Garnier

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Különlegesen friss és kellemes összetétele eltávolítja még a vízálló szemfestéket is, miközben megóvja a szemkörnyék érzékeny bőrét. Szemészeti ellenőrzés mellett tesztelt készítmény, összetétele nem irritálja a szemet. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

dunaimano

2018. június 8.

Nekem ez sajnos nem vált be. A sminket szépen lehozta, bát a niveámmal ennél könnyebb és gyorsabb a művelet, de sajnos csípte egy kicsit a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

yokkoa

2015. február 22.

Férjemtől kaptam. Magmtól sosem vettem volna olyan lemosót, ami csak szemre jó. Nem is ér semmit. Hosszas vacakolással szedi csak le a nem vízálló szempillaspirált. Kb annyi idő alatt, mintha vízzel csinálnám. Nem újravevős. Csípni nem csíp amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

szilvia.bano

2015. január 23.

Jó lemosó, de a micellás víznek a közelébe se jön, az bőrkímélőbb, többfunkciós, és ezáltal praktikusabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

perectigris

2014. november 17.

Régen többször újravettem, az új változata se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Régen többször újravettem, az új változata se rossz.

perectigris

2014. november 17.

Többször újravettem már, de van ennél jobb/olcsóbb. Nekem nem csípi a szemem, se a bőröm, és többnyire lehoz mindent. A kétfázisúnál szerintem sokkal jobb, azzal én csak maszatolni tudtam.

korcsoglili

2014. augusztus 19.

Nekem nem vált be. Leszedi a festéket, de elég szenvedős meneteket játszottam le vele. 1000 Ft volt egy darab úgyhogy kettőt is vettem. Hát, nem kellett volna. van tőle sokkal jobb. Nekem nem ér meg ennyi szenvedést azért, mert az olcsóbb termékek közé tartozik. :/ Csalódás sajnos. Pedig nagy Garnieres vagyok. A csomagolás és a márka iránti szeretet miatt 2 csillag.

JA... ÉS MARHÁRA CSÍPTE A SZEMEMET.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

JA... ÉS MARHÁRA CSÍPTE A SZEMEMET.

banyadék

2014. március 27.

Jó, jó, de van tőle jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 27.

Jó, jó, de van tőle jobb.

maja54

2014. február 2.

Nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nekem nagyon bevált. :)

PiciBia

2013. november 19.

Tényleg nem irritál, az illata is kellemes, de az újabb, kétfázisú tesója szerintem ennél hatékonyabb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

sisu69

2013. augusztus 23.

Iszonyatosan csípte a szemem, ezért érzékeny szeműeknek nem ajánlom. Viszont a Garnier Sensitive olajos lemosója nagyon bevált ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Hidratálók: PEG-7, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.