Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő szemfesték lemosó - eltávolítja a vízálló sminket

A Garnier Essentials Frissító szemfesték lemosó méregtelenítő szőlő kivonattal gyengéden távolítja el a sminket, miközben kíméletes a szemkörnyék bőréhez. Szemészetileg tesztelt. Használat: helyezzen egy szemfesték lemosóval átitatott vattakorongot néhány másodpercre a szemére, majd a szemzugtól kifelé haladva könnyedén törölje le a sminket.

macooka

2020. január 24.

Nem mondom, hogy a legimpozánsabb INCI-vel rendelkezik, főleg a sok parfüm és illatanyag miatt, de azt kell mondjam, hogy mint szemfesték lemosó, úgy nagyon bevált. Sokkal kevesebbet kell belőle használnom, mint az elődjéből, az YR expressz sminklemosóból és még jobban le is szedi a sminket, szempillaspirált, ráadásul nem hagy olajos réteget. Arról nem is beszélve, hogy Glamour napokon aprópénzért meg lehet szerezni. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

princesscarolyn

2019. november 11.

Sokáig használtam, mert jól távolítja el a szemfestéket és az erősebb sminket mindenhonnan. Mostanában viszont nem sminkelek olyan nagyon, és egy micellásvíz elintézi a dolgot. Szerettem, hogy nem irritálta a szemem, és kellemes illata is volt. Plusz én ki nem állhatom az olajos lemosókat, és a nem olajos drogériai termékek közül ez volt a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Alex0920

2019. február 23.

Finom krémes, púderes illata van, imádtam. A szemfestéket nekem szépen lehozta, szerettem használni, nem csípett, nem szárított, pedig érzékeny a bőröm... Az INCI-je miatt viszont nem fogom újra venni, megpróbálok természetesebb kozmetikumokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

millamon

2019. február 3.

Rendben van, a szempilla festéket, szemhéjtust ezzel mosom le. Egy micellás víz számomra nem elég. Nem tapasztalok semmi negatív hatást, minden rendben az elvártak szerint történnek a dolgok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Kellemes illata van, nem csíp, nem marja a szemet és kb. ennyi a pozitívum. A sminket kb levakarni kell (szempillaspirált), pedig egyáltalán nem nem teszek fel sok sminket, sőt. Amikor már az összes szempillám kihullott a súrolástól, akkor is hagy még órák múlva is fekete réteget a szemem alatt, többszöri lemosás után is. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Banszky

2018. augusztus 18.

Szépen leviszi a sminket (nem vízállót használok) egy picit csíp és szárít szóval nem leszünk öribarik. Semmi extrát nem tud amit egy másik jobb összetevős sminklemosó ne tudna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

hajnalkaeva

2018. augusztus 12.

Átlagos termék. A sminket leszedi viszonylag jól, semmi pluszt nem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Átlagos termék. A sminket leszedi viszonylag jól, semmi pluszt nem éreztem.

csemezb

2018. június 10.

A 125 ml-s verzióját vettem akciósan, utazáshoz. Nem vagyok elájulva tőle, eltávolítja a sminket, bár a brutál tartós Avonos szempillaspirálomat nem szedte le tökéletesen. A szememet egyáltalán nem csípi, és az illata sem rossz. Teljes áron valószínűleg nem venném meg, mert drága, csak azért adok négy csillagot, mert mindent leszedett eddig, a tartós szempillaspirálból hagyott ott egy kicsit, ezen kívül semmi negatívat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Aquariusgirl

2018. február 17.

Ez konkrétan kimarja a szemeimet a helyükről, úgy csíp :-((( Irány a kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 17.

Ez konkrétan kimarja a szemeimet a helyükről, úgy csíp :-((( Irány a kuka.

zita.herkovics

2018. január 26.

Anno a barátnőm ajánlotta, 2x vettem újra. Nem volt okom panaszra. Most, hogy így végignéztem az összetevőket, ennyi év távlatából, ...hát, nem venném meg ismét, pedig nagyon keresek egy tisztességes és korrekt összetevőkből álló szemfesték lemosót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Emulgeálószerek: PEG-7 Caprylic/Capric Glycerides, Poloxamer 184, Poloxamer 124, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Polysorbate-80
Tisztítószerek: Poloxamer 184, Polysorbate-80
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Linalool, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.