Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali bőrfeszesítő, tápláló testápoló

Táplál, feszesít és javítja a bőr rugalmasságát.

Ultra tápláló összetétele koffeinnel és antioxidáns zöld tea kivonattal gazdagított, ami segít megőrizni a bőr rugalmasságát és harcol a feszesség elvesztése ellen. A bőr azonnal feszesebb és 24 órán át hidratált.

• Tápláló állag
  • Gyorsan beszívódik
  • Nem zsíros, nem ragad

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki, fizetés: személyesen, postai úton

Bogi97

2020. január 28.

Az illata nagyon jó igazi nyári testápoló mert hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és frissítő citrusos illata van.
Viszont nem feszesít szerintem. Aki ettől vár csodát az csalódni fog. Az edzést semmi nem pótolja főleg nem egy ezer forint körüli testápoló.
Marketing fogásnak nem rossz a hirdetése de egy szimpla citrusos testápoló semmi több ettől függetlenül nekem 4 csillag mert én szeretem meg vagyok elégedve a hidratálás részével és illatával is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Asztraia

2019. december 12.

Az illata kellemes citrus, jól eldolgozható a bőrön, az állaga is okés, olcsón kapunk nagy kiszerelést, ami szintén okés.
Hidratálás terén is jól funkcionál.
Viszont nálam nem szívódik be gyorsan és vékony filmréteget is hagy a bőrömön, plusz feszesítő hatás, vagyis feszesítéshez hasonló hatás nincs.
Emiatt 3 csillag és kizárólag esti felkenős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Hidratálás terén is jól funkcionál.
Emiatt 3 csillag és kizárólag esti felkenős.

annamariav

2019. november 21.

Nem igazán feszesít, viszont az illata jó és könnyen beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Nem igazán feszesít, viszont az illata jó és könnyen beszívódik, jól hidratál.

Tiziana

2019. augusztus 21.

Úgy vagyok a Garnier termékekkel mint a kisgyerek a csokis polccal.
Mindig visszatérek, nem nagyon tudom miért, mert ha meggondolom,
még egyetlen terméke sem használt nekem,úgy igazából...(biztos szép és színes)
Amit írnak,az igaz. Beszívódik, nem ragad, finom az illata.Ok. Na de a többi...?
Nektek tényleg használ? Feszesebbek lesztek tőle? Mindenkit irigyelek aki igen!!!
Én maradtam a régi :( de mivel van egy hatalmas üvegem belőle, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Úgy vagyok a Garnier termékekkel mint a kisgyerek a csokis polccal.
Mindig visszatérek, nem nagyon tudom miért, mert ha meggondolom,
még egyetlen terméke sem használt nekem,úgy igazából...(biztos szép és színes)
Én maradtam a régi :( de mivel van egy hatalmas üvegem belőle, elhasználom.

evievi

2019. augusztus 17.

4 csillagot kap tőlem mert feszesíteni nyilván nem feszesít viszont isteni az illata és hipp-hopp beszippantja a bőröm! Egy nap többször is bekenem vele a kezemet annyira szeretem az illatát. Fürdés után használom egész testre! Így nyáron jól hidratál télen majd meglátjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

pottpanni

2019. augusztus 13.

Nagy kedvenc lett, jó kis termék, gyorsan beszívódik, kellően hidratál, jó az illata és az ára, mi kell még? Feszesítés terén extra csodát senki se várjon tőle, nem is arra való, mindennapos testápolónak viszont szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

pilleriin

2019. augusztus 2.

Ez nem egy drága termék, a többséget valószínűleg nem dönti nyomorba a megvásárlása, nem kell sokat tépelődni rajta, mégis írok. Azért vásároltam meg, mert itt jó véleményeket olvastam róla. Fenntartásokkal vagyok az ilyen agyonreklámozott márkák irányába, mint amilyen a Garnier is. Nem ömlik a tubusból a cucc, épp annyit lehet kinyomni belőle, amennyire szükség van, lehet spórolni vele, nem kell úszni a krémben. Nem várom azt, hogy nem lesz tőle majd narancsbőröm meg stb, csak kicsit szeretnék javítani az alapból nem vészes bőröm állapotán. Nagyon tetszik az illata, elégedett vagyok nagyon vele, sokkal ápoltabbnak érzem magam tőle. Visszatérő termék lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

nagyjudiit26

2019. június 22.

Bőrfeszesítőként vettem meg. De csalódtam..ebben. Viszont hidratal es ez most a nagy meleg miatt szuper. Nem ragad utana, kellőképpen beszívta a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

JudithBeauty

2019. június 7.

A hirtelen nyár megérkeztével elkél a bőrömnek egy kis feszesítés. Ebben a szellemben, és hitben vettem meg ezt a testápolót, bár sejtettem, hogy ez csupán reklámszöveg. Azonnali feszesítést nem tapasztaltam, csak rendszeres használat után érezhető a változás.
Egyébként nagyon jó krém, könnyű az állaga, és nem ragacsos, hamar be is szívódik. Tökéletes a nyári időszakra. Az illata kellemes, friss, zöld teás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

Lillus96

2019. június 2.

Könnyen kenhető, hamar beszívódik, nem zsíros, mégis a száraz bőrt is kitűnően hidratálja. Érzem, hogy valamennyire feszesít is, rugalmasabbá teszi a bőröm, persze egy ilyesmit ígérő terméktől sem kell csodát várni. Tavasszal/nyáron szoktam használni, az illata is számomra olyan kellemesen frissítő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak