Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Samponok

Sampon zsíros tövű, száraz végű hajra kókuszvízzel, B3 és B6 vitaminnal. Parabén- és szilikonmentes összetétel.

palmiii

2020. augusztus 4.

Elég hihetetlen volt számomra, hogy egy sampon kétféle problémára is jó lehet. Gondoltam egy próbát megér, nem vált be sőt rosszabb lett tőle. A hajam töve még zsírosabb a végei pedig még szárazabbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

SzTamm

2020. július 25.

Nemrég kezdtem el használni, eddig nagyon tetszik. Finom illata van, kevés is elég belőle egyszerre. Sokkal egészségesebb kinézete lett tőle a hajamnak, fenyesebb és puhább, mások is megjegyezték, hogy látszik a változás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

Mea90

2020. június 24.

Nemrég óta használom, de nekem eddig bejön. Jó az illata, és volt, hogy öt napot is kibírt vele a hajam. Ezenkívül valóban selymessé varázsolja. :)

Update: többszöri használat után már kevésbé vagyok elégedett. Valóban inkább zsírosít még pluszban, és korpás lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

fdorottya

2020. június 18.

Nagyon sokat vettem már belőle. Zsíros hajtőre nagyon jó választás. Kevés is elég belőle, jól habzik. Nincs kifejezett kókusz illata. Nálam újravevős határozottan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

dodeszka95

2020. június 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve,az illata isteni,imádom a kókuszt.Nem nehezíti el a hajam,szép egészségesek tőle a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Yaksha

2020. június 18.

Folyékony szappanként végezte... az én hajamnak botrányos. Pedig zsírosodó tő- száraz hajvég jellemzi. Az illatának köze sincs a kókuszhoz, de ez a legkevesebb. Ragacsos bevonatot képez a hajszálakon, és mikor megszárítom, úgy néz ki mintha meg sem mostam volna. Borzalom. 😡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Coconutoil

2020. június 7.

Nekem eléggè tetszik ez a sampon, ezt használom balzsamával és megfelelően teszik a dolgukat. Jòl tisztít, puha, fènyes haj a végeredmény, ennèl többet nem hiszem, hogy egy sampontòl el kell várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Benedetta88

2020. június 1.

Pár éve ezzel is kísérleteztem...Pont a célcsoportnak megfelelő lennék, de sajnos csak rontott a helyzeten. Hajmosás másnapján már zsíros volt a hajtövem, tehát még jobban felgyorsította a zsírosodást. A hajvégeimmel pedig aztán semmit sem csinált. Az illata volt az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Fiszuli

2020. május 20.

Három hete használom a Love Beauty and Planet márka kókuszos, ilang-ilangos balzsamjával. Nekem a kettő együtt nagyon jól összedolgozik. Ezt a sampont azért vettem, mert valóban én is küzdök a zsíros hajtővel és a szálkásodó hajvégekkel, a balzsamom pedig még a "vegán-bio" vonalon mozgó korszakomból maradt és sajnáltam volna kidobni, mert nagyon jó volt és nagyon szerettem. A fenék alá érő hajzatomat kétszer mosom át ezzel a termékkel, valamivel kevesebb kell belőle, mint a "vegán-bio" termékekből, nagyon jól habzik. Az illatának valóban nincs köze a kókuszhoz, nem tudom megmondani milyen, de az biztos, hogy kellemesen frissítő, gyümölcsös, nagyon jó illat. Szeretem. Hetente egyszer mosok hajat, az eddigi tapasztalatom kb. az, hogy a 3-4. napokon már muszáj volt összekötni a hajam, mert nem csak látszatra, hanem érzésre is zsírosodott már, kb az 5. naptól kezdett el konkrétan bedurvulni a helyzet és mindig a hajmosás napjára, tehát a 7. napra vált vállalhatatlanná a fejem, de én ezzel a módszerrel ezt vállaltam és tudtam, hogy mire számíthatok. Mindegy, hogy milyen terméket használtam, az előbb említett, napról-napra történő változások törvényszerűek voltak. Ezzel a samponnal viszont annyit értem el, hogy igaz, hogy a 3-4. napon már muszáj összekötni a hajamat, de durva bezsírosodást és vállalhatatlanná válást nem tapasztalok azóta, hogy használom, és ezen még én is meglepődtem. De nincs mit kertelni, amit ígért, azt betartotta, nagyon jól kezeli a zsírosodást nálam, és hangsúlyoznám, hetente egyszer mosok hajat. A hajvégeknél nem osztott, nem szorzott, ami már eltört és kiszálkásodott, azt csak az olló hozza rendbe. A hajhossz viszont ugyanúgy szép, táplált, kezelhető. Talán még annyi, hogy én az illatát nem érzem olyan tartósnak, mint amennyire éreztem a "vegán-bio" termékeket az elmúlt időszakban. Egy darabig nem kívánok más samponnal kísérletezni, ennél maradok, amíg csak lehet. Balzsam terén nem tudom, hogy mi lesz, ha a Love Beauty and Planet kókuszos, ilang-ilangos elfogy, lehetséges, hogy maradok ennél, míg ezt a sampont használom, mert nem akarom egy másik balzsammal elrontani azt a hatást, amit most ezzel a kettővel elértem. Ezen még gondolkodni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Linda94

2020. május 6.

Kimondottan zsíros hajra és száraz végekre vettem meg.
Az illatának szerintem semmi köze nincs a kókuszhoz. De egyébként frissítő, kellemes, csak nem kókuszos.
Amit viszont tud, háát... Nem rossz, de a hajvégeimet nem ápolja a balzsammal együtt. Mivel én a sampont és balzsamot mindig egymás után használom.
Nem rossz, de nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Kimondottan zsíros hajra és száraz végekre vettem meg.
Nem rossz, de nem veszem újra

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.