Gabriela Sabatini

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: mandarin, narancsvirág, tubarózsa, jázmin, gyöngyvirág, egzotikus virágok, szantálfa, pézsma, borostyán, vanília

Ár: 4000 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak Foxpost

Verona5

2020. február 15.

Ma megszaglásztam nosztalgiából. És most, ennyi parfüm után, megtörtént a megvilágosodásom, ő tisztára egy Joop Femme. Nagy klasszikus. Mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

vhsz

2019. december 9.

Örök illat azoknak, akik ezt a stílust kedvelik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Örök illat azoknak, akik ezt a stílust kedvelik.

fokyandi

2019. november 19.

A 90-es évek elején még tini koromban használtam. Nagyon tetszett, igazán menő parfüm volt a finom édes virágos illatával.
Most nosztalgiából újra magamra fújtam. Atyaég! Ez nagyon más illat, mint amire emlékeztem. Fojtogatóan erős, tolakodó. Szeretem a szantálfát, de ez túlzás.
2 óra múlva már csak egy büdös lábszagot éreztem a csuklómon. Nagyon nagy csalódás...de tény hogy tartós illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Hplusz

2019. május 17.

Volt nekem, de tovàbb adtam. Szàmomra olyan húsvéti kölni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Volt nekem, de tovàbb adtam. Szàmomra olyan húsvéti kölni illata van.

angelina69

2019. április 20.

Ez is az egyik olyan illat, amelyiken sokszor hezitáltam. Vegyem, ne vegyem. Végül mégsem veszem. Alapjában véve nem rossz, főleg az első kb. 20 perc. Az egy nagyon kellemes, fehér virágos (rajtam inkább gyöngyvirág) indítás. Majd az illat átmegy szappanillatba. Aztán rajtam többet nem produkál, csak elhalványul. Szerintem hétköznapokra tökéletes annak, aki szereti az erőteljesebb tisztaság illatot. Elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

wildrose

2019. február 22.

Kifújáskor határozottan aldehides-jázminos, leszáradáskor meleg szantálos-vaníliás: Nagyon intenzív, nagyon tartós, vigyázni kell az adagolásával. Karakteres, határozott, igazi nehézsúlyú, retro illat, nem marad észrevétlen a használója.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Kinga79

2019. február 15.

Ajándékba kaptam, eddig még csak akkor fújtam a csuklómra, amikor tudtam, hog yotthon maradok, hátha megszeretem. hát nem is tudom...nagyon divatja múlt..emlékszem, nekem nem volt általános suliban, de menőnek számított akkoriban. Nekem akkortájt a GOSHtól a SUmmer/Autumn/Winter kollekció volt meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Confetti

2018. november 6.

A gyöngyvirágot imádom... a pézsmás parfümökért teljesen odavagyok... Ez a parfüm pézsmás gyöngyvirág, egyéb csodálatos aromákkal felturbózva, és elfogadhatóan tartós is!
Remélem, mindig lehet majd kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

Remélem, mindig lehet majd kapni.

NemethHenrietta

2018. január 6.

Imádom,nagymamám illata. Sok szép emléket idéz fel. Annyira Ő volt. Csak ezt használta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

AzAKismacska

2017. szeptember 5.

Ajándèkba kaptam, így többször kipróbáltam, tèlen, nyáron, reggel este...tènyleg próbáltam megszeretni, de nem ment.
Egyszerűen semmi mást, csak bitang erős gyögyvirágos szappan illatot èrzek, meg mèg a WC illatosító jut eszembe róla :(
Az üvege praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az üvege praktikus.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.