Gabriela Sabatini

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 690 Ft

Élénk, vidám, nőies karakterű illatkompozíció.

Illatösszetevők: málna, rózsabors, bazsarózsa, jázmin, pézsma, ámbra, cédrus

Ár: 4 690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

butterfly99

2019. november 26.

Ajándékba vettem. Letisztult, kellemes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Ajándékba vettem. Letisztult, kellemes illat.

Hplusz

2019. május 13.

Pár hónapja vettem féláron a rossmannban, olyan tavaszi biztonság illat. Ezzel nem nagyon lehet mellélőni. Sajnos csak 20 ml rejt az üveg, teljes áron biztos nem vettem volna meg. friss öblitő illat. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Kerekmoni

2019. március 29.

Hát ez mennyire jó! Ki gondolná hogy ennyi niche meg kutyafüle parfüm mellett egy ilyen miss Gabriella milyen üde tud lenni. Főleg így tavasz-nyár kezdetén. Egyszerűen vidám lesz tőle az ember lánya!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

lizavetta

2018. december 30.

Ajándékba vásároltam, sajnos elég nagy rohanásban, így nem vettem észre, hogy a hatalmas doboz csak egy 20 milis üveget rejt. A teljes ára ehhez képest vagy 6 ezer forint... tartóssága elég enyhe, de kedves, semleges gyümis-virágos illat, aki az ilyesmit szereti, annak nem fog csalódást okozni. Picit talán felejthető, de nem akarom sértegetni őt, hisz a rossztól azért távol áll. Kipróbáltam magamon is, sajnos rajtam nyilván nem működik...akinek vettem, végülis örömét leli benne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

devilcsillu

2018. december 20.

A kedvenc parfümöm, egyszerűen imádom. Édesanyámmal ezt használjuk már körülbelül 6 éve, és nem találunk ennél jobbat, ezt érezzük magunkénak leginkább. Remélem sosem szűnik meg az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Cintia04

2017. december 6.

Körülbelül 3 vagy 4 éve ez volt az első parfüm amit páromtól kaptam ajándékba! Én néztem ki magamnak de figyelmes volt a drágám és egy gyönyörű tavaszi napon ezzel lepett meg! Akkor még az ilyen kis könnyed nagyon friss és romantikus illatokat szerettem! Amúgy félelmetes mennyire gyorsan változik az ember és vele együtt a szaglása is! Ma már nekem ő nagyon kevés nem lelném meg magam benne de szép emlékeim vannak vele kapcsolatban mivel mégis csak a kedvesemtől kaptam! Friss virágos, gyümölcsös és fanyar! Tökéletes azok számára akik nem szeretik a feltűnő illatokat vagy a nagyon bonyolult és nehéz illatok taszítják, esetleg most ismerkednek az illatok világával. Abszolút semmi zavaró nincs benne. Csajos, friss, kellemes! Rajtam tartós volt én szerettem! Mivel jó érzéseket kelt bennem ez az illat mikor csak rágondolok és bár már nem fogom használni de adok neki 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

bakondipatricia

2017. november 18.

Számomra a tökéletes hétköznapi, nőies illat, ez nagyon én vagyok!
Az első üveggel használom jelenleg,mert nemrég találtam rá és hát eléggé sajnálom a pénzt ilyen kis kiszerelésért, főleg hogy én szeretem alaposan magamra fújni (nyak, dekoltázs, csukló, a füleim mögött és tarkón) így hamar elfogy. De használok mellette más parfümöt, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan, pedig úgy sajnálom, mindennap magamra fújnám :(
De mindenképp újra fogom venni egy jó darabig! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Számomra a tökéletes hétköznapi, nőies illat, ez nagyon én vagyok!
De mindenképp újra fogom venni egy jó darabig! :D

KJ1427

2017. szeptember 30.

Egyik alapdarab a táskámban, csajos, nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Egyik alapdarab a táskámban, csajos, nagyon kedvelem.

sunbazsi

2017. május 2.

Finom az illata....DE a tartóssága nekem a 0-val egyenlő...10 perc múlva semmit sem érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Szabolora

2017. január 3.

Tökéletes a hétköznapokra szerintem mindnekinek,mert nem tul eros,nem is tul visszafogott...pont jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.