Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2012. október 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Natúr összetevőkkel.

Viwi0524

2018. május 19.

Szeretem a pumpás adagolóját, bár óvatosan kell nyomni mert könnyen 1 egész heti adag kijön 1 nyomásra, leárazva vettem, az illata egészen érdekes, de elviselhető....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Melda

2017. augusztus 24.

Nyáron, nagy hőségben használtam, mivel könnyű, folyékony állagú, és gyorsan beszívódik a bőrbe. De kábé ennyire jó, egyszer elkenegetős krémnek, a ránctalanító hatása a mese habbal kategória. Szimpatikusak a natúr összetevői, praktikus a pumpás adagolója, viszont az illata elég erős, és bár kifejezetten büdösnek nem nevezném, de kellemesnek sem. Számomra meghatározhatatlan, fura szaga van. Rossmannban vettem akciósan, ennyit megért, de nem hiszem, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

nemkriszta

2017. augusztus 15.

Megtetszett, hogy natúr összetevőkre hivatkozik, az ára is kedvező volt, gondoltam, teszek egy próbát. A pumpás adagolójával azért óvatosan kell bánni, mert képes nagyobb mennyiséget kiadni! A krém közepes textúrájú. A zsíros kezdeti fényléstől kicsit megijedtem, de hamar beszippantotta a bőröm.Számomra ezután következett a csalódás: megint az a fránya illat. Mit illat, szag! Most mondja már meg valaki, miért kell teletömni illatanyaggal egy arckrémet, pláne ha natúrnak hirdetik? Ez számomra teljesen mű, kemikáliás, már-már avas jellegű kellemetlen illat. Neki is elnézném, ha csodákat tenne a bőrömmel, csak ezért kap egy kis türelmi időt.

Update:
A türelmemnek vége, megváltunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Update:
A türelmemnek vége, megváltunk egymástól.

Tisza0814

2017. augusztus 9.

Ma reggel használtam először, de lehet hogy utoljára. Nem vagyok egy finnyás típus, elviselem a teafa és a neem olaj intenzív illatát is, de ez valami brutálisan büdös. Amikor magamra kentem a chemotox légyírtó szaga jutott eszembe. Hamar beszívta a bőröm, bár egy kis filmréteget hagyott maga után. Nem tudom lesz-e lelki erőm mégegyszer magamra kenni hogy megtudjam hogyan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol