Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali bőrfeszesítő, tápláló testápoló

Táplál, feszesít és javítja a bőr rugalmasságát.

Ultra tápláló összetétele koffeinnel és antioxidáns zöld tea kivonattal gazdagított, ami segít megőrizni a bőr rugalmasságát és harcol a feszesség elvesztése ellen. A bőr azonnal feszesebb és 24 órán át hidratált.

• Tápláló állag

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

legjobbatlegolcsobban

2022. április 10.

nem hidratál eléggé, sajnos már másnap egész száraz a bőröm. extra száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

Gevelin

2022. március 10.

Semmi hatása nem volt😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Semmi hatása nem volt😕

Inana

2022. január 23.

Annyira ajánlották,így vettem belőle egyet.Az eladó mutatta a bőrt a kézfején imitálva,mit fog hozni nekem ez a krém.Zavaromban nem is tudtam másra gondolni...:)
Maga a krém egy közepes kategóriájúnak mondható és a flakonja nagyon nagy,folyton tiszta krém kívülről.
Találtam egy sokkal olcsóbb és kitűnő minőségű pumpás lotiont,öröm magamra ömleszteni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Eniko95

2021. október 26.

Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Jó az illata, nem csíp, ápolni is ápol valamennyicskét, viszont alig kenek magamra belőle fele kb csak úgy megmarad a bőrömön és nem szívódik be.
Feszesítést nyilván nem vártam tőle ami számottevő lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Feszesítést nyilván nem vártam tőle ami számottevő lenne.

RuzsnyomNiki

2021. szeptember 30.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be ez a termék. Egy testápolótól nyilván nagy feszesítést nem lehet elvárni, nem is ezzel van a probléma. Ígérete szerint ultra tápláló összetétele van, ami táplál és gyorsan beszívódik. Nos sajnos csak ül az egyébként száraz bőröm tetején, nagyon nehezen szívódik be, és igazából semmi különleges hidratáló hatást nem veszek észre a használatakor. Elkenegetem, de újra biztosan nem veszem, ennél ezerszer jobb testápolók vannak hasonló áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Vansalinda

2021. június 21.

Sajnos beszívodik belőle amennyi beszívodik de ragad és kukacosodik, lemostam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 21.

Sajnos beszívodik belőle amennyi beszívodik de ragad és kukacosodik, lemostam!

b.Rose57

2021. május 26.

Nagyon szeretem, mind az illatát, mint a hatását, az egyetlen problémám vele, hogy hiába kenek keveset magamra, valahogy nagyon nehezen szívja be az amúgy száraz bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Moncherrys

2021. február 17.

Kellemes illatú,szeretem az állagát,gyorsan beszívódik. Szép sima lesz tőle a bőröm,jó hozzá érni :) Többször újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Vanille23

2021. február 16.

Nagyon szeretem, jó az állaga, szinte azonnal beszívódik, semmi ragacsosság nincs utána. Finom puha lesz tőle a bőröm, igazából elég akár minden másnap használni, mert simán kitart addig a hatása. Én egy kicsit citrusosabb illatra számítottam, én örülnék, ha picit erőteljesebb illata lenne, de hát ezért nem fogok pontot levonni, mert jó illata van, csak nem olyan markáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Orsolypapp

2021. február 11.

Szuperül feszesít és hidratál is közben. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Szuperül feszesít és hidratál is közben. Ajánlom!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.