Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: nincsmegegyilyennev, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony zöldtea-, eukaliptusz- és citruskivonattal gazdagított összetétele elsősorban a gyorsan zsírosodó haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj egyre fényesebb, puhább és üdébb lesz. A zöldtea erősíti a hajszálakat, az eukaliptusz regenerálja, miközben a citruskivonat felfrissíti.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

manocska81

2021. március 23.

Több sampont használok felváltva. Ez az egyik. Nem tudom használni folyamatosan, mert száritja a hajam. De heti 1x nagyon jó hatással van a hajamra és a zsírosodást is jól kezeli. Heti 3x mosok hajat. A Gliss Kur és a Pantene van még mellette és így rendben van. Az illatát nagyon szeretem. A balzsamját is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

daydreamheart

2021. január 5.

Heti egyszer használtam hajmosásra kondícionálóval és hajmaszkkal, lehet, hogy pont emiatt nem tapasztaltam azt, hogy nagyon szárítani a fejbőrömet vagy a hajamat. Elhasználtam, de nem lett a kedvenc samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

krekacsaliz

2020. november 9.

Nem rossz de eléggé kiszárítja a hosszú ombre hajam, amitől csak még jobban működnek a faggyúmirigyek és hamarabb lesz újra zsíros a tő (szerintem). 3-4 hajmosásután mondom. Talán elteszem nyárra, és kipróbálom a mézes tesóját amiről jobbakat írtak...Azt sajnálom, hogy a gyömbéres tesó szilikonmentes. Akárhogy is nézzük az az összetevő képez szép csillogó védőbevonatot a hajszálakon, és hosszú hajra meg szerintem elengedhetetlen mert nélküle kiszáradás és gubanc van...Így azt meg sem próbálom. A ricinusos-mandulás tesóról már írtam véleményt, hogy nem újravevős...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

candices

2020. augusztus 26.

Mivel az illatát imádom (nagy zöld tea fan vagyok) tüsfürdőnek használom, mert a hajamra valóban nem volt a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

nancyangel

2020. május 29.

Extrán zsírosít és elnehezíti a hajat. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Extrán zsírosít és elnehezíti a hajat. Kuka.

Kremcica

2020. május 18.

Kellemes friss illata van, alaposan tisztít nem marad utána ragacsosság. Sajnos az alkohol miatt szárít, ami jó is rossz is. Rossz mert az egyébként is száraz fejbőrömnek nem tesz jót, viszont mióta használom egy nappal el tudom tolni a hajmosást ami nálam nagy szó. Újravenni nem fogom de biztosan elhasználom más samponnal váltogatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Sophie33

2020. május 18.

Számomra borzasztó..azt hittem már gyorsabban nem zsírosodhat a hajam, de ez bebizonyította hogy mégis..Semmiképp sem venném újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Imadoktesztelni

2020. május 17.

Meg találtam végre azt a sampont, ami zsíros hajra való. Amit szeretek benne, hogy jól tisztít illetve az illata is kellemes. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

barbybarbi

2020. április 22.

A kedvencem, nagyon szép puha és könnyű lesz tőle a hajam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

A kedvencem, nagyon szép puha és könnyű lesz tőle a hajam! :)

morningflower

2020. április 17.

Eleve 2 naponta mosok hajat, ez emellett sem változott. De egyébként sokkal tisztább a hatás, amit érzek tőle, így kb. 8 hónapja csak ezt használom. Mellé - a végekre - kell pakolás, balzsam a fésülhetőség miatt, de ez nálam nem mínuszpont, amúgy is mintentől kócos vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.