Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal gazdagított Garnier Essentials Frissítő tonik vitaminnal eltávolítja a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. Bőre tiszta lesz, friss és tonizált.

Ár: 1000ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy szelyesen Debrecenben
kissedina08

2019. május 22.

Reggeltente szoktam használni, nagyon szeretem, nagyon jól frissít. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

tsolya

2019. május 7.

Nem különösebben vettem észre semmilyen változást, sem jobb sem rosszabb nem lett a bőröm. Most értem az első tubus végére, de összességében úgy érzem, hogy valami mást szeretnék kipróbálni. Az pozitívum benne, hogy az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

judit14krem

2019. február 14.

Kellemes a használata, szeretem az illatát, de sajnos nem lett olyan nagy kedvenc. A garnier már nem kapható rózsás arctonikja helyett vettem, de azt sajna nem tudta felülmúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

lZsuzsi

2018. november 22.

Nem egy ultra felfrissules,de egynek elmegy. Szerintem nem.fogom ujravenni,habar szereti a borom de en szeretnek meg tesztelgetni. Sok jot hallottam a Mixa tonikokrol,legkozelebb inkabb azokat probalom majd. Nagyon csillogova,fenyesse tette ez a Garnier tonik a boromet. Jo dolog hogy szedett le koszt igy is az arcomrol akkor is ha elotte jo alaposan arcot mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Neonila

2018. november 7.

Összességében jó termék, de a tubus végére elég erősen elkezdte szárítani a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Luiselotte

2018. november 1.

Elábrándoztam a DM - ben és egy másik márka arclemosó teje helyett véletlenül ezt vettem meg.
Körülbelül 20 éves koromban voltam utoljára “ Garnier lány” idehaza mikor megláttam a flakont elnevettem magam.
Régóta csak rózsavizet vagy virágvíz keveréket használok toniq helyett , kiváncsi voltam mit szól hozzá a 37 éves arcom.
Örült neki :) picit talán szárít de ez még jól is esik olyan csikorgós tiszta érzetet hagy maga után pedig nem micellás víz. Friss illata van, nagyon tetszik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Nika91

2018. szeptember 22.

Tiszta, friss érzetet ad, jó illata van és az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tiszta, friss érzetet ad, jó illata van és az ára is megfelelő.

Geo8

2018. augusztus 28.

Nekem ez olyan semmilyen termék volt, egy időben el is felejtettem, hogy megvan. Pozitívuma, hogy eltávolította a sminklemosó használata után maradt szennyeződéseket. Nem venném újra, már csak az összetevői miatt sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

bniki13

2018. augusztus 5.

Jó illata van és valóban frissíti az arcbőrt, de valahogy én jobbra számítottam. Mindenesetre mindig van itthon ilyenem, minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

redakkrisztinaa

2018. július 4.

Második helyen denat alkohol, katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Második helyen denat alkohol, katasztrófa.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.