iskolás korunkban használtuk ezt a testvéreimmel. Szerettük, szerintem jó illata volt és hatalmas habokat tudtunk vele csinálni. Ma már natúrszappanokat használunk, és nem is cserélnénk le őket, de ez akkoriban elment, nem törődtünk az összetevőkkel.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Gwen

2013. április 6.

Mindig ezt használom habfürdőnek. Imádom. Olyan finom, babás az illata. 5-ös.

Gwen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Mindig ezt használom habfürdőnek. Imádom. Olyan finom, babás az illata. 5-ös.

artbunny

2013. január 30.

Szeretem! Gabis illata van, amit imádok, kellemes,puha lesz tőle a bőröm, igaz én tusfürdőként használom, de tökéletesen megállja a helyét, nálam bizonyított.

artbunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

huncutka

2013. január 2.

Kedvenc tusfürdőm kicsi korom óta! Az illata nagyon kellemes, jól habzik. Kellemes érzetet hagy maga után.

huncutka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

bukesz

2012. augusztus 27.

Tele van parabénnel,SLS is van benne!Inkább váltottam!

bukesz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Tele van parabénnel,SLS is van benne!Inkább váltottam!

sztike

2012. július 24.

Nálam más fürdető szóba sem jöhetett. Az én bőröm mindig is érzékeny volt, kiskoromban meg pláne. Ez a tusfürdő viszont tökéletes volt!

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 24.

boxa

2012. július 18.

Lányom bőrére csak ez vált be. Az illatát is szeretem. Mas furdetotol kiszáradt
a bőre, kipirosodott.

boxa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Lányom bőrére csak ez vált be. Az illatát is szeretem. Mas furdetotol kiszáradt
a bőre, kipirosodott.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Sodium Lactate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.