Garnier

Ár:   1277 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Kettős hatás: táplálás + színtartás; szőlőolaj + acai bogyó kivonat. Tápláli, védi, meghosszabítja a hajszínt. Festett haja puha, selymes és ragyogó lesz.

Evelina40

2013. október 25.

Nekem termékmintám volt belőle. Nem rossz, nekem nem zsírosított és elég jól dúsította a hajamat. Érdekes módon miután megmostam a második napon kezdett el dúsulni tőle a hajam. Komolyan.
Egyszer érdemes megpróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 25.

Egyszer érdemes megpróbálni.

elizabett85

2013. április 9.

Ez volt az első és az utolsó Fructis samponom. Nagyon nem volt jó, zsírosodtam tőle rendesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

hedgehog

2013. március 19.

Néhány hete használom. Nekem nincs vele problémám, nem érzem zsírosabbnak a hajam tőle. A hajamat puhának érzem a használata után, szóval nekem bevált. Az illat nagyon kellemes, az összetétele számomra elfogadható, az ára nem felső kategóriás. Mivel még csak most kísérletezek a hajfestéssel, nem tudok nyilatkozni mert sem a sampon, sem a festék nem a "szokásos" nálam jelenleg. Eddig jól szerepelt.
update: Ez előtt a sampon előtt a Syoss egyik borzalmát használtam, ami az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajamat, zsíros bödönné változtatta. Ezzel a samponnal akartam "kikezelni" a hajam, de úgy tűnik nem sikerült. Néhány hét után nagyon elkezdett zsírosodni a hajam, és vagy a festékem nem jó választás vagy a sampon miatt, de nagyon színtelené, fakóvá és zsírossá vált a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

lzabella

2013. február 25.

Vegyes erzelmemi vannak ezzel a samponnal kapcsolatban. Az illata megtetszett, szinvedo hatasa miatt vettem meg. Hat az orom nem tartott tul sokat. Mosas utan puha szep fenyes volt tole a hajam, meg balzsam sem kellett, amit azelott rendszeresen hasznaltam. DE masnap....na itt volt a gond, reggel mikor felkeltem zsiros volt olyan mintha egy hetet nem mostam volna hajat. Az Elseve is majdnem ott van arban, de sokkal jobb. Nem eri meg az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

zafira

2013. február 8.

En nagyon szeretem ezt a sampont.Mindig termeszetes olajokat(kokusz,argan,ricinus) hasznalok a hajamra es egy egyszeri samponozassal kijonnek.Finom az illata es jobban tartja a hajam a szinet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

melange5014

2013. február 8.

Mostanában nem látom az üzletek polcain pedig nagyon szerettem, jó illata van, selymes tőle a hajam és csak úgy habzik:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

ancsibancsi

2012. október 5.

Úgy zsírosított, mintha meg se mostam volna a hajam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Úgy zsírosított, mintha meg se mostam volna a hajam....

Christi

2012. augusztus 30.

nekem nagyon zsírosodott tőle a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

nekem nagyon zsírosodott tőle a hajam

lau0825

2012. augusztus 25.

Barátom használja, ez a kedvenc samponja: jó illatú, jól tisztít és kevésbé zsírosodik a haja ettől, mint más samponoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

lynus

2012. augusztus 8.

Szerettem ezt a sampont, valószínűleg újra is fogom vásárolni, mert nagyon szép fényes, és puha lett tőle a hajam! Az illata is jó, bár most váltottam, mert valami újra vágytam, de eddig az egyik legjobb samponom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.