Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moony, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Hajápolók

A Botanic Therapy balzsam argánolajjal és áfonyakivonattal gazdagított összetétele segít védeni és meghosszabbítani a festett haj ragyogását. Az eredmény: a haj ragyogó, puhább és selymes.

Parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szellexa

2020. február 29.

Amióta az eszemet tudom, minden sampon és balzsam kombótól elkezdett zsírosodni a hajam 2 napon belül. Már sokszor a flakon végére az első napon is csúnya volt, általában csak pár hétig volt rendben, amíg nem szoktam hozzá. Ez az első két olyan termék amik külön de legfőképpen együtt hozzájárulnak hogy két napig fényes, selymes és jó illatú legyen a hajam. Azóta bármivel való kísérletezés ugyanúgy csalódást és száraz hajvéget, zsíros fejbőrt eredményez. A balzsam más sampont is feljavít, de jobb a kettő együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

whyteangel

2019. november 30.

Rohanás közben kaptam le a polcról, mert eszembe jutott, hogy venni kell hajbalzsamot.
Az illatát imádtam, ezért kap 3 csillagot. Ezen kívül mást nem tud. Nagyon folyékony, ezért rekord gyorsasággal elfogyott (pedig vállug érő hajam van). Semmennyire nem táplálta vagy puhította a hajamat, vettem is mellé egy Gliss Kuros olajat, hogy legalább a fésülés könnyebb legyen.
Az illata hiányzik, de mivel hatása nem volt, így nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Az illata hiányzik, de mivel hatása nem volt, így nem venném újra.

julia1122

2019. november 15.

Az eddigi véleményeket olvasva ünneprontónak érzem magam. Ne borzasztó a cucc, de nagyon kevésnek érzem. Használtam a termékcsalád rózsaszín balzsamát is (ricinus&mandula olajos) és ahhoz képest a fasorban sincs. Amikor (csak festékes) balayage-re szántam el magam, gondoltam hogy ezt veszem a korábbi helyett, mert hát színvédő hatás, és festett hajra való, de meglepődtem. Először is az állagán, ami nagyon "vékonynak" érződik ezért rengeteget kellett felvinni belőle, másodszor azon, hogy ha nem hagytam rajta 5-8 percig akkor nincs észrevehető hatása, harmadszor azon hogy bár a színvédelmet nem tudom mennyire teljesíti, de a "ragyogást" azt semennyire. Nem tragikus, de soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Anasztazia20

2019. február 19.

Nekem eddig ez vált be a legjobban! Bár nem festett a hajam.. Ha tényleg pár percig rajtahagyom, főleg ha törölközőszáraz és nem csuromvizes hajra teszem, akkor utána gyönyörű selmyes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

dynah13

2018. december 25.

Ugy szoktam hajapolokat hasznalni, hogy vagy a sampon, vagy a balzsam festett hajra legyen, szoval egyutt a ket termeket nem hasznaltam, de nekem bejott :) Az illata nagyon jo, teszi a dolgat. Engem nem zavar, hogy kicsitt higabb allagu, legalabb nem neheziti el a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Dius1991

2018. november 9.

Meglepődtem, amikor először használtam, mert többet vártam tőle. Nagyon híg állagú termék, amelyből sokat kell felvinnem, hogy érezzek bármilyen jellegű hatást. Az illata különleges, megmarad a hajban, de nekem ez egyáltalán nem fontos. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Vanillacream

2018. október 26.

Szuper balzsam! A hajam ugyan nem festett, de szinte minden második alkalommal ezt veszem meg. Annyira különleges és intenzív az illata, hogy napokig érzem. A hajamnak pedig olyan ragyogást ad, hogy nálam még semmilyen más termék nem vált be ennyire! :D Mondjuk elég sokat is használok el belőle egy-egy alkalommal, de legalább a bőrömet nem zsírosítja. Igazi csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Nekem már 2 éve festve van a hajam és eddig korpa elleni sampont használtam, ami nagyon fakította a fényét a hajamnak. Utolsó festés óta ezt a sampont és balzsamot használom és még mindig fényes, pedig megint festeni kell. Nekem nagyon bevált, puha, selymes és fényes a hajam tőle és sokkal kifésülhetőbb. Nem mellesleg nagyon finom az illata :)
Bár az állaga kicsit túl folyós, de legalább jobban szét tudom kenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Bár az állaga kicsit túl folyós, de legalább jobban szét tudom kenni

Lina14

2018. augusztus 6.

szeretem a hatását, mert finom az illata, fényes tőle a haj és puha, de valóban túl folyós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

chrsss

2018. július 11.

Az illata nagyon kellemes, és ha elég ideig hagyom a hajamon, akkor nem rossz kis balzsam, de az állaga tényleg fura. Lehetne egy kicsit sűrűbb, mert lecsöpög a fele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin