Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2013. december 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Gabi Lanolinos krém 100%-osan színezék- és alkoholmentes, így már csecsemőkortól használható mindennapos ápolásra. Különleges védelmet nyújt az időjárás káros hatásainak kitett arc- és kézbőr számára.

Mona29

2017. március 10.

Kisfiamnak vettem anno a popsijára. Oda nem vált be, semmit sem tudott kezdeni az ottani problémákkal. Így egy darabig tettem-vettem, végül elhasználtam nagy nehezen kézkrémnek. Nálam hidratálás minimális, viszont sokáig ragadt tőle a kezem, így marad éjszakára. Az illata viszont egész kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Juuice

2016. május 12.

Imádtam imádtam! Annyira jó volt a száraz bőrömre, én főleg a kézre használtam. Nagyon sokáig elég volt, szépen eltüntette a szárazságot, hidratált, a komfortérzetem azonnal helyreállt tőle, elmúlt a bőrfeszülés. És az a tisztaság illat :) egész megfeledkeztem róla, de most rájöttem, hogy megint szeretnék egy ilyet! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

LoLipop

2014. április 12.

Imádom az illatát. :)
Nekem remekül hidratál, teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nem is tudom...egyszerűen imádom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Imádom az illatát. :)
Nekem remekül hidratál, teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nem is tudom...egyszerűen imádom.:)

bdori

2014. március 27.

Kézkrémnek használtam,meg voltam vele elégedve.

Update: Meg voltam fázva,az orrom kisebesedett és kiszáradt,hát gondoltam rákenem. Pár nappal később feldagadt az orrom és környéke,viszketett és égett. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Kézkrémnek használtam,meg voltam vele elégedve.

irmacsek

2013. december 21.

Kisfiamnak vettem az illata miatt, ami nagyon jó. De használata után azt vettem észre, hogy a kezem nagyon száraz és nem értettem miért. Végül rájöttem, hogy ahogy bekenem vele a babát, a kezem is kap belőle bőségesen, még szerencse, hogy a gyerekem bőrén nem láttam semmi változást. Lecseréltük egy Pennys babakrémre, ami nagyon olcsó és tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 21.

BubuMaczko

2013. december 13.

Télen a kezemre szoktam használni. Nyáron pedig a lábamra, mikor kidörzsölődik, illetve ennek megelőzésére. Arcra nekem elég zsíros, de a adott két célra tökéletes. Az illata nagyon finom. Elégedett vagyok teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

Csibecsont

2013. szeptember 30.

Arckrémnek vettem, nagyon gyorsan kellett valami, ami nem tartalmaz túl sok szennyet, mert nagyon száraz, érzékeny a bőröm, könnyen kipirosodik, viszont zsíros is. Esténként ezzel kentem az arcom, nekem mindennapos hidratálásra megfelelt volna mert egyáltalán nem irritál, viszont elég zsíros, és annyira csak nem akar hidratálni, amennyire kellene... :) Mindenesetre könnyen kenhető, hamar beszívódik, finom babaillata van, szerintem egy korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

f.eniko

2013. július 29.

Kellemes baba illata van,ezért (is) vettem meg. Én is télen szoktam használni ha kiszárad a kezem,vagy ha influenzás vagyok és kipirosodik az orrom,valamint arcra is szoktam használni. Puhább lesz tőle a bőr :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

cecília

2013. május 31.

Ekcémás bőrűeknek nem ajánlom, mert ez is csak egy sima paraffin olajból készült krém, nem értem mitől lesz ez babakozmetikum. Számomra semmit nem ért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 31.

Arianne

2013. május 28.

Szeretem a kellemes babaillatát:) Télen nagyon jó kézkrém.
Nátha esetén a kipirosodott orrot megnyugtatja és hidratálja. (Most is megmentett:)) Gyantázás, vagy borotválkozás után szoktam még vele bekenni az irritált részeket. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Szeretem a kellemes babaillatát:) Télen nagyon jó kézkrém.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.