Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moony, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy sampon argánolajjal és áfonyakivonattal gazdagított összetétele segít védeni és meghosszabbítani a festett haj ragyogását. Az eredmény: a haj ragyogó, puhább és selymes.

Parabénmentes.

pingu

2019. szeptember 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, teljesen jól funkcionál. Fényes és puha lesz tőle a hajam, de viszont az illata nem túl tartós, másnap már nem is érezni. Vannak jobb samponok is szerintem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

racheldawes

2019. július 17.

Átlagos sampon, nem nyújt semmilyen téren kiemelkedőt, sem pozitív, sem pedig negatív értelemben. Jól habzik, az illata visszafogott. Színvédő hatásról én sem tudok beszámolni, de nem is ez volt vele a fő célom, hanem az, hogy ne szárítsa a hajam - ezt az feltételt teljesítette. Néha azt vettem észre, hogy kissé zsírosabbá vált tőle a hajam, de mivel ez már a mosást követő 3.-4. napon vált látványosabbá, nem hibáztatom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Szmacs

2019. július 6.

Nem vettem észre színvédő hatást, gyorsan zsírosodott tőle a hajam, ugyanakkor nem lett puhább. Az illata, habzó képessége jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

cicc

2019. május 22.

sajnos nekem sűrűn kell váltogatni sampont mert valamiért hozzászokik a hajam.. 2 hónapja használom, igazából panaszom nincs rá, nem száraz a hajam, zsírosodni se zsírosodik hamarabb, szóval nálam pozitív :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

bugeyes

2019. május 8.

Nagyon tetszik az illata, a csomagolása, és az, hogy hidratálja a hajam, de itt ki is fulladt a dolog. Nehezen mosható le a hajtövekről, és az egyébként erős, vastagszálú hajam vmiért gubancolódik tőle. A hajszín megőrzése vonatkozásában sem vettem észre különösebb pozitív hatást. Egynek elmenne, ha nem lenne a gubancolódás. Biztosan nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

vitezviki

2019. május 4.

Egy teljesen átlagos samponnak mondanám, teszi a dolgát. Elég hamar elfogyott nálam, és bár állandóan kísérletetezek, ezt szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Yvone

2019. április 17.

Első hajmosás után egyszerűen tökéletes :) egyenlőre nem zsírosít, szépen tisztít az illata nagyon finom. Hajszínről még nemtudok véleményezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Tiziana

2019. március 14.

Olyan szép ez a flakon, hogy már ránézni is öröm a fürdőszobában.
( nekem ez is számít,nem is kicsit) az illata frissen gyümölcsös,
és az állaga a habja nagyon krémes, és könnyű.Vigyáz a haj színére,
nem fakítja ki, és nem is zsírosít túlságosan.Ennél többet nem is várok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Olyan szép ez a flakon, hogy már ránézni is öröm a fürdőszobában.
( nekem ez is számít,nem is kicsit) az illata frissen gyümölcsös,
és az állaga a habja nagyon krémes, és könnyű.Vigyáz a haj színére,
nem fakítja ki, és nem is zsírosít túlságosan.Ennél többet nem is várok tőle.

dynah13

2018. december 25.

Jol eltalalt termek, az illata is kellemes, es az arganolaj mar alapbol meggyozott, az afonya nelkul is. Szepen tartotta a szinet a festett hajam, amig ezt hasznaltam. Es vegan, parabenmentes, szuper :)
Most sajnos problemakezeles miatt at kellett allnom masra, de ha az elmulik, akkor szerintem ujra baratok leszunk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Diamondbaby

2018. november 11.

Vegán termék..Jó csomagolású tetszetős nagy növényekkel, vitaminokkal teli sampon.
Én a balzsam együttes használatával jó használni.
Nagyon jó. Nekem szép lett tőle a festett hajam. Kellemes illatú, jó összetevőkkel.
Nagyon széppé varázsolja a hajat. Hidratálja és nem nehezíti el a hajat.
Hajmosás és balzsamozás után hajkefe segítésével megszárítom és kiegyenesítem a hajamat.
Nagyon megszerettem, rendszeres vevője a terméknek és rendszeres használója is vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Én a balzsam együttes használatával jó használni.
Nagyon széppé varázsolja a hajat. Hidratálja és nem nehezíti el a hajat.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak