Garnier

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú, kettős hatású formula:

1. Gyors és tökéletes sminkeltávolítás dörzsölés nélkül. Nem hagy sminkmaradékot és zsíros érzetet a bőrön.
  2. Szempilla erősítő ápolás.

Argininnel gazdagított formula, mely szépíti és fényt ad a szempilláknak. Vastagabbak, sűrűbbek, erősebbek lesznek 4 hét alatt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: nagynomy
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest 11. ker, de több kerületben is megoldható, fizetés: személyes átvételkor
Ár: 1200 , Eladó: Reci81
Állapot: Bontatlan Originàl, Helyszín: Budapest 10. kerület, fizetés: Személyes, Posta
Euts

2019. január 25.

A legjobb sminklemosó, amit eddig használtam. Valóban kicsit olajos nyomot hagy, de ha nem lenne benne olaj nem is szedné le ilyen könnyen a mindenféle szemfestéket. Mivel este fürdés előtt mosom le a sminket így nem zavar az olaj maradványa, fürdésnél lejön. Mindig újravevős, bár már egy ideje nem találom a boltokban (régebben drogériákban és az Auchanban szereztem be), Ázsia Centerben még kapni.
A "lerobbanthatatlan" spiráloknál szerintem érdemes megpróbálni, hogy az átitatott vattakorongot pár másodpercig a szemre rányomva tartani, utána könnyebben leszedi. Nekem nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

farkaskitcso

2018. november 17.

Vízálló szempillaspirált rólam jóformán lerobbantja, ezzel szemben egy sima micellás víztől meg sem mozdul. Nekem érzékeny szememet nem csipi, de természetesen nem kellemes, ha mégis belekerül. Némi olajos érzetet hagy, de utána úgyis áttörlöm az egész arcomat sima micellás vízzel és azt követően általában még azt is lemosom, tehát számomra ez nem negatívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Vala111

2018. október 24.

Próbáltam más márkákat is, de mindíg vissztérek a Garnierhez, mert konkrétan vízálló szempillaspirál lemosásához ez a leghatásosabb, csak megfelelően kell használni. 2-3 mp-ig a csukott szemen kell tartani, és óvatos mozdulatokkal letörlni, nem dörzsölni, mert akkor persze jön a szempillánk is.
Kifejezetten szemfestéklemosó, érezni is a különbséget az általános sminklemosókakl szemben. Nekem nem csíp. Ha arcomat is áttörlöm vele nem túl olajos, bár oda általban mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

nagynomy

2018. szeptember 21.

Csípi a szememet, nem olyan olajos az állaga mint vártam, nem szedi le szépen a sminket. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

MaFa

2018. szeptember 4.

Nem szeretem. Csípi a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nem szeretem. Csípi a szememet.

dorika993

2018. június 7.

Egyszerűen imádom!! Bármilyen erős sminket lehoz és külön segítség volt, hogy sokat erősített a szempilláimon is kb. egy éve használom. Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki. Egyáltalán nem hagy kellemetlen olajos érzést sem a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Bubucim

2018. április 8.

Szintén Kökiben található kínai üzletben szereztem be. A tudásához képest horror áron, 1100 Ft-ért. Egy hónap alatt elhasználtam! Ez azért meglepő, mert bár minden nap sminkelek, csakis nude színekkel, vagy csak szempillaspirál kerül fel. Zsíros bőrű lévén arcra nem használtam. Szóval számomra túl gyorsan fogyott el. Más lemosók hónapokig bírják nálam. Pozitívuma, hogy egyáltalán nem csípi a szemet, a sminket is eltávolítja, bár brutál sminket nem próbáltam vele leszedni. Biztosan nem veszem újra, inkább a japán, Kose olajos sminklemosóját használom, amiből fél (!!!) pumpálásnyi is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

ohheyitslili

2018. március 27.

Az erősebb szemsminket is simán lehozza, én erre szoktam csak használni, így a szempillaerősítés részéről nem tudok véleményt mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

kinguska

2018. március 21.

Jól leszedi a makacs sminket is, de erősítő hatást egyáltalán nem tapasztaltam, pedig többször is újra vásároltam, a márkának a többi lemosója is ugyanezt tudja, pl a szőlős változatnak sokkal jobb is az illata, illetve árban is sokkal kedvezőbbek a többi termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

orsi1293

2018. február 21.

Jó jó, de azért a lerobbanthatatlan spirálokkal ez sem bánik el könnyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Jó jó, de azért a lerobbanthatatlan spirálokkal ez sem bánik el könnyen.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).