Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali bőrfeszesítő, tápláló testápoló

Táplál, feszesít és javítja a bőr rugalmasságát.

Ultra tápláló összetétele koffeinnel és antioxidáns zöld tea kivonattal gazdagított, ami segít megőrizni a bőr rugalmasságát és harcol a feszesség elvesztése ellen. A bőr azonnal feszesebb és 24 órán át hidratált.

• Tápláló állag
  • Gyorsan beszívódik
  • Nem zsíros, nem ragad

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Moncherrys

2021. február 17.

Kellemes illatú,szeretem az állagát,gyorsan beszívódik. Szép sima lesz tőle a bőröm,jó hozzá érni :) Többször újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Vanille23

2021. február 16.

Nagyon szeretem, jó az állaga, szinte azonnal beszívódik, semmi ragacsosság nincs utána. Finom puha lesz tőle a bőröm, igazából elég akár minden másnap használni, mert simán kitart addig a hatása. Én egy kicsit citrusosabb illatra számítottam, én örülnék, ha picit erőteljesebb illata lenne, de hát ezért nem fogok pontot levonni, mert jó illata van, csak nem olyan markáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Orsolypapp

2021. február 11.

Szuperül feszesít és hidratál is közben. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Szuperül feszesít és hidratál is közben. Ajánlom!

budainiki22

2020. szeptember 3.

Egyszerűen nagyszerű!
Jól hidratál, könnyen beszívódik, jó az illata.
Szenbé teszi a bőröm.
Újra fogom venni, ez nem kérdés. 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Egyszerűen nagyszerű!
Jól hidratál, könnyen beszívódik, jó az illata.
Szenbé teszi a bőröm.
Újra fogom venni, ez nem kérdés. 🙂

Krisztiiii

2020. július 16.

Imádom! Nagyon jól hidratál, szép lesz tőle a bőröm. Gyorsan felszívódik, az illata is nagyon kellemes, nem erős. Újra vevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

esztervkr

2020. július 7.

Nálam ez az örök újra vevős. Tényleg hidratál, szép, egészséges kinézete lesz a bőrömnek. Nem ragad, gyorsan beszívódik. Nincs túl erős parfümös illata, én ezt szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

TRittaa

2020. június 8.

A legjobb testàpoló, amit valaha hasznàltam. Nincs erős illata, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy zsíros érzetet maga után, jól és tartósan hidratàl.
Tesolajokkal jól elegyedik, velük együtt használva is kellemes bőrérzetet hagy.
Nàlam külön plussz pont, hogy epilátorozás után sem csípi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Tesolajokkal jól elegyedik, velük együtt használva is kellemes bőrérzetet hagy.
Nàlam külön plussz pont, hogy epilátorozás után sem csípi a bőröm.

Bogi97

2020. január 28.

Az illata nagyon jó igazi nyári testápoló mert hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és frissítő citrusos illata van.
Viszont nem feszesít szerintem. Aki ettől vár csodát az csalódni fog. Az edzést semmi nem pótolja főleg nem egy ezer forint körüli testápoló.
Marketing fogásnak nem rossz a hirdetése de egy szimpla citrusos testápoló semmi több ettől függetlenül nekem 4 csillag mert én szeretem meg vagyok elégedve a hidratálás részével és illatával is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Asztraia

2019. december 12.

Az illata kellemes citrus, jól eldolgozható a bőrön, az állaga is okés, olcsón kapunk nagy kiszerelést, ami szintén okés.
Hidratálás terén is jól funkcionál.
Viszont nálam nem szívódik be gyorsan és vékony filmréteget is hagy a bőrömön, plusz feszesítő hatás, vagyis feszesítéshez hasonló hatás nincs.
Emiatt 3 csillag és kizárólag esti felkenős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Hidratálás terén is jól funkcionál.
Emiatt 3 csillag és kizárólag esti felkenős.

annamariav

2019. november 21.

Nem igazán feszesít, viszont az illata jó és könnyen beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Nem igazán feszesít, viszont az illata jó és könnyen beszívódik, jól hidratál.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak