Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Samponok

Sampon zsíros tövű, száraz végű hajra kókuszvízzel, B3 és B6 vitaminnal. Parabén- és szilikonmentes összetétel.

szabocintia

2019. október 15.

Zsíros a hajtövem, a hajvégem száraz, ráadásul szőke vagyok és póthajat is viselek, tehát elég sok kritériumnak kell megfelelnie a samponomnak.
Hosszas keresgélés után találtam rá erre a termékre és azt kell mondjam, hogy ez volt az a termék, amit kerestem!
Eddig 2 napot bírt a hajam, ezzel a samponnal (+hajhabbal, de azt eddig is tettem rá) már 3 napot is kibír, és csak a 4 nap kell összefognom. Harmadjára veszem újra, és nem tervezek váltani!!
Egyértelműen csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Egyértelműen csodaszer!!

NeonPink

2019. szeptember 19.

Az öcsémnek vettük, de nagyon zsírosította a haját már az első-második mosás után. Visszapasszolta hozzánk és most a fürdő polcán árválkodik amíg meg nem unjuk és ki nem dobja végre valaki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

ALettah

2019. szeptember 18.

Nekem pontosan ilyen a hajam, vagyis a töve hamar zsírosodik, az alja töredezik, úgyhogy reménykedve vettem meg a legnagyobb dobozzal. Már ,majdnem a teljes csomagolás kiürült, és abszolút elégedett vagyok vele: Továbbra is minden 3.ik nap hajat kell mosnom, de tényleg szép, fényes és mintha egy hangyánzival jobbban bírnák a hajtövek is a strapát.
Csak azért nem veszem újra, mert a műanyagmentesség jegyében újabban a szolid samponokkal kísérletezem, amúgy szerintem egy nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

heedi

2019. június 22.

Tegnap este mostam meg vele a hajam két soron, fél nap telt el, de mintha már legalább 4 napja nem mostam volna meg. Sajnos nekem nem jött be, pedig reméltem, hogy szilikonmentessége miatt barátok leszünk. Zsíros tőből még zsírosabbat csinált, a száraz véggel pedig semmit sem. Ráadásul még viszket is tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Anheszenamon

2019. május 28.

Teljesen átlagos sampon, jól tisztít, nem rossz az illata, de sajnos elég hamar zsírosodott a hajtövem amikor ezt használtam. Irritációt nem okozott, elhasználtam de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Ennie86

2019. március 31.

Kókuszos? Kell!!
Sajnos nem hozta a várt eredményt, pedig én vagyok a cél közönség. Első használatkor még nem, de másodjára elkezdett tőle viszketni a fejem. Az illata se tetszik. Nem kókusz. :( A hajamat ugyanúgy 2 naponta kéne vele mosni. Többet nem próbálkozok a Fructis samponokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Kókuszos? Kell!!

HeniM

2019. március 5.

Megvettem, mert azzal küzdök, mint amire való... (zsíros hajtó, száraz hajvég), de átlagos sampon. Ugyanúgy használ, mintha mást használnék a hajamra.
Finom az illata, elhasználom, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Finom az illata, elhasználom, de ennyi.

Platina890413

2019. február 15.

Próbaképpen vásáróltam,nem egy csodaszer ,de több mint a semmi. Illata jó,tisztit is,de nem lett a kedvenc. Elhasználtam ,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Csutak

2019. február 5.

Annyiból jó volt, hogy a hajamat nem szárította, így balzsamot nem kellett használnom. Viszont újból két nap után korpás a fejem és viszketett ettől a terméktől. Úgyhogy ami van, azt valami másra elhasználom, mert hogy a hajamra még egyszer nem kenem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

gioia

2019. január 19.

Már a 3. flakonnal használom. Szeretem az illatát, nem korpásodik, nem zsírosodikkorábban/később tőle a hajam, és az érzékeny fejbőröm se kap tőle kiütést (szó szerint:)). Biztos vannak ennél jobb samponok, de elvagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.