Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: famerilla, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2016. július 18.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Grapefruit kivonattal, mely friss illatú és visszaadj a haj ragyogását. Normál és fénytelen hajra.

Gabrielaa

2019. augusztus 18.

Még találtam belőle egy webáruházban.Imádom a hajam fényes,puha illatos.Alig kell balzsam a végekre.Összetételét nézve ugyanaz mint a Vita boost shine szerintem nincs különbség.Be táraztam belőle mert amúgy sehol nem láttam üzletekben(DM,Rossman,hipermarket).A hajam tipusa gyorsan zsirosodó,töredezésre hajlamos,fejbőröm érzékeny.Ezt a sampont tolerálja a hajam is,fejbőröm is.Nem nehezit el,nem szárit.Két hete használom egyenlőre elégedett vagyok vele.Újravevős...Update:Egy darabig félre kell tennem.Már nem szereti annyira a hajam,lelapul tőle.Most átváltok valami másra de még később előveszem újra.Akkor megint jó lesz egy ideig...Néha váltanom kell a sampont de ez a kedvencek között lesz ezután is.Update:Amióta nem ezt használom teljesen megállt a hajhullásom.Nem hullott nagyon de azért...most egyáltalán nem hullik.Átnézve összetevőit nem tudom mit nem birok benne...Viszont mégsem ugyanaz mint a Vita Boost Shine.Abban E-vitamin,pantoténsav is volt.Ebben nincs.Szalicilsav az van benne.Lényeg az hogy most nincs összeállva,lelapulva a hajam,nem hullik.Ezt a sampont lecseréltem Manna száraz,normál samponra.Néha megmosom talán még ezzel is...Update2:Amióta Manna sampont(folyékony) használok ezt a szegény sampont már nem értékelem sokra.Nincs meg a haj frissen mosott érzése tőle.Illata nagyon jó de szárit mégis elnehezit.Amióta NEM ezt használom azóta jó a hajam.Nem veszek többé ilyet.A 3 csillag az illatáért jár meg talán amikor hosszú idő után néha használom akkor egynek elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

repis

2017. január 12.

Nagyon finom az illata, viszont hajmosás után nem marad meg a hajban. Nekem egészen jól habzott, nem kellett sok terméket felvinnem a hajamra és nem is szárított. 50%-osan jutottam hozzá, teljes áron nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Eira

2015. október 22.

Tetszik az illata, jól tisztít és abszolút nem zsírosodik be a hajam tőle. Kevesebb kell belőle mint más samponokból, szóval takarékosabb. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

nagyerika28

2015. október 7.

Isteni illata van,nekem kevesebb kell belőle,mint az eddigi samponjaimból,mert nagyon jól habzik.Amúgy szerintem teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Oraculum

2015. január 1.

Finom az illata, nehezen habzik és szárított, pedig zsíros hajra vettem, próbáltam hígítva is alkalmazni, de úgy sem volt elviselhetőbb, mint töményen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

viszhal

2014. november 13.

Nagyon szárított. Emiatt csak hamarabb zsírosodott a hajam, és a korpásodáson sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Sindy6

2014. szeptember 17.

Nekem nagyon jól frissíti a hajam. Alapból zsírosodásra hajlamos, de ezzel még a második nap is tűrhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Christi

2014. augusztus 31.

elhasználtam egy flakonnal, de szinte biztos, hogy nem veszem újra. az illata jó, de kb. ennyi amit pozitívum amit el tudok róla mondani. egyáltalán nem zsírosodásra hajlamos a hajam, de ettől 2 nap múlva lelapul és zsíros a hajam. valamint hajmosás után borzasztóan gubancos a hajam amit már hajmosás közben érzek, hiába fésülöm ki hajmosás előtt. tisztának érzem a fejbőröm hajmosás után de ez kb addig marad meg amíg meg nem szárad a hajam. 1 csillagot adok neki az illata miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Adél Zsanna

2014. augusztus 28.

Ugyanaz a csalódásos kategória mint a color resist balzsam! Megvettem, mert szilikon és paraben mentes de fény ígér és egy egyszerű de jó samponnak hittem, plusz ajánlották is!
De pocsék.....! Zsíros a hajam tőle, összeesik, elveszti a tömegét és egyszerűen összeáll a 2-3. napra...
Hihetetlenül vacak sampont!
(bnőm, aki ajánlotta Ő is csalódott, a dús, oroszlánsörényes haja összeesett, eltűnt a természetes volumen belőle és egyszerűen felének látszik a tömege... )
JA és a végét szárítja a hajamnak....
Schauma fito koffeines, Imperity balzsam, Kallos hajszépítő olaj....! Ennyi, nem keresek tovább!
De Garnier hajápolási terméket többet az életben nem akarok látni!!!!!!!!!!!!!! Az 1 * is sok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Hihetetlenül vacak sampont!
JA és a végét szárítja a hajamnak....

cicaslany91

2014. július 4.

Szeretek vele hajat mosni, felfrissít az illata :) Nálam a zsírosodást nem mérsékli, de ezt nem is ígéri. A hajam fényes és puha a használata után, az illatát sajnos szárítás után már nem sokáig érzem. Újraveszem, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.