Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal gazdagított Garnier Essentials Frissítő tonik vitaminnal eltávolítja a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. Bőre tiszta lesz, friss és tonizált.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mlexa

2022. június 8.

Kínaiban vettem, mielőtt elkezdtem rendesen foglalkozni a tudatos bőrápolással. Ha előbb tudom, amit ma már tudok, biztosan nem veszem meg. Telis teli van alkohollal, amit érezni is a szagán. Az üvegen a második helyen áll, szóval itt az összetevő lista nem jó. A bőrt nem véletlenül szárítja annyira. Az én zsíros bőrömön kívülről nem okozott gondot, de most már tudom, hogy belülről egyáltalán nem jó neki az alkohol. Egyébként jól tisztít. A szemem eléggé csípte, még ha csak a közelében jártam is. A szennyeződéseket szépen leszedte. Ragacsos réteget hagyott az arcomon. Szerencsére nem sokat használtam belőle, ami maradt ment is a kukába. A rengeteg alkohol miatt senkinek sem ajánlanám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Vikiiiiiii

2022. április 30.

Mikor elfogyott a kedvenc tonikom, es nem volt belőle a boltban, ezt vettem meg helyette. Frissítő érzés, de kipattogok tőle. Elfogyasztom még, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Tmr111

2022. április 14.

Pici pattanásokat okozott az amúgy is problémás bőrömön. Viszont a rózsaszín társát nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2022. február 21.

Nagyon jó érzés használni ezt a tonikot, nyáron belerakom egy flakonba és napközben is fújkálok magamra belőle.
Egy csillagot csak azért vontam le, mert elég intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 21.

Egy csillagot csak azért vontam le, mert elég intenzív az illata.

nikoletta1270

2021. szeptember 4.

Barátnőm ajánlására vettem meg neki nagyon bevált, és nekem is. Nem szárít jól meg tisztítja a bőrt. Pattanást nem okoz, sőt ha pattanásos a bőr még segít is rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Timea_1997

2021. április 15.

Kellemes illatú, nem szárította ki az érzékeny, kombinált bőrömet, sőt, még puhább is használat után. :) kellemes érzetet hagy maga után és jól tisztít. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

liluci99

2021. április 14.

Másik kedvenc tonikom a garnier rózsavizes tonik mellett. Az illata elképesztő, imádom, nem zsirosodott be tőle a bőrőm, szépen lehozta a szennyeződést, és nem jöttek ki tőle pattanásaim. Biztosan újravenném:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Sminklemosónak használom és a vízálló tust is remekül leszedi! Arctisztítónak is tökéletesen megfelel, de nem erre a funkciójára használom. Árérték arányban sokkal jobban megéri mint egy sminklemosó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

szucsnoem95

2020. július 9.

Jó kis tonik, a lemosójával együtt használom, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Jó kis tonik, a lemosójával együtt használom, bevált.

karika97

2020. május 11.

Valóban kellemes, frissitő érzetet ad, de nekem picit szárította a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Valóban kellemes, frissitő érzetet ad, de nekem picit szárította a bőrőm.

Vitaminok: Panthenol

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.