Gabi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Gabi Lanolinos Krém alkohol- és színezékmentes, és már újszülött kortól használható. Segít védeni az arc bőrét a külső hatásoktól.

Újszülött kortól használható.

• Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt
  • Kamillatartalmú
  • Hipoallergén
  • 0% színezék
  • 0% alkohol

Nairam

2019. december 3.

Babáknak való fürdetővel zuhanyzom,ami bevállt. Teljesen véletlen megláttam a polcon, elolvastam,hogy arcra, kézre,testre, is kenhető. Ekkor eszembe jutott,hogy régóta keresek egy jó arckrémet,ami amellett,hogy táplál,finom illatú és nem tolakodó. Mivel a babáknak való tusfürdő bevállt, gondoltam kipróbálom. Nehéz textúrájú krém, de hamar beissza a száraz,vízhiányos bőröm. Azonnal táplál, és az illata remek! Pont ilyen krémet kerestem,mindennapos használatra. A többi krémembe azt utáltam,hogy napi használat mellett, mármár zavaróan illatosak voltak a termékek,nem estek jól,ha felkentem őket.Ezt bátran merem minden nap használni,még lefekvéskor is,mert enyhe kellemes,tisztaság,baba illata van! Nem is értem eddig miért nem találtam rá! Az állagát meg kell szokni,de a hatása,és az illata mennyei! Számomra nem zsíros krém, szinte beissza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Ciklon3

2019. október 19.

Télen (főleg) nagyon száraz a kezem. Arra használom, éjszakára, és tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Télen (főleg) nagyon száraz a kezem. Arra használom, éjszakára, és tökéletes

TKataa

2019. július 19.

Nagyon jó krém. Az arcomra próbáltam télen, amikor ki volt száradva, de nehéz és sok volt a bőrömnek. Testápolóként viszont tökéletes, habár kicsit nehezen szívódik be. Az ára elképesztően kedvező, mindenképpen újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Biankaa94

2019. június 6.

Nagyon szeretjük ezt a krémet az illata nagyon-nagyon kellemes az állaga is nagyon jó, testápolóként használom a kisfiam bőrén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Szissz2

2019. május 28.

Kisfiam száraz arcára vettük, nagyon bevált. Csak ajánlani tudom az őszi/téli hideg hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

rosalindbarnavehun

2019. április 6.

A kisbabám érzékeny, száraz bőrére vettem. Nem igazán vált be nála sajnos. Viszont a száraz kezeimre tökélete, esténként bekenem vele, és szép puha tőle. Az illata kellemes. Valószínűleg újra fogom venni magamnak, de a babán nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Renus

2019. január 29.

Update: Sajnos nem vált be, érzékeny lett rá a babám bőre. De ettől függetlenül elhasznalom kezkremnek.
Kár érte.

Csak ezt használom a kislányomnak, és elégedett vagyok, kellemes babás illata van.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Kár érte.

5 csillag.

vrgdori

2019. január 28.

A kezeimre és a lábaimra is ezt használom, a lábaim iszonyatosan kitudnak száradni de ez kb. elsőre rendbeteszi. A kezeim is nagyon puhák tőle, nagyon megvagyok elégedve a hatásával! Na és az illata is mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

LadySayuri

2018. november 10.

Tartalmas finom krém, már csak Gabi nosztalgiából is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Tartalmas finom krém, már csak Gabi nosztalgiából is megérte.

Drazsi

2018. november 7.

Ősszel/télen nagyon kiszárad mindig a kezem arra használom és tökéletes. Olyan mint egy kúra mert annyira táplál hogy pár alkalom is elég ahhoz, hogy rendbe tegye a bőrt. Nagyon jó az illata is. Kisfiamnak vettem alapjáraton, hogy ha elfogyna a bevált gyógyszertári krémje, legyen mihez nyúlni. Viszont az ő bőrére nem igen használ. Nem múlik el tőle a pirosság, ezért kezdtem el én használni. Ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Zinc
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.