Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: nincsmegegyilyennev, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony zöldtea-, eukaliptusz- és citruskivonattal gazdagított összetétele elsősorban a gyorsan zsírosodó haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj egyre fényesebb, puhább és üdébb lesz. A zöldtea erősíti a hajszálakat, az eukaliptusz regenerálja, miközben a citruskivonat felfrissíti.

MissScorpio

2019. szeptember 17.

Szeretem a természetes samponokat, és ennek tetszik az illata. De láthatóan zsírosabb a hajam tőle! Plusz kiütéseket is okoz.. mint sok más sampon. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Ha nincs baja az ember hajának és csak általános hajmosásra keres sampont, akkor ez egy nagyon jó választás! Szépen tisztít, nem szárít, könnyen ki tudom utána fésülni a hajam, és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Asztraia

2019. június 24.

Őszintén, csak azért vettem meg ezt a sampont, mert nem volt a boltban az, amit amúgy szeretek használni. De kiderült, hogy jó választás volt!
Nagyon finom az illata, jól habzik, szépen tisztít (nem olyan brutál módon, hogy húzódjon az ember fejbőre) és nagyon selymes, puha és csillogó a hajam tőle.
Számomra ez a sampon a megfelelő "B" variáció, ha nincs "A".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Számomra ez a sampon a megfelelő "B" variáció, ha nincs "A".

vkata96

2019. május 26.

Már két botanic therapy sampont is próbáltam, a ricinus olajast és a kókuszosat, és nagyon szerettem őket, így ezt is ki akartam próbálni. Bár megjegyezném, hogy ugyan zsírosodásra hajlamos a hajam, mégsem szoktam kifejezetten zsíros hajra való samponokat használni, ahogy a zsíros arcbőrömet se kenem alkohollal, mert azt se a brutál szárítás, vagy összességében a zsíros bőrre való termékek oldják meg (sőt.). Ettől függetlenül ez most elcsábított, gondoltam nyárra jó lesz egy könnyebb sampon. Összességében eddig ezzel vagyok a legkevésbé megelégedve, az illata bár frissítő, annyira nem tetszik. Ez az eukaliptusz miatt van, de vásárláskor nem vettem észre, hogy az is rá van írva. Szerencsére nem marad meg sokáig. Állagra meg habzásra amúgy hasonlít a társaira, ilyen szempontból nincs vele problémám, viszont sokkal jobban összekuszálódott a hajam mosáskor, és ha nem fújom rá a gliss kur spray balzsamot (amit amúgy minden más samponnal is használok), nem maradt volna hajam fésülködés után. Szóval ez már egy minusz pont, mert a többinél ezt nem tapasztaltam. A zsírosodást nem kontrollálja, de erre nem is számítottam. És hamarabb lelapult a hajam, igazából már aznap, szóval tartást se ad. Ez egy közepeske nekem, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

dobaiszilvi

2019. április 23.

2-3 napig tisztának érzem a hajam. Sok sampon próbáltam de ez használ. Nem szárít. A fejbőröm tiszta de a hajam puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Zsuzzia

2019. április 9.

A levendulás Garnier sampon (már nem lehet kapni) óta keresem az igazit, de még nem találtam meg. Az elődje csodálatosan puhává varázsolta a hajam, könnyen fésülhető volt, bár talán mintha gyorsabban zsírosodott volna tőle. Pont emiatt bíztam ebben a samponban, de csalódnom kellett: 2 nap után már láthatóan zsíros a hajam, nagyon szárítja a fejbőröm. A hajam kemény lett és nehezen fésülhető. Nem fogom újravenni. 1/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

egyno

2019. március 21.

Most kezdtem el használni 2 hete kb. Sok reményt nem fűztem hozzá, mert rengeteg mindent kipróbáltam a gyorsan zsírosodó hajamra. De hatalmasat csalódtam, pozitivan. Kitolta a hajmosást, puha a hajam tőle és fényes, amit én meg egy samponnál sem tapasztaltam. Biztosan újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

NLilla95

2019. március 19.

Egy uveggel elhasznaltam, es imadtam. Elotte evekig probalkoztam drogerias, valamint fodraszkellekes samponokkal.... hiaba, sokszor inkabb csak rontott a helyzeten. Az olcsotol kezdve a meregdraga samponig mindent megvettem.
Ezutan a sampon utan kiprobaltam egy masik fodraszkellekes sampont, (elcsabultam, hiszen fodrasz ajanlotta) amitol kb mar mosas utan megzsirosabb lett a fejborom.
Alapjarataban nem aaannyira veszes az en helyzetem. Heti 2x mostam hajat, de azert elokerult a szarazsampon.
Visszatertem erre a zoldteas samponra, es szerintem nekem ez az a bizonyos ‘ A TOKELETES SAMPON ‘. A szarazsampon mar tenyleg csak nagyon ritkan kerul elo. Boven kitart a heti 2 mosas ezutan a sampon utan! :) imadom az illatat is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

alea

2019. március 19.

Csatlakozom az előző véleményekhez, a hajam a második napon már zsíros, és a fejbőröm is viszket. Csak azért használom, hogy elfogyjon, semmiképp sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

emagdi

2019. január 18.

Ajándékba kaptam, így kipróbáltam. Nekem tetszik az illata, tényleg zöld tea illat, természetességet sugall (holott nyilván köze nincs a természetes anyagokhoz:)). A tisztító hatásával meg vagyok elégedve, jól habzik, nem kell sok belőle. Utána mindig használok hajpakolást, így nem szárítja a hajam.
Teljesen rendben van szerintem, hozza azt, amit egy sampontól várni lehet, plusz kellemes az illata és szép a csomagolása, teljesen elégedett vagyok vele.

UPDATE: már a flakon végén tartok, és úgy vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodik a hajam :(. más új terméket nem használok, tehát feltehetően a sampon a ludas. kár érte, pedig amúgy imádom az illatát és az állagát is, de így sajnos felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!