Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moony, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy sampon argánolajjal és áfonyakivonattal gazdagított összetétele segít védeni és meghosszabbítani a festett haj ragyogását. Az eredmény: a haj ragyogó, puhább és selymes.

Parabénmentes.

Garnier Botanic Therapy Cranberry & Argan Oil Sampon és Kondicionáló
Ár: 1000 Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom (Foxpost), de ebben az esetben a szállítási költség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Agnes91P

2020. április 4.

Sokat kísérletezek a samponokkal, mivel a fejbőröm elég érzékeny, de ehhez mindig vissza tudok nyúlni. Nem irritál, szép tőle a hajam. Semmi extra, de egy biztos pont a hajápolásomban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

szellexa

2020. február 29.

Amióta az eszemet tudom, minden sampon és balzsam kombótól elkezdett zsírosodni a hajam 2 napon belül. Már sokszor a flakon végére az első napon is csúnya volt, általában csak pár hétig volt rendben, amíg nem szoktam hozzá. Ez az első két olyan termék amik külön de legfőképpen együtt hozzájárulnak hogy két napig fényes, selymes és jó illatú legyen a hajam. Azóta bármivel való kísérletezés ugyanúgy csalódást és száraz hajvéget, zsíros fejbőrt eredményez. Végül mindig visszakanyarodok ide.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Zindi

2020. február 22.

Színvédő hatásáról nem tudok nyilatkozni mivel sokszor váltom milyen márkájú festéket/színezőt használok így nem tudni a sampon nélkül meddig tartana a szín.
Igazából olyan sampont kerestem ami tisztítja a fejbőröm anélkül hogy vinné magával a fél hajszínemet. Erre teljesen jó, 3-4, akár 5 napot is ki tudok húzni hajmosás nélkül, nem szárít, nem zsírosít, az illata semmi extra de nem is azért veszem. Sajnos sok samponnal megszívtam mert vagy 2 nap múlva tocsogott a zsírtól a hajam vagy már hajmosás közben ilyen gubancos extrém száraz/porózus tapintása lett ami csak több környi pakolás után állt helyre teljesen. Biztos van jobb nála de nekem megfelel, akciósan 700Ft-ért hozzá lehet jutni, és nekem teszi a dolgát, nem egy nagyon extra termék, olyan pont megfelelő, nem dobom ki de ha valaha szembe jön egy jobb, váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Andrea456

2020. február 12.

Megtetszett, hogy főleg természetes összetevőket tartalmaz és az illata is, így pár hónapig ezt használtam. Sajnos a többiekhez hasonlóan az én hajam is nagyon összegubancolta, láttam, hogy ugyanúgy színes a víz, amikor leöblítem, mint más festett hajra való samponoknál, és annyira zsírosította, hogy minden második nap mosnom kellett. mai megmaradt, jó lesz a hajfestékes flakont, ecsetet, tálat elmosni vele.
Azt viszont megállapítottam, hogy az argánolajos kozmetikumok nekem egyáltalán nem váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Enne

2020. január 29.

Szerk.: Azóta vásároltam már újra, jelenleg is ezt használom, a kókuszos változattal felváltva. Nem mintha nagyon extra lenne a hatása, de már nem is merek kísérletezni újabb termékekkel, mert attól tartok, hogy még a jelenleginél is járhatok velük rosszabbul. Olyan sok irritáló felületaktív összetevő van bennük, egy csomó felesleges illatanyag és egyebek, hogy lassan eljutok oda, hogy tiszta vízzel mosok hajat. Jelenleg azért kell váltogatnom a másikkal, mert hamar zsírosodik a hajam a használata mellett, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy használok balzsamot és tiszta argánolajat is hajápoláskor, így nem biztos, hogy feltétlenül a sampon a ludas. Nem érzem, hogy szebb, fényesebb lenne a hajam tőle, színtartást nem biztosít (ahogy azt már korábban is írtam). Nagyon keresem az igazit.

2018. 08. 28.
Egyszer használtam eddig, de annyi szent, hogy a festéket nem tartja meg, ugyanannyit mosott ki, mint az Elseve színvédője. Ápoló/egyéb hatásáról még nem tudok egyértelműen nyilatkozni, ezügyben még update-elek. Azonban az alapvető funkcióját nem tartotta be, így nálam 3 pont a max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

2018. 08. 28.

francais

2019. november 9.

Irritálja fejbőrt, zsírosít és szárítja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Irritálja fejbőrt, zsírosít és szárítja a hajat.

Alaya

2019. szeptember 25.

Gyönyörű csomagolás, csodás illat, szuper hatékonyság. Röviden, tömören így tudnám jellemezni a terméket. Puha, selymes lesz tőle a hajam, és valóban tartósabb lesz a festés általa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

cirmincs

2019. szeptember 23.

Egyedüli pozitívuma, hogy szép a csomagolás, de ennyi. A használata után alig bírtam kifésülni a hajamat. Egy nagy kóc lett belőle pedig alaposan leöblítettem. Életemben nem jártam még így egy samponnal sem. Három alkalommal is kipróbáltam és mindig így jártam vele, plusz iszonyat zsírosította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

pingu

2019. szeptember 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, teljesen jól funkcionál. Fényes és puha lesz tőle a hajam, de viszont az illata nem túl tartós, másnap már nem is érezni. Vannak jobb samponok is szerintem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

racheldawes

2019. július 17.

Átlagos sampon, nem nyújt semmilyen téren kiemelkedőt, sem pozitív, sem pedig negatív értelemben. Jól habzik, az illata visszafogott. Színvédő hatásról én sem tudok beszámolni, de nem is ez volt vele a fő célom, hanem az, hogy ne szárítsa a hajam - ezt az feltételt teljesítette. Néha azt vettem észre, hogy kissé zsírosabbá vált tőle a hajam, de mivel ez már a mosást követő 3.-4. napon vált látványosabbá, nem hibáztatom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak