Garnier

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Fényvédők

SPF 50 Magas védelem - Gyermekek érzékeny bőrére.

Napvédő krém gyermekeknek, amelyet száraz vagy nedves bőrre is fel lehet vinni. Vizes bőrre használható folyékony állagának köszönhetően használata nagyon könnyű: a gyermeket nem kell előbb szárazra törölni!

livtyke91

2019. június 12.

Most ezt használom a nagy melegben és sok napsütésben és nekem bejött eddig. Ma is tök jól működött, pedig sokat voltam a napon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

viribitykol

2017. július 2.

1 hétig horvátba nyaraltunk, az érzékeny bőrű fiamat végig ezzel kentem, nagyon bevált neki, egyszer sem égett le, egyszer sem lett piros, vagy kiütéses! Az utolsó nap viszont ami kezemen maradt, azzal bekentem magam, vállamat-nyakamat és teljesen kiütéses lett, tele vagyok a naptejjel bekent helyen csalánkiütéssel ami viszket is, 2 napja nem múlik pedig már allergia gyógyszer is vettem be! Biztos a krémtől, mert csak ott vagyok kiütéses, viszont ott nem égtem le egyáltalán :P testem másik felét másik garnier naptejjel kentem egész héten (bronz 15faktoros) viszont utolsó nap kicsit hanyagra fogtam a naptejezést estére le is égtem (mondjuk a gyerekével nem, a vállamon) jót nevettünk is, hogy foltos vagyok! Az érzés fele más, gyereknek jó, nekem nagyon nem.......szerintem nem fogom a gyereket se kenni vele tovább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

kneva

2016. december 21.

Minden évben tavasszal veszem a kuponos napok alkalmával, mert általában van a Garnier naptejekre 50% kupon. Beviszem az oviba, mert nekünk kell vinni naptejet. Meg vagyok elégedve, a kislányom érzékeny bőrét még nem bántotta, és le sem égett még soha. Az illata nagyon kellemes, nem zavaró. Könnyű eloszlatni, jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

szeliger

2016. július 10.

Nagyon folyós állagú naptej, könnyen felvihető, eloszlatható, ugyanakkor a bőrön egy ideig érdekes, vizes réteget hagy. Mindemellett jól ül a bőrön és tényleg használható vizes bőrön is, a naptej könnyen elkeveredik a bőrön lévő vízcseppekkel és akkor is jól véd, ha a gyerek rögtön visszaszalad a vízbe. Az illata kellemes, gyümölcsös, nem tolakodó. Egész napos vízparti tartózkodás mellett sem tapasztaltunk leégést, a funkcióját jól ellátta, sőt a lányom bőre szépen bebarnult mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak