Garnier

Ár:   768 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 768 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 768 Ft

Összetétele révén 48 órán át tiszta, friss, és erős érzetű hajat eredményez, megvédi a hajat a külső szennyeződésektől, mint a por, vagy a füst. Az aktív összetevők együttesen kíméletesen tisztítják és kisimítják a hajszálakat, hogy erősebb és frissebb érzetűvé váljon a haj.

Ár: 768 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katka0716

2017. november 7.

Ugyan olyan rossz, mint a másik zsíros hajra való samponja. Elnehezíti a vékony szálú hajamat és olyan minta egy széna boglya lenne a fejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

zahraa

2017. augusztus 3.

Nem rossz kis sampon. Tul sok mindent nem kell varni tole, tisztit, nem okoz se korpat, se zsirosodast, valoban frissito. Selymes es puha tapintasu tole a hajam, de ez boven eleg ezert az arert. Az illata hagyon hamar elillan, mosas utan, par ora mulva semmi nincs belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Christine

2016. november 16.

Ettől csak még hamarabb zsírosodott a hajam, az illata jó, csak ennyi a pozítivum, semmi más. Pedig régen ez egy fantasztikus sampon volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

kisizé

2016. október 22.

Nekem sajnos nem vált be, érzékeny a fejbőröm és bekorpásodott tőle :/ de a zsírosságra egészen jó volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

roddo

2016. szeptember 9.

Amit kell azt tudja, sokáig használtam de egy ideje már nem vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Amit kell azt tudja, sokáig használtam de egy ideje már nem vettem.

Valentine

2016. augusztus 8.

Több, mint tíz éve használom ezt a sampont. Valahogy amiket kipróbáltam azokra érzékenyen reagált a fejbőrön. Ez lett a befutó. :) Jól tisztít, kellemes tapintású tőle a hajam. Zsírosságot nem fogja megszűntetni, de arra még nem is találtam sampont, és az tényleg a csodaszer kategóriába tartozna nálam. A könnyű fésülhetőséghez azért kell balzsam is. Összeségében jó, nekem teljesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Szucsandrea1

2016. július 7.

Nekem a Normál, gyorsan zsírosodó hajra - változat van meg. Nagyon bevált. Jobban mint más samponok. Két naponta mosom a hajam, könnyed, friss érzést hagy maga után. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

dorii25

2016. június 28.

Gondoltam jó lenne venni egy zsíros hajra való sampont, aminek még ráadásként jó is az illata. Aha, én naiv.
Azt ígéri hogy felfrissíti a hajat ezt hajmosás közben és utána kb egy óráig tapasztaltam aztán ennyi, semmi hatás. Mintha még jobban is zsírosodott volna a hajam mint azelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

missmarple

2016. június 8.

Nekem 5 naponta kellett mosni a hajam, mielőtz elkezdtem használni. Ezután 3 nap után már kiáltottam utána. A nagy kiszerelést vettem meg, de nem fogom elhasználni, egyszerűen a normál hajamból zsíros lett. A töveket meg mintha még jobban szárítaná.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

blankasara

2016. május 29.

Teljesen szubjektív vélemény következik. Őszintén szólva mindig előítéletes vagyok a "speciális" samponokkal. Ígérheti, hogy megszünteti a hajzsírosodást, ha az ember lánya sokat fogdossa és igazgatja, arról nem is beszélve, hogy akarva, de főleg akaratlanul, ha meleg van, az bizony a hajon is meglátszik. (Itt megjegyzem, hogy különösen jókat derülök a "hajszálvastagító" samponokon - a természet adta vékony szálú hajam egész biztosan nem egy sampon fogja megvastagítani.) Nem szoktam nagy különbséget észrevenni sampon és sampon között, moshatom lényegében bármelyikkel, hogyha csak copfban hordom, akár 5 napot is kibír a hajam, ha kiengedem, van, hogy 2-3 után meg kell mosnom. Ez a sampon szépen tisztít, frissnek érzem utána az egyébként majdnem fenékig érő szőke hajam és könnyen kezelhetőnek, pedig nagyon hullámos. A többi a tapasztalataim szerint tényleg csak azon múlik, hogy mennyit birizgálom és foglalkozom a frizurámmal, de egy szó mint száz, a lényeg, hogy nem tudok a samponra rosszat mondani, így 5 csillagot érdemel tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak