Garnier

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lildiko, Módosítva: 2023. június 26.

Kategória:   Fényvédők

Magas 50-es fényvédő faktorú hidratáló napozó spray arcra világos, érzékeny és napra érzékenyen reagáló bőrre. UVB, UVA és hosszúhullámú UVA sugarak elleni védelem. Akár 24 órás hidratálás, védhet a káros környezeti hatásoktól, sminken is használható, nem komedogén. Csökkentheti az infravörös sugárzás bőrre gyakorolt hatását. Akár 24 órás védelmet nyújt a negatív környezeti hatásoktól mint a szabadgyökök és a napsugárzás okozta terhelés ellen, így megelőzheti a korai bőröregedést. A friss ultrakönnyű permet szinte láthatatlan a bőrön, nem zsírosít és sminkre is felvihető. Szélessávú szűrőrendszer, antioxidatív formula baicalinnal és E-vitaminnal a káros környezeti hatásokkal szemben, növényi glicerinnel a 24 órás hidratálásért. Bőrgyógyászok és szemészek által ellenőrizve.

Ár: 2300 Ft , Eladó: Oknav
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, XI., Budapest VI., fizetés: Elsősorban személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hoka.timi

2024. március 29.

Az elgondolás egyébként nagyon jó lenne de nekem állandóan belemegy a szemembe (esküszöm nem oda fújom, csak belefolyik gondolom a vizes állag miatt) és rettenetesen csíp. Lehet hogy én vagyok szerencsétlen, de nekem nem jött be ez a formátum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 29.

ApeleszRegi

2024. március 25.

Egész nyáron ezt használtam fényvédő újra applikálásához a strandon,vagy ha olyan helyen voltam,ahol nem tudtam óránként kenegetni magam a szokásos fényvédőmmel. Kényelmes megoldás,kis helyen elfér, befújod magad és kész is. Kell egy kis időt várni,amíg megszárad meg szempillán/szemöldökön hagy egy kis fehér foltot,de azt le lehet törölni. Az én extra hisztis bőröm is bírta,szóval nekem bevált. Idén nyárra is beszerzem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

gesztenye8

2024. január 24.

Nyáron a smink fölé szinte csak ezt használom és nagyon szépen védi az arcom. Minimálisan barnulok tőle, de leégni még nem égtem le, ha ezt használtam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Lina14

2023. november 20.

Nagyritkán, táskába dobni okés, de nagyon kevés van benne, és sok jut a hajra, polora, szomszédos asztalra vagy közelben állóra, illetve zsíros érzetet hagy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

Varga.Gyv

2023. október 6.

Ritkán háborodok fel kozmetikumokon, de ez kiütötte a biztosítékot. Permet, smink fölé - miért, miért gondolják, hogy egy olajos filmréteget akarunk az arcunkon?? A szaga is kifejezetten rossz. Katasztrófa, 5000 Ft ki az ablakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 6.

TimeaSzabo

2023. október 5.

A tömány hajtógázt ami benne van biztosan nem egészséges belépegezni, de maga a termék is hagy némi kivetnivalót.

Zsíros réteget hagy, aztán ha megszárad a bőr felszínén persze, mert nem szívódik be, elkezd leperegni fehér csomókba. Rásminkelni vagy sminkre fújni emiatt esélytelen. Hamar elfogy, ehhez képest elég drága.
Nem újravevős abszolút.
Arról nem is beszélve hogy ezek a fújós, krémmel kevert meg stb mágikus fényvédők elvileg nem is adnak 50 spf védelmet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 5.

Nem újravevős abszolút.

Emimo

Korcsoport: >54
2023. szeptember 5.

Nem rossz ez a napvédő, de nagyon hamar elfogy, és így nem éri meg. Arcra fújva finom, kicsit fehéres, bársonyos lesz a bőr. Ha pl. elmenetel előtt sietősen kell valami fényvédő, arra kiváló, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

Vajdus23

2023. szeptember 4.

Csalódás ez a termék, sajnos elhasalt a nyári fényvédők tesztjén. Nagyon erős, fojtó illata van, ha kifújom, és a bőröm nem szívja be, a felszínén marad, és beleül a ráncokba, szem alatti barázdákba. Nagyon gyorsan kifogy, így abszolút nem pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 4.

slytherclaw

2023. augusztus 26.

Nyaralásra vettem, mert praktikusnak tűnt a fényvédőm felfrissítéséhez napközben. Nekem sikerült egy olyat kifognom, ami egyenletesen permetez, de a pozitívumok ennyiben ki is merülnek. Szerintem is büdös, de a nagyobb baj vele az, hogy egy olajos, fénylő réteget hagy a bőrömön, akár az arcomra használom, akár a testemre. Max. kutyasétáltatáshoz vagy futáshoz fogom elhasználni, de én ezzel a fényvédővel emberek közé nem szívesen mennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 26.

chreka

2023. augusztus 5.

Szerintem elég büdös, néha pici pöttyöket hagy az arcomon felrázás után is és elég kevés van benne az árához képest. Nekem ráadásul picit csípi az orrom szélét. Szerintem elhasználom testre, de nem fogom újra venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.