Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

kispocsi

2017. október 17.

Jelenleg ezt használom. Eddig ez a legjobb sampon számomra.
Gyenge, töredezett, seprű végű VOLT a hajam. Mára ennek vége. A hajam sokkal puhább, kőnnyebben kezelhető.
Szuper sampon. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Jelenleg ezt használom. Eddig ez a legjobb sampon számomra.
Szuper sampon. Biztosan újra veszem.

fuge7

2017. szeptember 17.

Nekem ez kellemes csalódás. Láttam van újabb fajtája is, nekem ezt a régi flakonost sikerült beszereznem.
Ápolja a hajat, ami sokkal puhább és könnyen fésülhető lesz. Felváltva használom más samponokkal.
Összességében jó kis termék! * * * *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Összességében jó kis termék! * * * *

edi01

2017. június 21.

Nagyon jó illata van és nekem bevált.Puhább és könnyebb lesz tőle a hajam és jobban bírja a következő mosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

Bb.Sophie

2017. június 21.

Jól habzik és szuper az illata, ami hajmosás után is sokáig érezhető. :) Sajnos a hajam állagán változást nem tapasztaltam, hiába van ráírva, nem csodaszer ez sem (rommá szőkített, száraz hajon). A kiszerelése és az illata miatt szeretem, de nem valószínű hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. június 19.

Nagyon szerettem-főleg az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon szerettem-főleg az illatát :)

TimiEger

2017. június 19.

Nekem narancsos illatú van, de a 'goodbyedamage' valahogy nincs meg, nagyon száraz tőle a hajam. Elhasználgatom, de nem veszem újra. Két csillag, mert jó illata van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Poptie

2017. május 7.

Kellemes az illata, de csak töredezettebb lett a hajam tőle, mint volt. 2x használtam, mindkétszer iszonyatosan összekócolta a hajamat (majdnem csípőig ér), utána fél óráig kellett balzsamozni és fésülgetni, hogy kijöjjön. Más samponnál ilyet nem tapasztaltam. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Pantene

2017. március 27.

Először nagyon szerettem, az illata sokáig a hajamban maradt, de kb. 1 hónap használat után inkább szárította, mint javított volna a szerkezetén. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Szil0214

2017. március 26.

Amikor először használtam, egész jónak tűnt, de néhány használat után elkezdte iszonyatosan szárítani és gubancolni a hajam, és még inkább töredezett lett. Az illata jó, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

nagyheni92

2017. március 10.

Fúúú....háth a balzsammal együtt vettem meg, így akciósan, de borzalmas! Zsírosodik tőle a hajam, iszonyú tömény, alig bírom megmosni vele a hajamat! Egyáltalán nem hasonlít a balzsamra, mintha semmi közük nem lenne egymáshoz! De egy idő után habzik és amikor frissen van ezzel mosva a hajam akkor jó pár óráig jó illatú a hajam, és valamilyen szinten jól is tisztít, na de milyen áron?! Háth de akkor is.... soha többet! Soha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak