Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal gazdagított Garnier Essentials Frissítő tonik vitaminnal eltávolítja a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. Bőre tiszta lesz, friss és tonizált.

evasimonyi

2020. február 13.

Egy eve hasznalom a pumpas arclemosoval egyutt, jol teszi a dolgat, szepen mattit is, illetve friss erzest hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 13.

Dicsak

2019. november 22.

Sminklemosónak használtam, illetve reggeli arclemosónak, tehát így is fogom véleményezni. Maximálisan tette a dolgát, ( mondjuk, itt tuti közrejátszik az is, hogy csak enyhén sminkelek )emellett még fel is frissítette az arcomat. Olyan tiszta érzést hagyott maga után. Az illata meg valami csudijó. Igazi zsenge, nap indító illat.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Kingucii

2019. augusztus 26.

Eddig a sárga színű tonikját használtam, amit szeretek, csak nem találtam az üzletben.
Igazából szépen lehozza a koszt, a maradványokat a bőrömről. Frissít, tonizál.
Nem vettem észre, hogy szárítana, bár én használok arckrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Igazából szépen lehozza a koszt, a maradványokat a bőrömről. Frissít, tonizál.
Nem vettem észre, hogy szárítana, bár én használok arckrémet.

NeonPink

2019. augusztus 13.

Valamire jó csak nem egészen tudom mire. Semmit nem nyújtott és ragacsos érzetet hagyott maga után. Erre ennyi pénzt kiadni teljesen felesleges. Azért nem egy csillag mert rontani nem rontott a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

2019. július 22.

Szépen tisztít és tényleg frissíti az arcot.Nem okozott pattanásokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Szépen tisztít és tényleg frissíti az arcot.Nem okozott pattanásokat :)

demeterne

2019. július 2.

Régen ezt használtam, akkor nekem nagyon bejött. Jól megtisztítható vele az arc! Az illata is finom. Azóta másra váltottam, de lege még vissza térek hozzá valamikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

MataAlexaa

2019. május 27.

Reggelente szoktam használni kevésbé zsírodik utana a T vonalban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Reggelente szoktam használni kevésbé zsírodik utana a T vonalban

kissedina08

2019. május 22.

Reggeltente szoktam használni, nagyon szeretem, nagyon jól frissít. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

tsolya

2019. május 7.

Nem különösebben vettem észre semmilyen változást, sem jobb sem rosszabb nem lett a bőröm. Most értem az első tubus végére, de összességében úgy érzem, hogy valami mást szeretnék kipróbálni. Az pozitívum benne, hogy az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

judit14krem

2019. február 14.

Kellemes a használata, szeretem az illatát, de sajnos nem lett olyan nagy kedvenc. A garnier már nem kapható rózsás arctonikja helyett vettem, de azt sajna nem tudta felülmúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.