Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: nincsmegegyilyennev, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony zöldtea-, eukaliptusz- és citruskivonattal gazdagított összetétele elsősorban a gyorsan zsírosodó haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj egyre fényesebb, puhább és üdébb lesz. A zöldtea erősíti a hajszálakat, az eukaliptusz regenerálja, miközben a citruskivonat felfrissíti.

nancyangel

2020. május 29.

Extrán zsírosít és elnehezíti a hajat. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Extrán zsírosít és elnehezíti a hajat. Kuka.

Kremcica

2020. május 18.

Kellemes friss illata van, alaposan tisztít nem marad utána ragacsosság. Sajnos az alkohol miatt szárít, ami jó is rossz is. Rossz mert az egyébként is száraz fejbőrömnek nem tesz jót, viszont mióta használom egy nappal el tudom tolni a hajmosást ami nálam nagy szó. Újravenni nem fogom de biztosan elhasználom más samponnal váltogatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Sophie33

2020. május 18.

Számomra borzasztó..azt hittem már gyorsabban nem zsírosodhat a hajam, de ez bebizonyította hogy mégis..Semmiképp sem venném újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Imadoktesztelni

2020. május 17.

Meg találtam végre azt a sampont, ami zsíros hajra való. Amit szeretek benne, hogy jól tisztít illetve az illata is kellemes. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

barbybarbi

2020. április 22.

A kedvencem, nagyon szép puha és könnyű lesz tőle a hajam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

A kedvencem, nagyon szép puha és könnyű lesz tőle a hajam! :)

morningflower

2020. április 17.

Eleve 2 naponta mosok hajat, ez emellett sem változott. De egyébként sokkal tisztább a hatás, amit érzek tőle, így kb. 8 hónapja csak ezt használom. Mellé - a végekre - kell pakolás, balzsam a fésülhetőség miatt, de ez nálam nem mínuszpont, amúgy is mintentől kócos vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Viks

2020. január 23.

Látom ezt a sok negatív véleményt, pedig én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Szépen tisztít, és csak a mosás utáni 3. napon kezd zsírosodni a hajam, ami nálam rekord. Néha szüneteltetem ezt a sampont, de mindig visszatérek hozzá. Szóval nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Eszter1269

2019. december 29.

Tetszett a sampon bár nem tudok folyamatosan 1 fajta sampont használni így 1 doboz elhasználása után váltanom kellett. Kellemes az illata, erősebbé teszi a hajat, viszont egy idő után nehezebben fésülhető a hajam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. december 27.

Nagyon megszerettem. Meggyőzött az illata és a csomagolása is. Sajnos a durva pollen-és porallergiám miatt nyáron naponta kell hajat mosnom, erre tökéletes. (Legalább ezen rajta van, hogy mindennapos használatra is javasolt) Jól habzik, jól tisztít. Kicsit mintha hűsítene is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 27.

NyBetti

2019. november 15.

Bevált, már 2x újravettem. Nem tilha ki a hajmosás időpontját, viszont szépen tisztít, nem lesznem szálkás-csikorgósak a hajvégek balzsam nélkül se.
Nem csodaszer, de összességében jó kis sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nem csodaszer, de összességében jó kis sampon.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.