Garnier

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2018. május 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Eltávolítja a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. A bőr tiszta,friss és tonizált lesz.

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Tincs

2018. február 16.

Nagyon tuti kis termék, úgy éreztem frissíti a bőrömet, szerettem használni, de még mindig keresem a tökéletes tonikot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Dalmicica

2018. január 11.

Nem használtam eddig tonikokat, mert amit használtam kiragyásodtam tőle. Pl himalaya herbals tonik...
Ez szuperül frissít, tisztít,nem csípi a szemet, nem lettek kiütéseim és finom az illata.

Update: Megváltozott az összetétel!!!! Belecsapták az alkoholt...befonom a hajam...MIÉRT?????? hát így soha többé nem veszem újra...pedig elhasználtam vagy 6 dobozzal...imádtam...de még jó h megnéztem az összetevőket, mert feltűnt, hogy változott a külső...hát nem csak a külső....Köszi Garnier...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

eszterbarna

2018. január 4.

Szeretem, plusz pont, hogy nincs benne alkohol, de nem csodaszer, még keresem a legjobb tonikot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

ritariot

2017. december 28.

Szépen leszedi, amit sminklemosáskor nem sikerült eltávolítani és hihetetlenül kellemes, friss érzést hagy a bőrön. Nem szárít, nem húzódik tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

mandyy

2017. december 7.

Az illata isteni, és használni is jó, de a hatása érdekes. A T zónában nem sokat ér, máshol extrémen kiszárítja a bőrt. Ha nem öblítem le akkor viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Noemi93

2017. november 20.

Úgy gondolom semmivel nem jobb, mint a rossmann/dm saját márkás termékek. Egyébként átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Lilla08

2017. szeptember 1.

A termékcsalád zöld arclemosója után használom, eddig szépen teljesített, kevésbé pattanásos a bőröm. Utazáshoz viszont nem szívesen pakolom be a már korábbi hozzászólásokban említett könnyen kinyíló kupak miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

tenagi

2017. július 28.

Az illata valami isteni! És tényleg tisztít, összehúzza a pórusokat. Nagyon jó kis szer. :)
Olvastam az egyik hozzászólásban, hogy gagyi a kupakja, azzal maximálisan egyetértek, ugyanis költözésnél megbillent a már nyitott termék és kb. a negyede kifolyt. Mondjuk ez nem veszít a bőrömön tapasztalható hatásának értékéből, bár bosszantó tényező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

LolaDobrev

2017. július 26.

Ár-érték arányban a legjobb<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Ár-érték arányban a legjobb<3

csudex

2017. július 15.

Imadom az illatat, nagyon jol hidratalt es frissitett, de az osszetevolistaja miatt nem akarozom meg ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.