Gabriela Sabatini

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: bergamot, rózsaszín bors, barack,

Szívjegy: rózsa, jázmin, magnólia,

Alapjegy: barack, vanília, pézsma.

Gica81

2018. április 18.

Nem ilyennek képzeltem az illatát magamon, amikor kipróbáltam. Erős, keserű illatot érzek ki belőle. Magamon tartósnak éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

googles

2017. június 28.

Ez egy filleres kis csoda. Lehet, hogy nem lerobbanthatatlanul tartos, de hany niche parfum nem az! Epp igy kepzelem el a konnyu, friss, viragos illatot. Nekem az tetszik ebben az illatban, hogy nem harsogo vagott fuvet es nem edes gyumolcsoket idez, hanem pont hogy viragosan-kicsit zolden, a bors miatt pikansan friss.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

Lifeforce

2017. április 30.

Imádnivaló, kellemes, könnyed, nagyon vidám illat.
Az egyedüli hátránya, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 30.

Imádnivaló, kellemes, könnyed, nagyon vidám illat.
Az egyedüli hátránya, hogy nem túl tartós.

Villango

2017. február 14.

Konnyed kis parfumocske,szeretem nagyon mert komfortillat,es hát ilyen is kell. :) A nagyobb divathazakkal viszont nem veszi fel a versenyt....vmi melyseg hianyzik belole.
A paromtol kaptam a mostanit,igy nagy becsben tartom.
A borsot erosen erzem benne, ez a kulonlegessege szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

A paromtol kaptam a mostanit,igy nagy becsben tartom.
A borsot erosen erzem benne, ez a kulonlegessege szerintem.

balatonka

2016. május 17.

Nagyon finom, gyümis illata van. Abszolút tavasz, viszont elég hamar elillan sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

vanillacaramella.sweet

2015. szeptember 6.

Nagyon kis kellemes, komfortos illat. Gyümis-virágos-friss, üde illat,rajtam főleg a rózsa, barack és bergamott érződött, kiss vaníliával. Nőies, bárkinek jól állhat, bájos. Tartóssága nem az igazi, mégis finom illat. A parfüm színe részben passzol az illathoz. Én inkább barackszínűt adtam volna neki. Gondolkodom a beszerzésén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Frézia

2015. augusztus 5.

Könnyű gyümölcsös, enyhén édeskés fuvallat. Esküdni mertem volna, hogy van benne dinnye, de mint látom nincs. Első fújásra tetszik, úgy tűnik hamar bőr közelivé válik. Rajtam a különféle Sabatini verziók nem igazán tartósak, kivéve az anya illatot, az viszont nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.