Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2014. június 23.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadásgátló hatás.

siss

2015. január 10.

Az előző vélemény hatása tartott pár napig.
Aztán visszatértem a maradék Secrethez,most fogyott el,így újra bevetettem ezt.
Most is pár nap alatt eldőlt,hogy egy ez egy rakás nagy semmi.Ha nagyon megizzadok,akkor azért érződik izzadtságszag mellette,ha minimálisat,akkor is nap végére frankón igazi szagom van.A Secret mellett ilyen bajom nem volt,mégha izzadtam is,legalább szaga nem volt.Megy a kukába.Én meg megyek és veszek újra Secretet.

Rettentő izzadós vagyok sajnos,évszaktól függetlenül,stressz hatására vagy ha melegem van,akkor is csatakosra izzadom a ruhám,főleg hónalj tájon. Sok-sok éve Secretet használok,kisebb megszakításokkal,mert megunom,most is ilyen stádium van. Ebben a deoban az anti-bacterial agent-anti odour felirat fogott meg,így hát kipróbáltam. Valami van benne,mert izzadás ellenére sincs kellemetlen buké semmi,csak a deo enyhe illata érződik. Az állaga picit fura a krémdeo után,hogy ez kissé csúszókás,de nem zavar,majd megszárad. Minimális illata van,olyan semmilyen,nagyon enyhe. Ez az egy negatívuma van nálam,hogy hiányzik belőle a finom illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Az előző vélemény hatása tartott pár napig.
Aztán visszatértem a maradék Secrethez,most fogyott el,így újra bevetettem ezt.

babackaa

2014. július 18.

Imadom! Mar a 2dikat fogyasztom belole es nagyon megszerettem.. nem kivanom lecserelni :) nagyon finom illata van a hatasa is tokeletes es az ara se tul borsos :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Hidratálók: Zinc PCA