Gabi

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 22.

Kategória:   Samponok

A Gabi Tincsszelídítő Sampon ápolja és gyengéden tisztítja a baba haját, simává és fényessé teszi azt. A hajbalzsamot tartalmazó formula segít megszelídíteni a tincseket. Gyengéd a szemhez.

Hipoallergén, Könnyen kifésülhető és puha haj, A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával, Újszülött kortól használható, Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt, Bőrsemleges pH, 0% színezék, 0% alkohol, 0% szappan

odrey

2019. április 13.

Kislanyom göndör hajara hasznaljuk, amiota kibujt az elso loknija. Immaron 7 eve szeretjük, puha, fenyes lesz a haja tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

rosa.love

2019. január 19.

Nagyon szarit, irrital. Felmoso vizbe elhasznalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Nagyon szarit, irrital. Felmoso vizbe elhasznalom.

legenybarbara

2018. március 8.

Látom sokan kedvelik, hát sajnos nekünk nagyon nem jött be. Lányomnak vettük, de furán ragadós, kifesulhetetlen lett tőle neki, es szinte azonnal úgy nézett ki, mint aki 2 hete nem mosott hajat. 😮 Gondoltam kiprobalom magamon, mert száraz a hajam, biztos jó lesz rá. Hát nem, ugyanaz a ragacsos, osszetapadt hatás, totttál nem tudtam kifesulni, hajat kellett mosni mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 8.

Enci76

2017. június 13.

Kétéves kislányomnak vettem meg, mert éppen nem volt a polcon a bevált samponunk. Kicsit féltem tőle,de nagy megkönnyebülésemre szuper jó a hajára. Kevésbé zsírosodik, és tényleg könnyeben fésülöm ki a haját. Lehet én is kipróbálom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Vidracska

2017. május 5.

A páromnak vettem,ugyanis nagyon érzékeny a fejbőre, gondoltam én is kipróbálom. Nem csalódtam, nagyon puhává varázsolta a hajam, és az illatát is nagyon szeretem. :) Egy idő után viszont elkezdett zsírosabbá válni a hajam... Eddig ez az első olyan sampon,ami ennyire puhává tette a hajam, ezért érdemel végül 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

KetLotti

2017. január 3.

Magamnak vettem, mert - furán hangzik, de - elég érzékeny a hajam, nagyon nem mindegy neki, hogy mivel mosom. A régi Gabi sampont nagyon szerette, de ez sajna nem vált be. :( Száraz tőle a hajam, és megindult egy kis hullás is - nem tudom, hogy emiatt-e. :( Nem teljesen pénzkidobás, ezért nem egy csillagot adok, de biztos, hogy nem veszem újra. Kár a régi Gabi samponért. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

stella06

2016. október 23.

Ugyanilyet vettem, csak nem rózsaszín, hanem zöld a csomagolása; szerintem ugyanarról a termékről van szó.
Magamnak vettem, mivel mióta festetem a hajam, nagyon nehezen boldogulok a mosás utáni fésülködéssel. Meglepően jó.:) Tényleg sokat segít a gubancmegelőzésben, puha és könnyebben fésülhető lesz tőle a hajam (csodát azért nem tesz). Jól habzik, nem kell belőle különösebben sok, a kapott mennyiséghez képest az ára is baráti. A szemet tényleg sokkal kevésbé bántja, mint a sima samponok, ez számomra nagy pozitívum. Az illata nem tetszik, babaolajszagú, de, tekintettel a műfajra, ez belefér.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

TimiK

2015. január 1.

Nagy adagot kapunk egész jó áron. Cserébe jól tisztít bár meg kell vele küzdeni hogy egy kis habot csináljon. A hajamat nem teszi kifésülhetőbbé, de nem is lehetetleníti el.
Én is magamnak vettem, nem babának, a fejbőröm viszketése abbamaradt és nincsenek rajta pattanások se mióta használom. Ha elfogy, akkor kipróbálok más sampont is, de néha-néha vissza fogok erre is térni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

v.szilvia789

2014. október 29.

Magamnak vettem, nem babának, de így is nagyon kellemes kis sampon. Enyhe illata van, lágy habot képez, kicsit több kell belőle, mint egy hagyományos samponból. Nem szárítja a hajat és a fejbőrt, a haj puha tapintású tőle. Én is a megtépázott, irritált fejbőröm miatt vettem és maximálisan elégedett vagyok vele. A mennyisége pedig 400 ml és hasonló árban van, mint egy "felnőtt" sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Edi001

2014. október 16.

A sok vegyszeres sampontól érzékeny lett a fejbőröm. Amióta ezt a sampont használom már nem viszket a fejem, jó illata is van. Többen is mondták, hogy milyen jó lett a hajam, jobb a tartása és az esése is. Csak ajánlani tudom, nem csak babáknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.