Gabriela Sabatini

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák

Kiadás éve: 2014

Fejjegyek: passiógyümölcs, szeder, grapefruit

Szívjegyek: frézia, jázmin, gardénia

Alapjegyek: kókusz, ámbra, pézsma, szantál

Ár: 2990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

Krisztiina

2017. április 10.

Az üzletben magamra fújkodva sokkal finomabb és tartósabb illatnak tapasztaltam, mint valójában. Mindig minden illatból nagy kiszerelést veszek. El fog fogyni, de nem az igazi. A tartóssága pedig nem sok. Az eredeti illat klasszikusokkal jobb és tartósabb. Csalódtam sajnos benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

hgabriella97

2017. január 8.

Nekem ez a legkedvencebb illatom. Virágos, gyümölcsös, könnyed illat. Már a második üvegcsét fogyasztom. Nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

pmarcsi

2016. október 28.

Ez az illat nem az én világom, pedig nagyon akartam szeretni.. Számomra zavaróan erős. Sajnos nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Pampilla

2015. július 5.

Amennyire karakteres és könnyen beazonosítható a sima Miss Gabriela,úgy ez a Night-ról nem mondható el sajnos. Első használat után ez a véleményem róla,de ez még változhat parfümmániás lévén lehet hogy csak éppen nem volt elég kipihent hozzá az orrom. Volt már ilyen hogy egy illat csak sokadszori viselésre mutatta meg igazi szépségét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 5.

Cactuska

2015. március 20.

Ez az illat nem jött be annyira, mint a sima Miss Gabriella. Nem rossz, de nem tudott megfogni. Tartósnak tűnik, mert még mindig érzem a csuklómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 20.

2014. október 28.

Ma láttam a DM-ben, hogy van Night verzió is, és mivel a sima Miss Gabriela egész jó kis tengős-lengős illat, gondoltam kipróbálom milyen is.
Sajnos ez nem sikerült olyan jól, egy nagyon átlagos fehérvirágos illat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Sajnos ez nem sikerült olyan jól, egy nagyon átlagos fehérvirágos illat lett.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.