Garnier

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. augusztus 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali simító hatás

Csökkenti a ráncokat

Regeneráló hatás

Garnier Essentials Ránctalanító Nappali Arcápoló 35+
Ár: 900 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Amari

2018. november 20.

Kellemes, habos állaga volt, de nem volt semmi hatása. Hidratáltabb nem lett tőle a bőröm, a szarkalábak is megvannak még...Ennyiért biztos nem veszem meg újra, és nem is nagyom ajánlanám senkinek. Néha kicsit bizserette a bőröm, de nem irritálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Melcsike0110

2018. május 8.

Kb. 1 hónapja használom, ránctalanító hatását még nem érzem, a bőröm nem irritálja, az illata tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Nicol

2017. március 22.

Egy hete használom, a szemem alatt csíp egy percig 🙁 az illata tetszik. Puhább, simább a bőröm. Ránctalanító hatásáról, még nem tudok írni, gondolom több idő kell hozzá. Összeségében szeretem, de a csípő hatása miatt csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

jakobs

2017. február 3.

Erös, émelygös az illatta,csíp ,ragad a böröm,húz egy réteget.Csak azért adok 2 csollagot mert felét valahogy elhasználtam de többet nem veszem ujra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Juditha

2017. január 19.

Szerettem. Bár nem használtam rendszeresen, mert kicsit csípő, égető érzést okozott az arcom szárazabb részein. Nem árt neki, ha szérum kerül alá, ez nálam megoldotta ezt a problémát. Kezdetnek jó volt, de most ideje valami komolyabbat keresnem. A kezdődő mimikai ráncokkal sem tett semmi komolyat, és a használata alatt több kis pattanásom keletkezett, ami korábban nem volt jellemző. Ez nem az én krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Juditha

2017. január 19.

citrom13

2017. január 4.

Nincs ránctalanító hatása és szerintem nagyon büdös :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

Nincs ránctalanító hatása és szerintem nagyon büdös :(

scene14

2016. augusztus 2.

Csípi az arcom,szemem alatti részt is,f*s az egész,pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Csípi az arcom,szemem alatti részt is,f*s az egész,pénzkidobás

Vikuszfikusz

2016. augusztus 2.

Borzasztó! Azt nem tudom, hogy a ráncokat eltünteti-e, mert sok nem volt a használata előtt sem, viszont piros kiütésszerű valamik lesznek az arcomon, ha pár napig használom. Próbálkoztam, hogy ha nem ezt kenem az arcomra, mi történik, és akkor elmúltak. Gondoltam, ma megint megpróbálom, és a dühöm vezetett odáig, hogy megkeressem itt a krémmánián, és véleményezzem. Eddig is éreztem a kezemen használat után, hogy ragad, de mindig megmostam utána, ezért nem tűnt fel az, ami ma. Most rohantam, ezért nem mostam le a kezemről miután felkentem az arcomra. Beértem a munkahelyemre, mostam a kezemet, és olyan darabok jöttek le a kezemről, mint amikor arcmaszkot használ az ember. Nem gondolom, hogy ez normális dolog! Biztos, hogy nem veszem újra, de ennek köszönhetően más Garnier terméket se!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

EmilyGold

2016. március 21.

Első használat wow élmény, harmadik használat áuu élmény. Ragyák, égő viszkető érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak