Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: nincsmegegyilyennev, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony zöldtea-, eukaliptusz- és citruskivonattal gazdagított összetétele elsősorban a gyorsan zsírosodó haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj egyre fényesebb, puhább és üdébb lesz. A zöldtea erősíti a hajszálakat, az eukaliptusz regenerálja, miközben a citruskivonat felfrissíti.

szvekitti

2022. március 8.

Nem tolta ki a hajmosást, de nagyon alaposan tisztít és kellemes firss érzetet hagy. Az illata nem túl erős, hozza a citrusos zöldtea vonalat. Más zsíros hajra való samponnal ellentétben nem szárítja ki a fejbőrt ezért nem viszketek utána, ugyanebből kifolyólag a párom is szereti, sőt ő veszi újra ha elfogy. Én felváltva használom más drogériás samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

njuli84

2021. november 26.

Kicsit szárítja igen a hajat, de csak kb enyhe közepes mértékben, vannak ennél sokkal szárítóbb samponok szerintem, és ellentétben más szalicilsav tartalmú samponnal, ez nem veszi el a haj fényét. Zsìros fejbőr/hajuaknak jó lehet, frissítő zöld tea illatú, és markáns. Egy időben használtam, aztán kezdte megszokni a fejbőröm, és kezdett nem jól viselkedni ( korpásodás, viszketés vagy lelapult haj), de ez nálam mindig így van, ezért mindig váltogatok, de pl most visszatérek erre megint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 26.

MoaDeWitt

2021. november 21.

Nekem nem igazán jött be,de hugomnak jó volt. Illata szuper,és így ennyi.
Nekem nagyon szárított,Mamának meg nem segített a zsírosodáson.De ki kell kísérletezni,mert hugomnak a zsíros hajára igazán bevált,balzsamjával együtt. Nekem nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Nekem nem igazán jött be,de hugomnak jó volt. Illata szuper,és így ennyi.

Cintia04

2021. szeptember 15.

Zsirosodásra hajlamos hajam van illetve hamar kiszárad a fejbőröm, viszket, tele lesz kiütéssel! Sajnos ettől a sampontól is iszonyatosan viszket a fejbőröm, ugyanúgy második nap moshatom a fejem mert különben teljesen szét vakarom és ugyanúgy zsiros a hajam! Úgyhogy nekem sajnos nem vált be! Illata, állaga tökéletes nekem bejött, a hajat magát szépen tisztítja de a fejbőrt jobban kiszárítja és ezért iszonyatosan viszket! Aki ezzel a problémával küzd nem ajánlom de akinek nincs ilyen gondja annak magára a zsirosodásra beválhat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Bettu

2021. augusztus 19.

Az illata tetszik, habzik is, viszont ugyanúgy zsírosodik a hajam tőle. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Az illata tetszik, habzik is, viszont ugyanúgy zsírosodik a hajam tőle. 😞

6vilag

2021. július 25.

Az előző samponom egy borzalom volt, kevés olyan rosszal találkoztam, mint az volt. A férjem sem bírta, állandóan nyávogott, hogy dobjam már ki (persze nem akartam, próbáltam elhasználni). Ezt vettem neki, míg míg én a másik végét nyüstöltem. Rögtön rávágta, hogy ez jó. És tényleg az. Nekem is inkább kissé zsíros a hajam, de ez nem szárít különösebben. Végre egy jól habzó sampon (az előző után egy megváltás). Mellette elég 5 naponta hajat mosnom, ami nagyszerű, hogy a 3. nap még nem tocsogok a zsírban.
2x mosom meg a hajam egymás után, de már első körben is jól habzik(!), végre! Illata jó, friss és enyhén gyógynövényes.
Nekem semmi bajom vele, biztos vannak jobbak, de egy átlagos hajra ez tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

manocska81

2021. március 23.

Több sampont használok felváltva. Ez az egyik. Nem tudom használni folyamatosan, mert száritja a hajam. De heti 1x nagyon jó hatással van a hajamra és a zsírosodást is jól kezeli. Heti 3x mosok hajat. A Gliss Kur és a Pantene van még mellette és így rendben van. Az illatát nagyon szeretem. A balzsamját is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

daydreamheart

2021. január 5.

Heti egyszer használtam hajmosásra kondícionálóval és hajmaszkkal, lehet, hogy pont emiatt nem tapasztaltam azt, hogy nagyon szárítani a fejbőrömet vagy a hajamat. Elhasználtam, de nem lett a kedvenc samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

krekacsaliz

2020. november 9.

Nem rossz de eléggé kiszárítja a hosszú ombre hajam, amitől csak még jobban működnek a faggyúmirigyek és hamarabb lesz újra zsíros a tő (szerintem). 3-4 hajmosásután mondom. Talán elteszem nyárra, és kipróbálom a mézes tesóját amiről jobbakat írtak...Azt sajnálom, hogy a gyömbéres tesó szilikonmentes. Akárhogy is nézzük az az összetevő képez szép csillogó védőbevonatot a hajszálakon, és hosszú hajra meg szerintem elengedhetetlen mert nélküle kiszáradás és gubanc van...Így azt meg sem próbálom. A ricinusos-mandulás tesóról már írtam véleményt, hogy nem újravevős...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

candices

2020. augusztus 26.

Mivel az illatát imádom (nagy zöld tea fan vagyok) tüsfürdőnek használom, mert a hajamra valóban nem volt a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.