Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal gazdagított Garnier Essentials Frissítő tonik vitaminnal eltávolítja a bőrön maradt utolsó szennyeződéseket. Bőre tiszta lesz, friss és tonizált.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Sminklemosónak használom és a vízálló tust is remekül leszedi! Arctisztítónak is tökéletesen megfelel, de nem erre a funkciójára használom. Árérték arányban sokkal jobban megéri mint egy sminklemosó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

szucsnoem95

2020. július 9.

Jó kis tonik, a lemosójával együtt használom, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Jó kis tonik, a lemosójával együtt használom, bevált.

karika97

2020. május 11.

Valóban kellemes, frissitő érzetet ad, de nekem picit szárította a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Valóban kellemes, frissitő érzetet ad, de nekem picit szárította a bőrőm.

bibike2000

2020. április 17.

Frissít,jó az illata, árban is oké. Jó kis tonik,a lemosójával együtt érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

szeronik

2020. március 28.

nem rossz, frissítő hatású, kellemes tiszta érzés utána a bőrnek. Kicsit mintha szárította volna a bőröm, ezért aztán hanyagoltam, és micellás vízre tértem át.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

evasimonyi

2020. február 13.

Egy eve hasznalom a pumpas arclemosoval egyutt, jol teszi a dolgat, szepen mattit is, illetve friss erzest hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 13.

Dicsak

2019. november 22.

Sminklemosónak használtam, illetve reggeli arclemosónak, tehát így is fogom véleményezni. Maximálisan tette a dolgát, ( mondjuk, itt tuti közrejátszik az is, hogy csak enyhén sminkelek )emellett még fel is frissítette az arcomat. Olyan tiszta érzést hagyott maga után. Az illata meg valami csudijó. Igazi zsenge, nap indító illat.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Kingucii

2019. augusztus 26.

Eddig a sárga színű tonikját használtam, amit szeretek, csak nem találtam az üzletben.
Igazából szépen lehozza a koszt, a maradványokat a bőrömről. Frissít, tonizál.
Nem vettem észre, hogy szárítana, bár én használok arckrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Igazából szépen lehozza a koszt, a maradványokat a bőrömről. Frissít, tonizál.
Nem vettem észre, hogy szárítana, bár én használok arckrémet.

NeonPink

2019. augusztus 13.

Valamire jó csak nem egészen tudom mire. Semmit nem nyújtott és ragacsos érzetet hagyott maga után. Erre ennyi pénzt kiadni teljesen felesleges. Azért nem egy csillag mert rontani nem rontott a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

2019. július 22.

Szépen tisztít és tényleg frissíti az arcot.Nem okozott pattanásokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Szépen tisztít és tényleg frissíti az arcot.Nem okozott pattanásokat :)

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.