Gabriella Salvete

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agi128, Módosítva: 2015. szeptember 10.

brcboglarka

2018. november 9.

Tavaly vettem először (101 Drogerie), egy világosabb árnyalatot (01 sandy). Régóta vásárolom a Salvete termékeket és ebben az alapozóban sem csalódtam. Matt alapozóhoz képest nem tömény, se nem száraz az állaga, jól eldolgozható sminktojással. Számomra az illata is kellemes, nincs agyagszaga. A világos bőrömet kellően fedi, de mégsem takarja el a szeplőimet. Nagyon minimális púdert szoktam hozzá használni azokon a helyeken, ahol világosítani szeretnék még. Őszre leárazva vettem egy árnyalattal sötétebbet a lebarnulás miatt (02 caffelatte). Rendszeres használat mellett is nekem másfél évig kitartott az első úgy, hogy ősszel a sötétebb színt használtam. Azonban 1,5 év után sem választódott szét, vagy lenne avas szaga. Szerintem a üvege, formája is szép és jól kézreáll. Remélem még kapható vagy lesz utánpótlása!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!