Gabriella Salvete

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rea3, az összetevőket feltöltötte: Kudika, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kudika

2018. május 16.

Nagyon jó! Szépen kopik, kényelmes viselni. Én is puhának találtam, nem is értem, mi lesz vele nyáron? :) A tubusa nem tetszik, nálam a gagyi kategóriát üti meg, ettől függetlenül nem kap lepontozást :) A 05-ös carezza scarlatta árnyalatot vettem meg, ami nagyon erős, kirívó színű. Túl erős a fehér arcomnak, de ez már nem a rúzs hibája, hanem az én választásomé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Lilu

2016. június 19.

A "09- arancio dolce" árnyalat van meg. Gyönyörűen pigmentált, tartós, kényelmes viselni, szépen kopik, és fantasztikusan hidratál, imádom viselni. Egyetlen pici hibája, hogy nagyon puha, és emiatt mocorog a tokjában, de ezt betudom a kánikulának. Mivel jobban hidratál mint egy ajakápoló, és nehezen bírja a hőt, azt hiszem ez télre való leginkább, de egy ennyire jó rúzst lepontozni ezért vétek lenne ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.