Gabi

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Kategória:   Samponok

A bőrgyógyászatilag tesztelt, hippoallergén tincsszelídítő sampon gyengéden és kíméletesen tisztítja és ápolja a kisababák puha haját és érzékeny fejbőrét. A babasampon a gubancos tincseket is könnyen kifésülhetővé teszi, miközben selymesen puhává és ragyogóan fénylővé varázsolja a hajat. A pH bőrsemleges sampon megkönnyíti a hajmosást a babának és a mamának egyaránt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szgreta

2021. november 8.

Impulzusvásárlás volt,gondoltam adok neki egy esélyt.
Az összetevői nagyon nem szépek,így a lányom hajára nem is fogom használni.Nekem szárítja a fejbőröm és alig habzik,3x is meg kell mosnom,hogy érjen valamit.Állagra és illatra is olyan,mintha egy testápolóval mosnék hajat…Megpróbáljuk kézmosásra elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

Impulzusvásárlás volt,gondoltam adok neki egy esélyt.

solya0629

2021. október 26.

Kellemes az illata és jól tisztít. Könnyen kifésülhető a használata után a haj, nem ragacsos és nem is gubancolódik. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Shancica

2021. június 11.

Nagyon szereti a kislányom, jó az illata, selymes és tiszta a haja tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Nagyon szereti a kislányom, jó az illata, selymes és tiszta a haja tőle

agiP

2021. június 5.

Saját hajamra próbáltam, de csalódást okozott. Nem borzalmas, de a jótól messze van. Az illata persze nagyon finom, az állaga, habzása is teljesen oké, de sajnos szárít, és tényleg nem egyszerűbb kifésülni utána. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

Dyana91

2021. február 26.

Gondoltam kipróbálom hajmosásra, de nagyon szárít és a haj is ugyanúgy gubancos marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

umpalumpa

2020. augusztus 1.

Június 9.:
Azt hiszem nosztalgiából választottam, mert Gabi. Nem kellett volna. Utálom. Az hagyján, hogy a kisfiam merev, erős haja is lapos lesz tőle, de annyira csúszós, nyálkás érzete van mosás közben, alig lehet lemosni, kimosni. A tisztaság érzete is rövid ideig tart. Szerintem nem is tisztít rendesen. Jó nagy mennyiség, hát szenvedősen fogjuk elhasználni.
Friss: Levágattam a hajam és kipróbáltam rá, hogy fogyjon és puhítson, mert merev, sprőd, önálló életet élő hajszálakkal nem moshatom erősen tisztító samponnal. Egyelőre bejön, segít kicsit összetartani, a fejbőröm is bírja. A fiam hajára meg mást használunk azóta is.
Feljavítom az 1 csillagát 4-re.
Érdekes, nem gondoltam volna, hogy az én fejemen végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Június 9.:
Feljavítom az 1 csillagát 4-re.
Érdekes, nem gondoltam volna, hogy az én fejemen végzi.

odrey

2019. április 13.

Kislanyom göndör hajara hasznaljuk, amiota kibujt az elso loknija. Immaron 7 eve szeretjük, puha, fenyes lesz a haja tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

rosa.love

2019. január 19.

Nagyon szarit, irrital. Felmoso vizbe elhasznalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Nagyon szarit, irrital. Felmoso vizbe elhasznalom.

legenybarbara

2018. március 8.

Látom sokan kedvelik, hát sajnos nekünk nagyon nem jött be. Lányomnak vettük, de furán ragadós, kifesulhetetlen lett tőle neki, es szinte azonnal úgy nézett ki, mint aki 2 hete nem mosott hajat. 😮 Gondoltam kiprobalom magamon, mert száraz a hajam, biztos jó lesz rá. Hát nem, ugyanaz a ragacsos, osszetapadt hatás, totttál nem tudtam kifesulni, hajat kellett mosni mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 8.

Enci76

2017. június 13.

Kétéves kislányomnak vettem meg, mert éppen nem volt a polcon a bevált samponunk. Kicsit féltem tőle,de nagy megkönnyebülésemre szuper jó a hajára. Kevésbé zsírosodik, és tényleg könnyeben fésülöm ki a haját. Lehet én is kipróbálom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.