Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 db   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. május 4.

Kiszerelés:   250 db
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

tamm

2019. október 28.

Szörnyű. Csak még jobban korpásodott tőle a hajam, tapintása is borzasztó volt, és a bőrömet is irritálta, pattanások jelentek meg a homlokom felső részén a használata után. Rögtön kuka volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Esztuci

2019. március 19.

Amennyire nem kedveltem az elején, annyira megszerettem a végére. Nagyon jól tisztít, és kevésbé zsírosodik a hajam tőle, mint más hasonló sampontól. Az egyetlen hibája, hogy egy kicsit nehezen lehet kifésülni az alapból nagyon gubancosodó hajam, ezért extra sok balzsam nélkül nem lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Szerintem egyszerűen borzasztó. Fél flakon balzsam (na jó kicsit túloztam, nem fél flakon, de jó sok) kell mellé, és nem hogy a korpát nem tünteti el, az én fejbőröm kritikán aluli állapotba került tőle minden alkalommal, amikor használtam. A korpából kikezelt hajam szinten tartására vettem, de újra korpás lettem tőle és az ekcémám is előjön tőle. Többször bepróbálkoztam vele, hátha, fél flakont használtam el, de minden használat után a fenti problémák előjöttek, úgyhogy a többit nem voltam hajlandóelhasználni , kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Nati93

2017. április 25.

Nem rossz kis sampon. Sokáig bírja a hajam zsírosodás nélkül (bár alapból sem könnyen zsírosodó). A korpa problémát is orvosolta. Az illata nem a kedvencem, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

timeadombi

2017. április 15.

imádom, korpás-zsíros hajamon csak ez segít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

imádom, korpás-zsíros hajamon csak ez segít!

Tincs12

2017. március 28.

A zsíros hajam miatt vettem meg. Azt érzem rajta, hogy az utolsó csepp olajat is leviszi a fejbőrőmről, viszont 1 nappal sem tudom kitolni tőle a hajmosást. Nagyon jól tisztít, talán túl erősen is, mert hajmosás után csak ennél a samponnál vettem eddig észre, hogy "érdes" a fejbőröm, tehát a kezem egyáltalán nem csúszik a hajszálak között. Igazából nem rossz termék, bár nekem mostanában a hajam már hozzászokott, ezért másra cseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

rekuska

2017. január 29.

Zsíros hajra való sampont kerestem, a korpásodással egy éve már nincs problémám (ha előjön nizoralt használok egy-két mosás erejéig). Friss érzetű a haj utána, de nekem nem tolta ki több nappal a mosást. Finom az illata, de túlságosan habzik, pedig minimális mennyiséget használok belőle. Mosás közben érzem a hajamon a szárító hatását de miután megtörlöm és hajat szárítok, semmit nem tapasztalok ebből. Balzsamot ritkán használok, nem igényli a hajam. De akinek amúgy is szárazak a hajvégei, annak egy kis balzsam szükséges lehet utána. Nem rossz termék, de nem fogom újravenni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Rmalna

2017. január 23.

Sajnos vizes kezzel alig birom kinyitni a kupakot :( ezt nagyon nem szeretem benne.
Nekem nem vált be. Miután megszaritom a hajam olyan erzes, mintha szilikonos bevonat lenne rajta :( nem az a tiszta erzes (nem tudom jobban leírni)
Bár ár ertek kategóriában nem rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Bár ár ertek kategóriában nem rossz

SolyaSz

2017. január 16.

Nagyon korpás volt a hajam mikor rátaláltam erre a Glamour-napokon, féláron ráadásul tényleg jó vételnek tűnt. Ráadásul az is mellette szólt, hogy nem találtam más olyan sampont a polcokon, ami korpás-zsíros hajra való lett volna. Nekem bevált, a korpát már az első használat után csökkentette és kb 3 hét alatt el is tüntette és a zsírosodás mértékét is alakította valamelyest. Mióta használom még a fodrászom is megjegyezte, hogy sokat alakult a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Kittyki

2017. január 9.

Kellemes, jó illatú, én szerettem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Kellemes, jó illatú, én szerettem használni.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!