Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali bőrfeszesítő, tápláló testápoló

Táplál, feszesít és javítja a bőr rugalmasságát.

Ultra tápláló összetétele koffeinnel és antioxidáns zöld tea kivonattal gazdagított, ami segít megőrizni a bőr rugalmasságát és harcol a feszesség elvesztése ellen. A bőr azonnal feszesebb és 24 órán át hidratált.

• Tápláló állag

Ár: 1300 , Eladó: Reci81
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 10. , fizetés: Személyes àtvétel, posta
violetti

2019. május 15.

A legolcsóbb verzió a kategóriájában, de teszi a dolgát. A világot nem váltja meg, de éjszakára felkenve másnap egyből tapintható a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Renus

2019. május 7.

Kellemes friss illatú, könnyű állagú, gyorsan beszívódó szuper kis testápoló.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Kellemes friss illatú, könnyű állagú, gyorsan beszívódó szuper kis testápoló.
5 csillag.

horiniki

2019. április 9.

Jól hidratál. Persze nem csodakrém, de tartós használatnál látható lesz az eredménye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Megany

2019. március 9.

Ezt a terméket valahogy minden tavasszal újraveszem.Ez már amolyan retro feeling nálam,pedig tudom,hogy nem ettől leszek detoxikált és feszes...az illata és az állaga mégis tetszik,illetve a csomagolás is nőcis.Na,meg a színe olyan optimista,tavaszi.Idén is bevásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Anibaba

2019. január 7.

Kicsit szaraz a borom, de ez a krem nagyon jot tett neki. Minden nap hasznalom, konnyen beszivodik, nem zsiros, nem ragad, hidratal, kellemes az illata es nemi feszesseget is tapasztaltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

bearsorry

2018. december 12.

Valóban teszi amit ígér: gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és nem ragad. Sőt, azonnal feszesít. Könnyű állag. Táplál. Többször újravásároltam. Már nem próbálkozom, állandóan tartott termék itthon egy másik bevált mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

julcsa95

2018. december 11.

Végre sikerült elhasználnom 2 év után. Na nem mintha rossz lett volna, csak én vagyok lusta bekrémezni magam. Igazából szerettem mindent benne, könnyű mégis egész jól hidratáló és kellemes illatú krém. Nem okozott irritációt az ekcémás bőrömön sem. Azt, hogy feszesít-e rendszeresebb használattal tudtam volna megállapítani, bár én nem hiszek az ilyen ígéretekben. Szerettem, de most testesebb krémet igényel már a bőröm, lehet majd egyszer újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

sziluetta

2018. december 11.

Szerettem ezt a testápolót, nem tudom mondjuk, hogy újravenném-e (annyi testápoló van amivel szemezek), de mindenképpen ajánlom, jó illatú, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Andy88

2018. december 11.

Az egyik kedvenc testápolóm! Nagyon finom citrusillata és szuper állaga van, gyorsan beszívódik, és hosszan ápolja a bőröm. Használat után frissebbnek, rugalmasabbnak érzem a bőröm, és optikailag picit halványítja a narancsbőrt is.
Sajnos hosszantartó hatásról nem tudok beszámolni.... és mínusz pont, hogy ragacsos marad utána a bőröm, valószínűleg a gyümölcssavtól. Ez azonban nem zavar annyira, hogy lepontozzam. Nyáron is örömmel használom, bár tanácsos este, lefekvés előtt használni, hogy rendesen beszívja a bőr.
Az ára is kedvező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Az ára is kedvező. :)

csillam94

2018. november 26.

Az illata túl erős, nem kellemes. A formula túl híg, de így is elég lassan szívódik be. Feszesítő hatást nem tapasztaltam egy tubus után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak