Gabi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Gabi Lanolinos Krém alkohol- és színezékmentes, és már újszülött kortól használható. Segít védeni az arc bőrét a külső hatásoktól.

Újszülött kortól használható.

• Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt
  • Kamillatartalmú
  • Hipoallergén
  • 0% színezék
  • 0% alkohol

sztrzsvth

2022. április 13.

Igazi csoda! Minden télen-tavasszal borzasztóan kiszáradnak a kezeim, de csak a kezeim (akármivel kenem őket, akármilyen vastag kesztyűt viselek), van, hogy véresre, pikkelyesre. Nemrég próbaképp vettem ezt a babakrémet, először éjszakára kentem be vele a kezeimet, és már az meglepett, hogy az addig próbált krémekkel ellentétben ettől nem égett, csípett a kezem (a sebek se). Reggel, ha nem is tökéletesen puha, de sebmentes (!) és határozottan kevésbé száraz kezekkel ébredtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

Petalodirosa

2022. február 1.

Ez egy teljesen jó, zsíros állagú, testes krém, olcsó arcápolókrém arcra, dekoltázsra hétköznapokra, esténként. Én már többször használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

thatscrazy

2022. január 23.

Olcsó, arckrémnek használom, nekem így a téli hónapokban se kell más, főleg nem drágábban!
Imádnivaló overall!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

Imádnivaló overall!

odics

2021. szeptember 16.

Amiért megvettem, az az illata volt, úgy voltam vele, hogy majd kézkrémnek elhasználom, de beleszerettem az illatába. Azóta mindig van 1-2 tubussal itthon, testápolóként, kézkrémként, hidratálóként használom és a bőröm sosem volt ennyire puha. Számomra ez a csodaszer!🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

kittir

2021. szeptember 13.

Ez egy csoda! Éjszakára használom arcra heti 2-szer, nagyon szépen rendbe tette a száraz, hámló bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nairam

2021. szeptember 9.

Szeretem az illatát, az állaga kicsit testesebb,de nekem beitta a bőröm! Az arcomra használtam,amikor brutál ki volt száradva...Nyugtatta a viszkető,hámló bőröm! Alapozó alá is tökéletesen működött.
Most,hogy változtattam az arcápolási rutinomon és normalizálodótt a bőröm állapota,elhagytam egy kis ideje a használatát,mert nincs rá szükségem! De, biztosan elfogom használni, sőt mindig lesz itthon 1 darab,ha esetleg szükség lenne rá! Update: Végül visszatértem hozzá. Bármilyen márkásabb arcápoló krémet próbáltam eddig, az elején mindig azt hittem,hogy most megtaláltam az igazit... Aztán azt vettem észre,hogy nem használom,mert nem hidratált eléggé, vagy csípett,vagy zsíros érzetet hagyott.... A vége az lett,hogy ismét a Gabi krém után nyúltam! Este lefekvésnél is szeretem használni,annyira finom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Shancica

2021. június 11.

Gyorsan beszívódó jó krém kiszáradásra télen főleg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Gyorsan beszívódó jó krém kiszáradásra télen főleg

Lona22

2021. április 17.

Sajnos az összetevői nem a legjobbak -- tudatos arcápolók nem is ajánlják a parfüm miatt, valamint a lanolin is eléggé megosztó -- ettől függetlenül az egyik mindenmentes, tudatos arcápolásba tökéletesen illeszkedő termék a kézfejemen is pirosságot, irritációt okozott, míg ez a termék soha. Én hidratálóként használom, és szerintem nem is fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Bettibaba89

2021. április 13.

Fantasztikus krém. Bármilyen extra száraz bőrfelületemet rendbe tette. Ha nagyon kezelhetetlen valamely felület, már egyszeri használattal is sokat segít. Egy ami egy picit rossz benne, hogy parfümös :( viszont irritációt nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

deakrek

2021. április 5.

Margó nénikémet kb 50 eves koratol ismertem, akkor mar aktivan hasznalta ennek a kremnek a csikos regi valtozatat minden reggel, az arcat es a nyakat kente be böségesen. Imadtam hozzábujni az illat miatt. Nem tudom, hogy a babakrémtöl-e (nem hasznalt mas kremet) de az arcböre még 80 eves koraban is ranctalan, feszes volt. Ha hiszitek, ha nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

Antioxidánsok: Zinc
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.