Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Cherryeszti

2018. március 2.

Ilyen jól tisztító samponom még soha nem volt, kár, hogy már nem gyártják. Az olcsó ázsiai boltokban még fellelhető 5-600 Ft-ért. Korpára és zsírosodásra is csodaszer. Annyira tisztít, hogy "csikorgós" lesz tőle a hajam :D Pont emiatt azért kell mellé egy balzsam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

vanesszam

2018. február 21.

Habár korpával nem küzdök, azért kipróbáltam a detox hatása miatt. Az illata nem olyan rossz, bár nekem bármelyik másik fructis-termék illata jobban tetszik. Az oil repair balzsamával használom, és a tisztaság látszata és érzete kitart a hét végéig, tehát az árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Formidable

2017. június 19.

Korpásodás ellen kiváló, nekem már 1-2 használat után eltünteti és jó ideig nincs is vele több gondom. Egyedüli hibája, hogy néhány hét múltán hozzászokik a hajam és már nem működik rajta ilyen jól, ilyenkor általában átállok egy másik samponra (szintén Fructis :) ), de ennek ellenére csak javasolni tudom.
A Fructis samponok egyébként nagy kedvenceim, mióta először rájuk találtam, csak ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Ivy1986

2017. június 18.

Vélemények alapján megvettem de sajnos nekem semmit sem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Vélemények alapján megvettem de sajnos nekem semmit sem használt.

DikieGirl

2017. június 16.

Eleinte sokat segített, de szerintem hozzá szokott a fejbőröm. Az illata nagyon kellemes és a makacs korpával szemben is egész jól hat. A zsírosodást is lassította, szoval tuti, hogy újraveszem. ☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

eniko04

2017. május 30.

Egész jó sampon. A korpásodást megszünteti, jól tisztít, finom illatú... de hosszútávon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Norih

2016. február 29.

Nagyon meggyőzött az árával,a csomagolásával és természetesen a dobozon levő szöveggel is. Alig vártam,hogy hajat mossak vele. Nagyon finom kellemes citrusos illata van,igazán felfrissíti a fejbőröm,és az egész hajam. Rendkívül jól habzik. Egyből hajmosás után ellenőriztem a korpák számát a hajamban. És tényleg megszüntette. Jó nem teljesen,de nagyobb részt eltűnt. A probléma csak az,hogy ez a hatása pár napig tartott első hajmosásnál. Viszont most másodjára nem figyeltem meg az újbóli korpásodás jeleit. Tehát azért csalóka a reklám fogás a terméken,de alapvetően tényleg megszünteti a korpát,és a zsírosodás gátlás is igen jól segíti.Az egyik legjobb sampon,biztos nem fogok mellé,ha újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

Vangie

2014. december 18.

Nagyon szeretem ezt a sampont! Nekem zsírosodásra is bevált! Tökéletesen felhabzik és tisztít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Rony

2014. október 15.

Hát nekem a korpásodáson nem segített, viszont a zsírosodáson igen.
Az illata nagyon kellemes, szeretem az ilyen friss, citrusos illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Hát nekem a korpásodáson nem segített, viszont a zsírosodáson igen.
Az illata nagyon kellemes, szeretem az ilyen friss, citrusos illatokat.

Anettke

2014. szeptember 23.

A korpára valóban nem lehet egy terméket használni. Nekem igazán bevált és alapból a Garnier termékeket imádom. Legyen szó hajfestékről, ápolóról, samponról, balzsamról. Az illatuk miatt is, de a hatásuk miatt még inkább. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.